|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avtizem
24.9.2006 13:16:02   
m@j@
Kerensa, tako kot ti je svetovala Petra2. poizkusi priti na MHO na Metelkovi, k Branki Jurišić, je krasen strokovnjak. Imam trenutno opravke z njo in je edina, ki se je zavzela za fantka, ki je sicer na Mho že 4 leta. Sedaj , ko je prišel njej v roke, pa že in še bomo DELALI, tako da se stvari premikajo.

Veliko potrpljenja in še naprej tako, pa bravo ker si si priznala in si ne zatiskaš oči.

lp,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avtizem
25.9.2006 20:59:29   
Bučika
Tudi midve s punčko hodiva k Branki na Metelkovo in je enkratna.Sicer moja punčka nima avtizma, ima pa DS.Hodiva že od 4m njene starosti (zdaj je stara 15m)
Zelo je resnično super, za otroka in tudi mamino dušouser posted image user posted image

baj baj

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avtizem
10.11.2006 21:54:44   
Inax
http://www2.arnes.si/~pednevro/knjiznica/avtizem.pdf

_____________________________

[img=http://img183.imageshack.us/img183/6130/blogppix0.jpg]


Stkal sem te v materinem telesu …
in te podpiral od dne tvojega rojstva …

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avtizem
11.11.2006 11:31:11   
Blacky30
Jaz pa bi prej rekla, da sploh ni govora o avtizmu, pač pa o prvih znakih pubertete. Moja prijateljica ima tudi hčerko, staro 10 let, pa nič ne vidi, nič ne sliši, živi v svojem svetu, zasanjana in zmedena.

(odgovor članu Inax)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avtizem
12.11.2006 9:28:41   
Inax
Novi ključi razumevanja avtizma

Motena povezanost možganskih celic
Znanstveniki so bližje dokončni potrditvi dejstva, da je vzrok za avtizem poslabšana povezanost med celicami v možganski skorji.
Ameriški znanstveniki so tezo utrdili s slikanjem glave 18 avtističnih ljudi in enako velike kontrolne skupine. Vzorci aktivnosti možganskih celic so pokazali, da so te v nekaterih predelih možganske skorje preveč povezane, v drugih pa premalo.
V raziskave vključeni raziskovalci trdijo, da bi odkritja lahko pripeljala do boljše diagnostike na področju avtizma v zgodnjih letih. Po dostopnih podatkih se omenjena razvojna motnja pojavi na vsakega 166. otroka, poroča BBC.

_____________________________

[img=http://img183.imageshack.us/img183/6130/blogppix0.jpg]


Stkal sem te v materinem telesu …
in te podpiral od dne tvojega rojstva …

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?