|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 13:05:57   
dory
mah jest sem ze prvo rundo menjala dneve med sabo...sem se pa striktno drzala pac tega,da ce sem zacela z beljakovinami,sem tudi koncala...je pa res,da sem mela nujno 1x na teden sadni dan...vcasih tudi po dva,ce je bla kaksna fajn lunca takrat....

lej kot danes,vi imate OH, jest pa sem si zarad dobrega piscanca omislila B dan...jutri imam normalno sadje in tako naprej...je bols dneve vcas zamenjat,kot pa gresit znotraj "predpisanega"dne...

Te diete se je fajn drzat, sploh zacetniki,da dobijo en obcutek,kako to izgleda in v koncni fazi,da se spremeni metabolizem...tko kot meni, ki se mi ob pogledu na tenstan krompir in pecenko skor skeglja...enrat sem planila po vsem skupaj,pa mi je bilo ze isto uro po pojedenem zal, pa ne zarad moralnega macka ampak zaradi konkretnih bolecin v trebuhu....se mi je pac spremenil metabolizem...

Pa tudi, ce ze gremo v detajle...jst gresim ze zjutri ko si privoscim nizkokaloricni jogurt...pa mi do treh popoldne niti ni take panike zdrzat, ampak po dveh mesecih takega prakticiranja sem si ocitno fajn nacela zalodec, zato si ga prej potolazim z jogurtom,da je mal bols...pa grejo kile ravno tako dol :)

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 13:07:13   
Suzi*
Ja, saj vem, da se za sladico na OH dan lahko je praktično karkoli. user posted image  Spraševala sem za kislo smetano na splošno, npr. v omaki s testeninami ali pa na Š dan npr. v špinači.....to se torej ne sme, a ne???

Sicer bom pa k testeninam naredila paradižnikovo omako z olivami. Grem kuhat. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 13:31:06   
dory
jst bi se kisli smetani ognila ce se le da:)..vsaj te tri mesece :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 13:38:57   
bini
ok, kapiram zdej to menjavanje... čeprav se bom najbrž probala kar držat, ker drugač takoj začnem bluzit in požirat stvari z očmi... no, tko kot ti grešiš z jogurti pač jest grešim s kavicami - včeraj so ble kar tri user posted image  -ampak če ne gre drugač, pač ne gre...
sicer pa mam že dans nabit hladilnik s sadjem za jutri user posted image  - menda se bo dal zdržat... itak, da ja...
ajt, gremo dalje... če bomo tkole fajn pisale, bodo 3je mesci prec naokol user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 15:33:32   
AKŠ
zdele sem mal zmedena....hellpppp

a sadje lahko jemo vmes na katerikoli dan al ne? (men se vsak dan popoldan neki sladkega zalušta in bi bla kakšna jabolka al pa naktarina prav fina zadeva za potešitev....)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 15:57:11   
bumerang
Ne, sadja ne smeš jesti "vmes" katerikoli dan.
Sadje lahko ješ samo za zajtrk pa še to vedno istovrstno. Potem je za tisti dan konec. Razen na sadni dan, ko naj bi cca. 5x na dan jedla sadje pa tudi takrat pri enem obroku istovrstno.

Moji OH dnevi bodo vedno isti:
Z - sadje, danes konkretno 4 manjša jabolka
K - zelenjavna pizza
V - palačinke z marmelado, košček čokolade (80%)

Sicer pa se šele navajam na dieto, v želodcu mi kruli non stop. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 16:15:39   
Barbs
oj....

lačna nisem, sem pa sitnauser posted image

Makarončki so padli na plodna tla, solata jebila z bučnim oljem, čeprav vem, da je boljš, če dam olivno...baje manj odvagauser posted image

Prebrala sem eno mnenje zdravnika, ki pravi, da ta dieta ima sicer smisel .... da pa je ravno tako treba upoštvati določena pravila :npr---- večje, ko bodo porcije, manj bomo hujšale, če je naš globok krožnik za kosilo manj nafilan, prej bomo lepše....prav tako pri večerjah.... če ni treba, ne jesti kruha, čeprav piše, da ga lahko oz. isto velja za kosilo...pa banana je bolj huda od jabka..čeprav piše katerokoli sadje...ITAkuser posted image  Pa gibat gibat gibat.. japajade...kako pa. Predvsem pa, kdaj?? Za večerjo si bom doma nardila sladoled.user posted image

Že šibam, tamaw je vklopil sireno...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 17:44:51   
dory
ce je lakota huda, je vseeno bols pojest kak kos sadja,kot pa da bi se napadlo kej konkretnega :)

se pa odsvetuje sadje zvecer,ker je najtezje prebavljivo...razen na sadni dan seveda :)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 19:29:29   
bamby




Kolikor je meni znano, se sadje na sadni dan lahko je tudi mešano, kar pa ne velja za ostale dneve. Pa neka semena in oreščki se na sadni dan tudi lahko jejo.
Drugače sem pa popoldan naredila en manjši prekršek ali večji user posted image  Sem na pikniku pojedla en čevapčič in pol zrezka na žaru in zraven pol kosa kruha. Doma za večerjo pa še dva kosa dobrega štrudlja. Še dobro, da je jutri sadni dan, da se bodo grehi očistili.

