|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Masažna kad
20.1.2010 14:13:45   
ksenija.
Mene pa zanima kako ste zadovoljne z masažnimi kadmi. Midva bi jo zelo rada imela, slišala sem že marsikaj, pa me zanima še vaše mnenje.

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Masažna kad
20.1.2010 14:26:35   
naja17
Jaz jo nimam, ker se namenoma nisem odločila zanjo, ker vsi, ki jo imajo, jo ne uporabljajo user posted image

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Masažna kad
20.1.2010 14:28:51   
Angel_Tian
Jaz nekako nisem njihov zagovornik (po vsem kar sem pač slišala od uporabnic, ki se s časom naveličajo oteženega čiščenja in prav tako dražjih čistil).
Sva z možem zato raje kupila eno fino veliko ovalno - 110 x 190 cm.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Masažna kad
20.1.2010 14:51:31   
bumerang
Vsako masažno banjo lahko uporabljaš kot navadno banjo, obratno pa ne velja.
Je sicer ne uporabljam vsak teden, kvečjemu parkrat letno ampak takrat pa tako paše, da ni besed.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Masažna kad
20.1.2010 15:02:24   
rija
imamo.
pa mi je žal. ker se mi enostavno ne ljubi čakat, da se ta bazen napolni.
če že, bi vzela normalno, majhno, za 1 osebo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Masažna kad
20.1.2010 15:05:00   
uškinamama
Imamo. Uporabljamo.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Masažna kad
20.1.2010 15:05:49   
Petka09
 Nama je bla tut všeč, samo sva si pol rekla: koliko pa bi bla dejansko v njej? Že zdej se v to najino navadno trikotno banjo redko kdaj spraviva... Se je pač bolj komot lepo nahitro stuširat. Tko da to bi bil vržen denar, če bi takrat masažno vzela.
Marsikaj, kar ponuja tržišče je lepo in krasno za pogledat sam se je treba zmeraj prej vprašat - koliko bom jaz to dejansko uporabljal?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Masažna kad
20.1.2010 19:07:18   
Hope2
MI se povečini vsi kopamo v banji, tak da je za nas tole zakon. V uporabi je povprečno vsak 2-3 dan. S čiščenjem ni tolk dela. Čistiš kot vsako navadno banjo, vsake toliko pa naliješ vodo in dodaš čistilo za masažne kadi ter zaženeš,prideš čez par minut, ugasneš in spustiš vodo, pa spucaš. VSA UMETNOST. JE pa treba povsakem kopanju spihat šobeuser posted image .

IN popolnoma se strinjam z bumeranguser posted image

Definitivno pa ne kupovat nekega ogromnega bazena,kot rija praviuser posted image . Taka malo večja enojna pride fajn, ap tudi 2 osebi se komot not stlačitauser posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Masažna kad
20.1.2010 21:37:30   
ksenija.
Hvala za odgovore. Moj je že odločen, da jo bomo imeli. Me pa zanima nekaj, Bumerang ti si rekla, da jo uporabljate parkrat na leto, se res not nabere umazanija in potem če jo redko uporabljaš priteče pri naslednji uporabi vsa ta umazanija ven.

Hope 2, kako pa spihaš šobe?

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Masažna kad
21.1.2010 9:39:02   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija.

Hvala za odgovore. Moj je že odločen, da jo bomo imeli. Me pa zanima nekaj, Bumerang ti si rekla, da jo uporabljate parkrat na leto, se res not nabere umazanija in potem če jo redko uporabljaš priteče pri naslednji uporabi vsa ta umazanija ven.

Hope 2, kako pa spihaš šobe?


Banja je vezana na elektriko.Zato imaš stikalo kot napr za luč prižgat oz ventilator (na steni). Potem pa ima še vsaka banja stikala oz gumbke na banji. Tisto stikalo na steni mi imamo ves čas prižgano, tako je banja kao prižgana, vendar v mirovanju (šobe ne laufajo). Ko se stuširam, umijem glavo, se skopam ali čistim banjo... voda stalno zaide v šobe in če imaš to stikalo prižgano potem se ponekaj minutah samodejno vključi in izpiha tole vodo. TO JE POMEMBNO, Da SE NOT NE NABIRA UMAZANIJA IN S TEM RAZVIJAJO BAKTERIJe (pardon črke). Če pa se hočeš masirat pa isto imaš tole stikalo vključeno (brez tega ne bo masaža laufala) in potem še z gumbki na banji vključiš šobe in si reguliraš katere šobe bodo delale, kako močno, pa ugasneš..... Hm upam da je razumljivo napisanouser posted image . Če šob n espihaš lai dolgo časa ne zalaufaš masaže, potem res priteče umazanij aven. Zato je treba ali šobe spihat ali pa vsaj za sekundo zagnat masažo vsake kvatre in vsake kvatre sčistit s posebnim čistilom

Pazita katere šobe izbirata in glejta da bo razporeditev fajna, torej da fajn pokrije hrbet, da so šobe spodaj in ob strani. Malo preberita kake vrste šob obstaja in za kaj so priporčljive. Aja pa ko se masiraš in če doliješ tekočino za pene delat, se boš utopila v penah, že kapljica šampona ali žajfe naredi za celo koplanico peneuser posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 21.1.2010 9:41:23 >

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Masažna kad
21.1.2010 10:32:33   
dps1

ja tudi mi jo imamo in jo uporabljamo. par let nazaj sem se jaz isto spraševala - ja ali ne. imamo  tudi tuš za vsak dan, masažno uporabljamo cca 2-3 mesečno, predvsem čez zimo, poleti pride prav bolj bazen zunaj. in res paše. je zraven tud lučka, radio.... pa malo svečk okoli in je romantika na višku. nam je uporabna, marsikdo pa ima samo težave z njimi in jih ne uporablja. kupljena v termotehniki, dobra kvaliteta.

jaz jo priporočam.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Masažna kad
29.3.2015 10:06:46   
nicole7
Bok svima :)
Zna netko gdje mogu kupiti masažnu kad u hrvatskoj? Da ima dostavu a nije skupo :O Hvala

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?