|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VSE MAMICE!!!
8.7.2004 16:48:16   
ZARA
Ne dojim in me zanima,ce ima katera podobne izkusnje,kolk naj bi po vasem mnenju pojedla dojencica stara 2 meseca???
Moj :duda: detk fletk poje od cca 550-600 ml dnevno, na cca 3-4 ure.
A je to premal????
Lepo prosim kolk so vasi detki popil/pojedl pri tej starosti?????????
:sloncek: LP :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VSE MAMICE!!!
8.7.2004 17:18:50   
tinka-pepa
jaz tudi od rojstva na žalost hranim otroka po steklenički, meni je pojedel na obrok nekje 110 ml, oz. mislim da je jedel tako količino ki piše na škatli hrane, jedla sma hipp1, na 3 ure - ponoči ni več jedel, ampak meni je vedno veliko popil - 2-4 dl na dan.
lp tinka

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   VSE MAMICE!!!
8.7.2004 18:14:55   
Metuljčica04
Pozdravljena!
Detece ti mora pojesti nekje od 150 do 190 ml mlekeca na kilogram telesne teže v 24 urah,zdaj ne vem koliko je težka pa sama izračunaj.

Lep pozdrav!:rozica::metulj::rozica::metulj::rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VSE MAMICE!!!
8.7.2004 21:24:34   
mamica tia
moja je pri 2 mesecih spila aptamil 1 po 100 ml na obrok,pila tud na 4 ure.Zdaj pa smo ji pred kratkim zaceli dajat aptamil ar in mi spije 240ml na obrok.

Dr.Vizoviskova mi je rekla da bi ze takrat ko je pila 100ml na obrok morala spit najmanj 150ml.:miska:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   VSE MAMICE!!!
8.7.2004 21:46:58   
ZARA
Najlepsa hvala za odgovore cyber mamice...
Mal ste me pomirile pomoje ni lacna,ker je naceloma :duda: zelo dobre volje.
Misa1 posl telefonsko ni problema.

VSEeeeeM LEP pozdravcek,

JEST IN :miska: ZARA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VSE MAMICE!!!
9.7.2004 12:10:50   
dory
Moj mali je prav tako star dva meseca in je ze v porodnisnici pojedel 50ml ali vec, zdej pa 120-130ml vcasih zaradi vrocine zunaj tudi kaj manj

imamo pa se vedno 7-8 obrokov na tri ure...in moram prav povedat, da je tocen k ura...nic prej in bognedaj nic kasneje :)

papa, teja

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   VSE MAMICE!!!
11.7.2004 18:57:35   
MATEJA.*
Meni je pediatrinja povedala formulo, katere se držim in je čist ok. Je pa takole: 180 ml na kilo na dan. Moj mali tehta 7 kg, se pravi 180 X 7 = 1260, nato deliš s številom obrokov v enem dnevu: 1260:6 = 210. Čeprav naš mali trenutno poje 180 ml in je zadovoljen, pa je tudi star 2 meseca.


LP

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   VSE MAMICE!!!
23.7.2004 17:10:57   
Anonimen
ponudi svojemu malčku dojko vedno ko bo zahteval pa magari vsakih 15 minut.Nič ne škoduje lepo bo tebi malček pa bo zadovoljen.s tem ko pije tvoje mleko se tudi odžeja v teh vročih dneh ni nič čudnega.:)-:ups::duda::)-

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   VSE MAMICE!!!
23.7.2004 20:19:10   
Anonimen
Zara ga ne doji in te mamice ki so se oglasile tudi mislim da ne dojijo.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   VSE MAMICE!!!
23.7.2004 20:29:03   
ZARA
UUUUUUUUUFFFFFF........
Dobr da mamo FISH-ko,da vse ve od nas,hvala za odgovor FISH!!!:bravo::bravo:

Lp,Zara :miska::metulj::miska:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?