|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče koleno pri teku!
3.8.2006 7:23:01   
CUKRČEK
jutro!

Imam eno vprašanje. Odločila sem se, da začnem ob večerih malo laufat. PA sem včeraj šla 1. In me je začelo ful bolet levo koleno na notranji strani.
Zakaj? NE bi se rada odpovedala teku, če sem se komaj pripravila do tega. Precej tudi prekolesarim in na kolesu koleno ni toliko obremenjeno in me nikoli niti mali ne boli. Videla sem že, da imajo nekateri okoli kolena nekakšen trak....ali to slučajno pomaga za ta problem?
Lani, ko sem precej gobarila in sem obredla vse gozdove, sem se bnekajkrat tudi komaj privlekla domov, ker mi je koleno "zablokiralo" in sem imela grozne bolčine.

Kakšen nasvet??

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče koleno pri teku!
3.8.2006 7:40:41   
muki1
Pri meni je takšne bolečine povzročal meniskus. Mi prav zaskoči, da se niti zravnati ne morem, potem hitro počepnem, da mi prav poči v kolenu, pa ni več zaskočeno, samo boli pa itak. Mene je najbolj obremenjeval, ko sem delali določene vaje pri pilatesu.
Kupi si čudežni trak dr. Levina user posted image  user posted image  ( Top Shop ).

< Sporočilo je popravil muki1 -- 3.8.2006 7:41:26 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče koleno pri teku!
3.8.2006 8:07:05   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
Kupi si čudežni trak dr. Levina user posted image  user posted image  ( Top Shop ).


Bi, samo me je strah, da dobim ( kot stranski učinek) potem tolikšna ušesa, kot jih ima onuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče koleno pri teku!
3.8.2006 8:25:34   
muki1
Se boš pač zvečer z njimi pokrila, ne boš več dek kupovala user posted image .
Drugače, pa mislim, da so to ti trakci, ki jih vidiš, da jih nekateri nosijo med športanjem.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
3.8.2006 9:47:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleče koleno pri teku!
3.8.2006 9:51:53   
Jančika_
Predvsem ti svetujem, da se teka lotiš zelo postopno. Tule imaš link, kjer najdeš res dobre nasvete in programe za začetnike. Na levi najdeš New runners in Aches&pains, to si malo preštudiraj.

http://www.coolrunning.com/engine/2/index.shtml

Pa na forumih na tej strani najdeš tudi marsikaj koristnega.

http://www.coolrunning.com/cgi-bin/ubb/Ultimate.cgi

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleče koleno pri teku!
3.8.2006 10:00:29   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Ja,gospa...res bo treba trakce nabavituser posted image Če si bolj okrogle sorte,pa si se sedaj spravila teč,vedi,da je koleno kar precej obremenjeno.Zato ga moraš malo podpreti.Sicer imam pa jaz take probleme s komolcem-kar zaskoči se in moram izvesti nek posebni gib,da lahko normalno funkcionirauser posted image


Ti bom
jst dala bolj okrogle sorte . Eno okol ušesuser posted image  Lej, bejba, sem bila zeloo okrogle sorte a sem shujšala za 30 kil. Sedaj imam normalno težo(po ITM). In ker bi rada učvrstila telo, sem začela laufat.


jančika, hvalauser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.8.2006 10:44:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boleče koleno pri teku!
3.8.2006 11:54:56   
afrika
Jaz ti svetujem, da še naprej dosti kolesariš, tudi plavanje je super (ne žabica), če pa že tečeš, pa na izi in raje po travi kot po ravni podlagi. Najbrž imaš preohlapne stegenjske mišice - poskusi redno delati vaje zanje, da si jih okrepiš. Ko bodo mišice čvrste, te koleno najbrž ne bo več bolelo.  Srečno! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?