|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KO ti nosijo darila domov
14.3.2006 21:14:43   
Anonimen
a jim moram kaj narediti za jest? Ali  jih lahko pogostim samo s pijačo in prigrizki.
Pa ne bomo valjda spet samo narezke jedli. Poleg 4 mesečnika pa še res nimam živcev, vsem kuhati.user posted image  A si pač spodobiuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KO ti nosijo darila domov
14.3.2006 21:19:52   
total
Mislim,da so narezki čist ok in pjača,valda ne boš vsakemu kuhala,saj pridejo pol na poroko,al ne?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KO ti nosijo darila domov
14.3.2006 21:25:09   
dulcinea
Se strinjam s total. Saj misliš darila za poroko a ne?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KO ti nosijo darila domov
14.3.2006 21:30:28   
Anonimen
ja darila za poroko mislim

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KO ti nosijo darila domov
14.3.2006 21:31:17   
*goldfish*
Narezki so čist dovolj.

Kaj bi pa ti kuhala? Juhico, pa zrezkeuser posted image  Pa saj boste to jedli na gostiji. Tak da ni panike, ti samo narezke daj.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KO ti nosijo darila domov
14.3.2006 23:00:36   
lelaval
Kot so ti že napisale - narezki bodo čisto dovolj. Jaz bi ponudila še kaj sladkega - kar kupljene kekse ali mešano pecivo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KO ti nosijo darila domov
14.3.2006 23:06:57   
Bubamaraa
Jaz bi tut naredila narezke, kako francosko solato, sirovo ploščo pa kej peciva, piškotov in slanih palčk..... Mekaj takega, tuk da neki daš.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KO ti nosijo darila domov
15.3.2006 8:25:25   
Anonimen
Ženske pa ve veste, da mi že 2 meseca jemo samo narezkeuser posted image . Njaprej, ko so mi hodili malega gledat, sva dala narezke ali pa sva naročila pico. POtem sva nosila 2 tedna vabila okrog in sva morala na dan vsaj 4x narezke jesti. A zdaj spet? Ko vidim salame in klobase oz. že ko samo pomislim nanje mi postane slabo.
Je pa nevljudno ničesar dati ali ne jesti tistih narezkovuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KO ti nosijo darila domov
15.3.2006 9:10:03   
vidja
Pa postrezi sadje in sir, ali biftek in kakšne druge namaze, saj ne bodo sestradani prišli k vam, zato so res lahko samo prigrizki. Mogoče kakšne solate, sveža zelenjava in verjemi, da bodo vsi preživeli.

Pa lepo poroko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KO ti nosijo darila domov
15.3.2006 9:32:16   
maja_
Kdaj ti bodo pa nosili darila domov? A so to kake lokalne navade? Meni so prinesli darila na poroko( k sreči večinoma denar in boneuser posted image ). Po vseh ceremonijah je bila potem v hotelu ekstra miza in pred začetkom praznovanja sva sprejemala darila. Kar se pa tiče narezkovuser posted image , ne vem no... če ti ne paše jih tudi na obiskih ni potrebno jest, mar ne? Kolikor pa se jaz spomnim mojega vabljenja, sem večino povabila pisno(sicer bi lahko vabila 3, 4 tedne 150 ljudi), tisti ožji krog-najožjih sorodnikov pa mi tudi ni pripravil narezka, kolikor se spomnim?! Spili smo kavo, penino, oddala vabilo, adijo...

Tudi če k meni kdo pride na obisk ne delam narezkov. Kak kozarec vina in to je to, morda k vinu kdaj sir...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KO ti nosijo darila domov
15.3.2006 9:34:36   
muki1
V Eurestu imajo super retaše in gibanice. Lahko jim to ponudiš. Je zelo sitostno, pa kakšno testeninsko solato ali pa solato iz morskih sadežev, dve tri vrste kruhkov, pa amen.

Ali pa tunin namaz na popečenem belem kruhu. Bomba.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KO ti nosijo darila domov
18.3.2006 19:12:29   
gaja*
Saj ne rabiš imet samo mesnih narezkovuser posted image Lahko pripraviš sirove narezke, sadne krožnike, sladice, fondi... Neki na en dva tri ... Ajnfoh user posted image user posted image
Midva lani nisva komplicirala, za ene sva imela narezke, sadja in sladkarij.. eni so samo popili in odleteli user posted image user posted image Ne delajta si še s tem skrbiuser posted image
Uživajta!!user posted image user posted image

LP


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KO ti nosijo darila domov
19.3.2006 16:33:26   
lenika
Jaz pa tega vprašanja ne razumeme najbolje. Nama so darila nosili na poroko, ne pa pred poroko na dom. A pri vas je takšna navada?

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KO ti nosijo darila domov
20.3.2006 7:42:47   
puncica
pri nas so tud darila no denar v kuverti user posted image nosil na poroko user posted image in sicer tam ko je bila ohcet nama je vsak čestital in dal darilo. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KO ti nosijo darila domov
24.3.2006 10:08:05   
Lory
Pri nas je pa navada, da par dni prej nosijo darila na dom. Sva imela vsak dan do polnoči polno bajto ljudi. Sem bla tazadn teden pred poroko že čist zmatrana in neprespana.

Ko so pa šli pa hop med darilauser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KO ti nosijo darila domov
24.3.2006 19:10:56   
Sulfinija
Ojla!

Tudi nama so nosili domov darila mi smo dajali pijačo in pa narezke,joj da kuhaš kake juhice,pečenke,se ti zmeša no.Ne bo kar dovolj pri tem kar sem ti napisala.

Pa veliko sreče v zakonu ti želim!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KO ti nosijo darila domov
16.4.2006 16:25:56   
Ceca
Na najino poroko so gostje darila prinesli na zabavo po poroki, ki je bila na vikendu moževih staršev. Tako, da je bila hrana v celoti vključena pri sprejemu daril. Nihče daril ni prinesel pred poroko v najino hišo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?