|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
19.7.2004 12:35:30   
cenki

Sem novopečena mamica. Kljub vsem nasvetom in knjigam, ne vem točno kaj lahko v času dojenja jem in česa ne. Plis help!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
19.7.2004 12:57:05   
Erdbeere
o tem smo pred kratkim že nekaj pisale, lahko pa ti povem iz svojih izkusenj, jedla sem kruh pa marmelado, pa juho, pa hrenovke, pol se pa počas ze neha, potem sem pa počasi začela mal probavat če bo šlo in tako uživaš zmeraj več hrane......ne smeš pa solate recimo, vsaj na začetku ne, pa čimmanj krčkov vama želiva

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
19.7.2004 12:59:52   
Lenny
Se mi zdi, da ima vsak svoje izkušnje s tem. Jaz sem do onemoglosi jedla smetanovo juho, žgance, kruh s skuto, piščančje in puranje meso, mleko in jogurte, testenine, kaj več pa ne.
Bi pa v tistem času dala ne vem kaj, če bi lahko pojedla kilo grozdja :)-

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
19.7.2004 13:23:29   
mehurčica
Jaz jem od začetka vse, razen takšne hrane, ki bi tudi mene napenjala. Ne jem tudi ne pikantnih jedi, ne pijem gaziranih pijač in čokoladi, kapučinu, čajem s teinom se probavam izogibat.

Glede krčkov: v redkih primerih jih povzroča materina prehrana. Krčki so ponavadi zato, ker se notranji organi še do konca razvijajo. Človeški dojenčki so pravzaprav vsi nedonošenčki, ampak na srečo je narava tako poskrbela, da rojevamo 3 mesece prej.:bravo: Si ne predstavljam, da bi morala še tri mesece hodit s hitrostjo 10m/h.:)-

Pa-pa:miska:

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
19.7.2004 16:30:27   
vena
Živjo,

V materinski so odsvetovali svinjsko meso, hrenovke, ocvrto hrano, preveč sladkorja in tisto kar napenja.

čao

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
20.7.2004 10:20:20   
citronka
ZIVIJO!!

Midve se polno dojima, babika pa je stara 2 meseca!
Babica mi je svetovala da naj od zacetka dojenja jem vse!!! To pa predvsem zaradi tega ker ko kasneje neko hrano zacnes dodajati, je mogoce bebika ne prenese ker je pac ni navajena!! In to mi je full logicno!!Edino tiste hrane ki naj bi tebe napenjala se izogibaj (predvsem fizola), odsvetujejo pa se jagode, maline, ketchup, orehe, lesnike in druge orescke ter tudi hrano iz konzerv!! To pa mi je rekla v posvetovalnici!! Ampak mislim da je vsaka mamica in vsak dojencek nekaj svojega in mislim da bos kar sama odkrila kaj vama najbolje odgovarja!!
Lep pozdravcek in veliko veselja tebi in tvojemu nadobudnezu!!

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
23.7.2004 10:23:39   
SILVA
Jaz sem pri pediatru dobila spisek kaj lahko jem.
NIČ:((
Tako da jaz nisem komplicirala in sem jedla vse razen tistega kar tudi mene napenja in citrusov.
Uživaj v dojenju in s svojim pikcem:)
Aja pa čestitke:rozica:
lp

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
26.7.2004 16:17:48   
manja
Pozdravljena mlada mamica!!!
In seveda cestitke!:bravo:
Jaz pa glede hrane imam taksne izkusnje:
Dvakrat sem rodila in oba pikca ne poznata krcov.
Sem se pac drzala takne prehrane:
1. ne jes vsaj prva dva meseca nic surovega.Ne sadje ne zelenjavo(razen banane in zelene solate).Iz sadja kuhas kompote,zelenjava da je fino skuhana.
Zelje in grah,fizol in strocnice pa nikako!!!
2. mlecne izdelke in mleko omejis na 400 gr vse skupaj
3.vse jedi naj ne vsebujejo cebulo!!!

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KAJ LAHKO JEM - POMOČ
26.7.2004 16:38:29   
*maja
Se pridružujem manji. Moja dva sončka sta bila tudi oba popolnoma brez krčov. Res pa da sem prva dva meseca zelo pazila kaj jem, oz. sem bolj ne jedla kot jedla!!!

LP :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?