Vse sladko (pa kisla smetana, skuta, čokolada...), čeprav je mešano, se na OH pri sladicah lahko je, kar pa ne velja za kosilo.



(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 19:38:03   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: bamby



Še dobro, da je jutri sadni dan, da se bodo grehi očistili.






To pa tudi mene zelo veseli, ker je bil današnji OH dan precej OH.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 19:38:49   
dory
v rinini knjigi lepo pise,da si grozno lakoto lahko zapolnimo s kakim kosom sadja :)..ze bols, kot da planemo po kaki zemlji po moznosti beli...bel kruh je namrec prepovedan :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 19:39:17   
pokica_
Večer vsem skupaj!

Najlepši dan v dieti je za menojuser posted image , jutri pa sadni dan...nisem glih ljubitelj sadja, zato si bom k sadju naredila še kako pečeno zelenjavo.  Danes sem pa pekla zeliščno pogačo iz Rinine knjižice receptov in priznam da je bla res odlična, njammmma. Zraven sem pa naredila popečene bučke in paradižnik. In pa seveda večerja, 3 kepice sladoledauser posted image , tega pa le ne gre izpustiti. Največje veselje današnjega dne. Meni se zdi, da je začetek diete zelo uspešen, bomo vidli kako bo za kakšen mesecuser posted image . Danes sem imela velike lušte za kavico...sem jih spila kar 4user posted image  Vem, da ni priporočljivo, ampak kavi se pa le ne odrečem, pa še nedelja je, tak da upravičeno, aneuser posted image .

Želim vam lep preostanek večera!user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 19:43:27   
Urša
Ojla!
Z:grozdje
K:špageti z gobovo in paradižnikovo omako
V:3 kepice sladoleda s smetano (brez slabe vesti), ravnokar pa se bašem s temno čokolado s pomarančami

P.S.punce, obvezno jedilno čokolado-jst je v 1. rundi nisem resno jemala in sem 2x fasala orng alergijo.user posted image

user posted image  Urša


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 19:58:58   
tejč
Čau, Urša in vsi drugi mački.

Kar gre, sploh danesuser posted image user posted image user posted image user posted image

Z: nič (ni bilo časa)
K: kus kus, zelenjava, solata (dve vrsti solate)
V: kos pite s sadjem in gresom

in 3 kave brez danesuser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 20:03:43   
tjaska
živijo
kako ste
meni gre ta dijeta kar ok sam mal preveckrat na cokolado pomislim.
saj bo boljs. do zdaj sem se malo pregresila a upam da ne prevec.
jutri bom videla ali vaga kaze kaj manj. upam da bo cim vec a si za svojih malih prekrskov ne delam previsokih ciljev in mislim da ne bo slo nic na dol pa tudi na gor upam da ne. oblubila sem si, da od jutri naprej ne bo nic vec cokolade razen na OH dnevih pa se to cim manj.
upam da mi bo jutri uspelo... cel dan samo sadje...ne vem se bom potrudila
upam da tudi vam uspe
drzi pesti za vse
pisala pa bom kadar bom imela cas - kar premalo ga je a obljubim da se bom potrudila
koliko kg ste pa vi ze kaj izgubile???
pa se nekaj kdaj lahko jes jogurte-ali to pride v postev pri sadnih dneh???
lep pozdrav
na cim manj kg user posted image
papa tjaša







(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
3.9.2006 22:28:07   
KBM
No današnji dan je zgledal takole glede hrane:
Z - 2 jabolki
K - testenine z omako
V - Kremna rezina

No se slišimo jutri lahko noč

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu tjaska)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: MAČKE 3.DAN (OH)
4.9.2006 10:58:29   
katis
Evo, javljam za nazajuser posted image

Torej v nedeljo sem imela super dan, samo za računalnik ni bilo časa.

Zajtrk sem sicer izpustila, nato pa sem naredila kvazi zelenjavno lazanjo iz mlincev ter gobic, korenja in paradižnika. Ker je je bilo veliko in ker sem imela kosilo že ob 13:00 sem bila seveda ob 17:00 lačna in sem pojedla še en mali kos te 'lazanje'. Zvečer pa še malo potice in čokolade, ker mi je itak pripadalo.

Pa se tolažim s tem, da sem zajtrk izpustilauser posted image ...no ja, važno je, da smo znotraj pravega dne.

Lp mačke!


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?