|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fridensreich hundertwasser
2.8.2006 21:28:43   
KIRA
njegov stil mi je nekako všeč - ne vse, ampak nekateri apekti njegovega dela, pri oblikovanju fasad in izgleda posameznih objektov, njegovi arhitekturni vidiki, se mi zdijo svež pristop. pa me zanima, če je kdo seznanjen s takim in podobnim načinom oblikovanja fasade.

namreč bi si tud jaz omislila tako nenavadno "self made"fasado, narejeno iz različnih materialov - kar bomo pač imeli pri roki itd... zamisel sem pa dobila danes, ko so po TV kazali eno bajto, m islim da je bla neka mala šola (v poročilih), poleg je pa bla ena hiša s tako moderno pisano fasado, ki me je spominjala na fridensreicha hundertwasserja. najbrž sicer nima nobene veze z njim in sem daleč mimo vstrelila, ker sem hišo videla le bežno, prekratko so jo pokazali. sem pa dobila idejo, kako oblikovat fasado, ter malo požviit okolico. se malo izrazit tudi v izgledu hiše...

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 0:45:19   
KIRA
n, očitno se noben ne zanima za arhitekturo. user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 7:33:08   
Anonimen
Vse to je lepo in fajn, sam pazi da ne boš pretiravala, ker meja med UAUUUUUUU in kičem ter neokusnostjo je zelo zabrisana.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 13:40:34   
rainbow
Zanimiva ideja!!

Se pa strinjam z Mič. pač ne pretiravat.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 13:45:48   
KIRA
sej ne bom. njegove stvaritve so PREVEČ šarene. všeč so mi nekateri aspekti njegovega dela, stil je zanimiv. ideja je dobra - ni vse tako klasično.

a se je morda kera spomnila kaj  je blo to za bajte v unem prispevku v dnevniku?

premišljevala sem, da bi dele fasade - ker jo bo itak treba na novo naredit - nadomestila s kakim mozaikom iz ploščic, pa tako naredila, da bi zgledalo odlomljeno... pa morda še kak del spet ven oblekla s kamenjem. ne ploščicami, ampak kamenjem.

a se kera spozna na to? bi znala kera kaj takega morda narisat, da bi imelo glavo in rep, da ne bi delovalo vse preveč laično? najbrž se z moderno arhitekturo nobena ne ukvarja, ali pač?

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 16:00:02   
bamby
Najprej moram priznati, da sprva nisem niti vedela, za kateri stil to gre, ko sem pa malo po spletu pobrskala, pa lahko rečem, da mi sploh ni všeč. Zato Kira, kakor ti je že Pikes svetovala, hitro lahko izgubiš stik med okusom in neokusnostjo.... Pa bi res to rada imela?

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 16:05:06   
polona2
Hundertwasser je eden mojih najljubših slikarjev. Sem pa mnenja, da ravno na vsako hišo ne paše tako pisana fasada, kot je na njegovih arhitekturnih stvaritvah. Mora biti objekt v sklopu kakšne kulturne namembnosti, ali kaj podobnega. Če pa se že ne moreš upreti, pa naredi vsaj enobarvno fasado s kakšnim Hundertwasserjevim detajlom, mogoče šivane robove, ali kakšno malenkost okrog vhodnih vrat.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 16:18:25   
Tejči
Se podpišem pod polono2. Ne vem kako bi pasal njegov stil na navadno stanovanjsko hišouser posted image  Če se boš odločila, nam pokaži potem kakšno slikico, kako je vse skupaj izpadlouser posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 22:14:50   
rija
hundertwasser na navadni hišiuser posted image

a si že v živo videla kakšno njegovo stvaritevuser posted image

recimo tisto pred Dunajem?

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fridensreich hundertwasser
3.8.2006 22:22:28   
Anonimen
Večinoma je delal na večjih objektih kot so večstanovanjske hiež oz. bolki, toplarne, šole,....od manjših stvari mi je poznan le javni WC....

Tako da ne vem, kako bi to "izpadlo" na stanovanjski hiši user posted image

Poskusite. On je bil tudi pionir user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?