|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj narediti nosečniški test
3.8.2011 8:51:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lilchy

Živjo,

sem nova tukaj....tudi midva s fantom sva začela delati na tem, da bi dobila malega sončka in me nekaj zanima...kon.tabletke sem nehala jemati prejšnji mesec, imava redne spolne odnose in do naslednje menstruacije je še 15 dni...zanima me ali moram čakati še toliko časa, da lahko naredim test? Ker mene muči radovednost:)



Pa luba duša sej ti še skor ovulacije nisi imela...  user posted image Mislim da bi bilo dobro, da si prebereš kakšno knjigo o spočetju otroka, pa ti bo lažje!

(odgovor članu lilchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj narediti nosečniški test
9.1.2014 17:50:50   
mgkz
hej sem nova tukaj :D
mene nekaj zanima.....z fantom sva imela nezaščiten splni odnos 9.12 in še isti meseč sem krvavela dva dni in potem imela samo rjav izcedek približno 6 dni.....naredila sem dva testa takoj naslednji dan ko je rjav izcedek izginil ampak sta oba bila negativna.....tako da zdaj čakam na naslednjo user posted image da vidimo kako in kaj bo.....mene pa zdej zanima če bi to lahko biu znak nosečnosti..naj dodam še da me v predelu trebuha oz maternice tudi boli mi je slabo in imam tudi glavobole ki naj bi bili tudi znak nosečnosti.....ali se mi splača narediti se enkrat tesT??? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj narediti nosečniški test
23.3.2016 21:53:01   
mgkz
zdravo punce user posted image

s fantom sva imela spolni odnos 4 dni nazaj, ravno na 20 dan menstrualnega ciklusa in je prišlo do izliva v nožnico. In mene zdaj zanima koliko možnosti je da zanosim in koliko vpliva ima jutranja tabletka na vse ne glede na to da sem jo zaužila zaužila učeraj .
torej če pride do oploditve jajčeča in ne do ugnezditve jajčeca to ugnezditev jutranja tabletka prepreči ali se motim?

imam veliko informacij in usi enako povejo z istimi besadami ampak nikakor ne morem absorbirATI in razcleniti useh sstvari....mogoče se vam bo zdelo to uprašanje brezveze ampak baje da več glav več ve [sm=smiley36.gif


bi lepo prosila za odgovor in se obenem tudi že zahvaljujem u naprej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mgkz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj narediti nosečniški test
24.3.2016 0:09:13   
mimi_ka
Živjo!
Če se še prav spomnim, mislim, da je treba jutranjo tabletko za preprečitev zanositve vzeti najkasneje v treh dneh po SO. Kdaj pa si imela ovulacijo? Ali če vprašam drugače, kako dolge cikle imaš? Če so tam na 28 dni, potem je zelo malo možnosti, da si zanosila, ker takrat verjetno nisi bila več plodna, če imaš pa daljše, 30 dni in več, pa je mogoče, da je tudi ovulacija bolj pozno.

(odgovor članu mgkz)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj narediti nosečniški test
24.3.2016 7:34:00   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: mgkz

zdravo punce user posted image

s fantom sva imela spolni odnos 4 dni nazaj, ravno na 20 dan menstrualnega ciklusa in je prišlo do izliva v nožnico. In mene zdaj zanima koliko možnosti je da zanosim in koliko vpliva ima jutranja tabletka na vse ne glede na to da sem jo zaužila zaužila učeraj .
torej če pride do oploditve jajčeča in ne do ugnezditve jajčeca to ugnezditev jutranja tabletka prepreči ali se motim?

imam veliko informacij in usi enako povejo z istimi besadami ampak nikakor ne morem absorbirATI in razcleniti useh sstvari....mogoče se vam bo zdelo to uprašanje brezveze ampak baje da več glav več ve [sm=smiley36.gif


bi lepo prosila za odgovor in se obenem tudi že zahvaljujem u naprej user posted image user posted image user posted image


Pozdravljena,
malo si me zmedla user posted image . Si imela zadnjo M decembra ali zdaj marca? V prvem postu si napisala, da si imela decembra rjav izcedek, v drugem pa, da si imela na 20 dan cikla odnos, torej si imela marca tudi M?
Jutranja tabletka deluje, tako kot je napisala mimi_ka, do 3 dni po SO.

(odgovor članu mgkz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj narediti nosečniški test
24.3.2016 19:11:59   
mgkz
živjo

@mimi_ka cikluse imam različno dolge tako da se ponavadi gibljem po najdalšem in ta je biu 35 dni prejšnji mesec in potem je ponavadi tako da je drugi mesec en dan prej zato tudi tako uprašanje user posted image

@allstar tisti prejšnji post je star 2 leti in zadnjo menstruacijo sem imela 28.2 zdaj marca pa še nič, bomo videli kaj bo.
že od sobote me skoz spika in poboleva na use strani spodaj da o dojkah ne govorim,vedno bolj me bolijo pa še teške so user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj narediti nosečniški test
24.3.2016 19:18:59   
Bibabuba12
Nikoli nisme zensk, ki seksajo brez zascite, ko si otroka ne zelijo? Toliko moznosti za kontracepcijo je na voljo in ogromno jih je brezplacnih tako da res ne vem. Moznosti, da si zanosila so vedno, vcasih so vecje, drugic so manjse. Pri tebi so majhne, ker si vzela tableto za po odnosu, so pa se vedno. Ne preostane ti nic drugega, kot da pocakas in cez kaksnih 10 dni naredis test, ce do takrat ne bos dobila M.

(odgovor članu mgkz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?