|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GENETSKA AMBULANTA
1.8.2004 19:31:34   
urši77
En lep poletni pozdrav z Gorenjske :sloncek:

Ali je kdo, ki mi lahko pomaga - zanima me namreč, kako izgleda, ko obiščeš genetsko posvetovalnico oz. ambulanto. Imava namreč datum za 19.september, pa me zanima, kaj s teboj tam počnejo, razen da si "sposodijo" malo krvi.

Že vnaprej najlepša hvala za kakršnokoli pomoč in informacije :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   GENETSKA AMBULANTA
2.8.2004 13:03:06   
Medvedka
Oj!

Ziher bodo hoteli vedeti vajin rodovnik, z vsemi strici, tetami ter njihovimi otroki in še njihovimi otroki. Pa starimi mamami in očeti in zakaj je kdo od njih že umrl, če je (halo? od starosti?).

Kaj več ti pa ne morem pomagati, ker jaz sem šla v genetsko posvetovalnico zato, ker so mi v prejšnji nosečnosti naredili čiščenje maternice zaradi odmrtja ploda. Ko so naredili preiskave ploda, so ugotovili, da je šlo za genetsko napako - kromosomsko triploidijo, kar pomeni, da ni imel vseh 23 kromosomov v parih, temveč v trojicah. Kljub temu, da je za tako napako največkrat krivo to, da sta dve semenčici hkrati oplodili jajčece, je to pač genetska napaka in sem morala v genetsko posvetovalnico. Tam me je sestra 15 minut mučila z mojim rodovnikom, čeprav ga zdravnik potem sploh ni potreboval in mi je povedal le to, da ni panike in da za naslednjič ni nič večje tveganje za podobno napako kot pri vsaki drugi ženski.

V genetski posvetovalnici se z zdravnikom pogovorite o tveganju za kake genetske nepravilnosti (dedne bolezni, sorodstvena razmerja) pri zarodku.

Lep pozdrav in veliko sreče pri načrtovanju družine!

(odgovor članu urši77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   GENETSKA AMBULANTA
3.8.2004 21:14:48   
urši77
HELLO!

Vsem ena velika lepa hvala :bravo:


Matej in Urška








(odgovor članu urši77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?