|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Piki komarjev
23.5.2006 15:28:56   
arielca
Ta vikend smo bili na morju in je bilo en kup komarjev user posted image . Sicer smo našo user posted image  zaenkrat uspešno zavarovali pred njimi, vseeno pa me zanima, kako ji lahko pomagam, če jo kakšen piči. S čim jo lahko namažem? Stara je 5,5 m.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Piki komarjev
23.5.2006 15:36:54   
total
jaz mam otroški Off.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Piki komarjev
23.5.2006 16:00:26   
mml
Za zaščito pred komarji ne pride do 3. leta nič pametenga v poštev. Uporabo repelentov (Autan, Off in podobno) odsvetujejo, ker se aktivne snovi skozi otroško kože, ki je tanjša, boljše absorbirajo in so lahko toksične. Tako za zaščito pride v poštev samo mehanska zaščita (mreže, mahanje z rokami user posted image ) in seveda kakšne svečke in spirale za na tla.
Sicer pa po piku po moje lahko uporabiš Kamagel, za ostale produkte, ki so na voljo v lekrarnah (Autan acut, Off po piku,...) pa mogoče rajši vprašaj v lekarni, tam bi ti morali znati odgovoriti, sicer pa verjetno tudi piše v priloženih navodilih in informacijah o izdelku

Pa čim manj komarjevuser posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Piki komarjev
23.5.2006 16:22:08   
Katrin
K sreči naše user posted image  ni pičil še noben komar kljub temu, da smo veliko na morju. Če pa bi jo, bo jo namazala z Aloe vero.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Piki komarjev
23.5.2006 16:46:37   
Anonimen
olje 31 ali tea tree od justa, ali pa navadno šentjanževo olje.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Piki komarjev
23.5.2006 16:48:50   
ja_ni_ka
Pri nas pa uporabljamo Fenistil gel za vse pike, opekline tudi sončne ali razne pikice. Res pomaga, ker takoj neha srbeti in so otroci veseli. Lp in nič komarčkov...

_____________________________

Jaka in Nika sta moja sončka dva

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Piki komarjev
23.5.2006 19:32:04   
tinkamiška
Mi gremo v petek ne morje, Iza bo v četrtek stara 5 mesecev. Zraven imam kup sveč proti komarjem in v lekarni so mi svetovali kamagel, če jo slučanjo piči komar. Nobenih drugih krem proti piku ne priporočajo do 3. leta...

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ja_ni_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Piki komarjev
23.5.2006 21:47:03   
Antigona
Kot je napisala Splišni, po piku namažem z kremo Tea tree od Justa, da pa komarji sploh ne bi pikali pa ga našpricam z Losjonom za sončenje faktor 2 (tudi od Just-a), ki ima take sestavine da odganja mrčes, je pa popolnoma naraven, tako da je primeren tudi za dojenčke.

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Piki komarjev
23.5.2006 22:13:44   
bajsek
čAO!
tUD JST UPORABLJAM IZDELKE OD jUSTA (KOT ANTIGONA) IN JIH MORAM FULL POHVALT, PRI NAS DELUJEJO (NE SAMO V PRIMERU KOMARJEV, AMPAK TUDI VSE OSTALO).
LP

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Piki komarjev
24.5.2006 11:06:10   
TVN
Ravno danes smo imeli cepljenje (3. pikica) in mi je pediatrinja predpisala mazilo Elocom, pri čemer je rekla, da ga lahko uporabim tudi ob piku komarja.

Sicer pa sem v lekarni kupila neko italijansko zadevo, ki je primerna tudi za dojenčke, nek losjon, s katerim dojenčka zaščitiš pred piki. Ja, pa Just je tudi zelo zelo dobra stvar.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Piki komarjev
24.5.2006 13:14:30   
mišelinka
Fenistil gel je zakon in se lahko uporablja pri dojenčkih.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?