|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februar 2024
19.6.2023 21:47:52   
Anonimen
Živjo :)
Nekaj časa že opazujem in čakam na februarčke, pa kar ni :) Se sprašujem, sem sama? :)
Petič sem zagledala plusek in ce bo vse kot mora, bo to koj tretji otrok :) Odštevam dolge dni do prvega pregleda v juliju :) če je kateri do klepetanja, dobrodošla. 

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februar 2024
20.6.2023 15:51:10   
MatejaDino
Hej hej, niste edina... Tudi jaz po izračunih spadam v februar 2024 (če bo vse OK).Sem tudi kar nekaj časa čakala, kdo se bo prvi "oglasil" ❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februar 2024
20.6.2023 21:20:06   
Jetka2
Hejj, jaz bom najprej povedala da ne bo kakšne pomote, da sva pod ta vzdrvek registrirane obe s kolegico, le da ma ona rok decembra, jaz pa februarja. 

Imate kakšne znake punce?:) meni je bilo prvic in drugic grozno slabo, ta nosecnost pa poteka kar zaenkrat brez vseh znakov, razen bolecih dojk. Cudno mi je ker sem vedno imela v 5t ze grozne slabosti. Kasneje bila tudi na infuzijah, zdaj pa nic :) Nevem , a bi bila vesela al zalostna 😄 
Kako ste ostale? 
Pregled imam pa 29.6. 
Na fb tudi ne najdem nobenih skupin. Katera ve? Sem najdla dve, ampak so samo neke promocije (skrbniki niso nosecnice)

(odgovor članu MatejaDino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februar 2024
26.6.2023 21:43:23   
rakunka
Jaz imam dva znaka. Nenormalna utrujenost in slabosti cele dneve. Samo kadar imam nekaj v ustih za jest mi ni slabo… 
Se pa se nisem čisto naštelala nazaj od zadnjega poroda in priznam,  da me je malo strah vsega skupaj. 
Prvi pregled imam 12.7. šele. Be vem zakaj tako pozno, ko pa sem obe nosecnosti jemala progesteron in dvakrat splavila. Ponavadi sem že pri 6t dobila tablete 🤷🏼‍♀️ Po svojih izračunih sem trenutno 7t 2dni. 
V FB skupine se do nuhalne ne bom pridružila, ker še ne bom prehitro povedala in ne bi rada, da domači zvejo preko drugih, potem pa sem tudi bolj za kako diskretno (tja do 50 članov). Teh generičnih ne maram.  

(odgovor članu Jetka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februar 2024
26.6.2023 23:04:03   
Jetka2
Ena skupina je februarcki in februarke 2024 tak dojencek v zimi je na slikci naslovni. Men en ta bolsa in sm noter ker v eni skupini so pa skrbniki nenoseci. Neke promocije pac. Kr nekej. Kdaj pa si mela zadnji porod? Jaz nimam nobenih znakov razen bolece dojke, v prvih dnveh nosecnostih sem umirala od slabosti, bruhanja, tako da me prav skrbi da je zdaj kaj narobe 🫢 Pregled pa imam samoplacniski v petek 7t, k svoji ginekologinji se se nisem prijavila, se bom po tem samoplacniskem pregledu :) Progesteron dabroston sem jaz jemala preventivno v prvih dveh nosecnostih. Od ovulacije naprej. Zdaj v tretje pa ga nisem ker nisem planirala, pa ga zdaj tut ne jemljem. Ce bi dobila kaksen izcedek rjavi ali podobno imam pa se doma od prej dabroston pa bi vzela. Zaenkrat ok kaze. 

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februar 2024
27.6.2023 12:43:54   
rakunka
Slabih 8m nazaj sem rodila. Drugega. Med prvim in drugim pa je 5let in 8 mesecev razlike. Tokrat ni bilo načrtovano in kar šok, ker drugi ni in ni ratal. Ampak očitno je naši družini namenjen se tretji član, da zaključi celoto :)
Sem razmišljala tudi jaz, da bi šla samoplačniško, pa se mi zdi škoda 50€, da mi bojo isto povedal 2x 🙈 ampak me pa hudo zanima in se vedno cincam :) 
Joj pri prvem mi je bilo slabo samo zvečer, pri drugem večkrat čez dan, pri tem konstantno. Bruham pa ne. Ne morem se naspat nikakor. Prsi pa nimajo pojma, da sem noseča :)

(odgovor članu Jetka2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februar 2024
9.8.2023 8:56:29   
Tassska
Punce, pozdravljene,
Še ena tukaj ki pričakujemo februarčka. 😇Zdaj ste pa kar nekako utihnile... upam da je vse ok.Za nami je že nuhalna in nifty, zaenkrat kaže vse super.Javite se še druge.

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februar 2024
2.1.2024 10:03:29   
zetisno
Snow Rider 3D offers an exhilarating experience in the virtual world of sledding, where players are challenged to master the art of navigating snow-covered mountains.

(odgovor članu Tassska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februar 2024
11.1.2024 3:32:15   
timothytimothy
Čestitam ti ob novici o pričakovanju tretjega otroka, to je res čudovito! Razumem, da so čakanje in pričakovanje immaculate grid lahko precej napeti, še posebej, če se ti zdi, da se čas vleče.

(odgovor članu zetisno)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februar 2024
17.1.2024 5:54:35   
tonyadams
Odlična novica! Želim vam vse veselje in blagoslove, Buckshot Roulette ko pričakujete prihod svojega tretjega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februar 2024
18.3.2024 12:32:45   
tamiemnorton
Res je super, da pričakujete svojega tretjega otroka, upam, da boste s svojimi otroki zelo zadovoljni, poskusite igrati football legends .

(odgovor članu tonyadams)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februar 2024
11.4.2024 6:52:45   
sarahlison
Don't be too pressured. It's only been 2 months. I still have to wait a year to get bob the robber

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?