|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   očkov tek
3.10.2006 21:22:28   
Win1
ojla!
Danes smo bili s celo družino v Tivoliju v Ljubljani na očkovem teku. Moram povedat, da ko sem se prijavil sem mislil da bomo tam trije ali pa še to ne. Na koncu nas je bilo če sem prav videl okoli 250. In smo se zapodili. Bilo je prav fino in tudi midva s pikico Kajo sva uživala. Aja mami je pa slikala. Majice na koncu so ble pa tud vredu in je bilo lepo pogledat očkate v zelenih in otroke v oranžnih mikicah. Res pohvalno za tako druženje. Za drugo leto pa predlagam mogoče malo več zabavnega programa še poleg. Če je bil še kateri očka, pa naj se oglasi in pove kako se je pa njemu zdelouser posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: očkov tek
3.10.2006 21:41:58   
muki1
Tudi mi smo se udeležili očkovega teka.
V soboto v Murski Soboti. Bilo je enkratno. Hčerkica ponosna, ati še bolj. Majčke pa so tudi poglavje zase.
Čim več takih prireditev user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: očkov tek
4.10.2006 8:51:15   
beti 1
Je blo res ogromno očkov user posted image  user posted image  user posted image , najpogumnejši je imel s sabo kar 4 nadebudneže. So se mi kar oči orosile, ko sem videla, koliko jih teče, je blo tako lepo za videt. Jih je bilo toliko, da so prvi na dobre pol kilometra dolgi progi prišli že v cilj, ko so zadnji komaj štartali, ker je bila potka bolj ozka. Samo potem so ta zadnji morali skoraj tri četrt ure v vrsti stat, da so prišli do majic. Deljenje majic so imeli zelo slabo organizirano za tako veliko število udeležencev.

beti 1 in njeni user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: očkov tek
4.10.2006 11:19:58   
katerina
mi smo bili pa zelo razočarani! organizacija je bila tako v podnu, da to ni res.
ok, razumela bi, da ne bi pričakovali visoke udeležbe, ampak so zjutraj imeli 200 prijav, pred štartom jih je bilo že 400. nas na seznamu udeležencev ni bilo, čeprav smo dobili potrditveni mejl. tista gužva me je prav spomnila na dogodke pred lipo, še dobro, da se ni komu kaj zgodilo. med čakanjem na cilj me je prav skrbelo, da se bo ulilo, k sreči je le malo porosilo.
oglaševali so tudi vozičkanje, zato smo se mi teka udeležili s 6 mesečnim dojenčkom. proga niti približno ni bila primerna za voziček - v nepreglednosti bi moj skoraj stresel otroka, ko je pot prečkal jarek, pa še nekaj 'stopnic' je bilo vmes. no, bili so bolj robniki, ampak to ni pot za tek z vozičkom.
najmanjša majica je bila velika za 6 do 8 let, tako so mojemu rekli. pa pustimo to, saj nismo bili zato tam.

sodu je izbil dno stric za mikrofonom, ki je pametoval, naj otroci ne jokajo, ker so očki utrujeni. mimo njega je prišel očka in rekel svoji ženi, da bi tako stvar znal sam organizirati v dveh urah. žal je govoril mimo mikrofona, želim si, da bi ga vsi slišali. citiram: 'zakaj pa pridete, če ste nezadovoljni? PREVEČ VAS PRIDE; KO VESTE; DA JE NEKAJ ZASTONJ.?'
brez komentarja!

ideji teka očkov ploskam, res je super!
ampak organizacija.... slaba samopromocija društva, ki je vso stvar organizirala!


(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: očkov tek
4.10.2006 22:44:25   
Katrin
Mi trije smo zelo uživali na očkovem teku. Naš ati je kar žarel od ponosa, ko je tekel z najino pikico... Bilo bi lepo, ko bi bilo več takih srečanj.

Se pa popolnoma strinjam, da je bilo malo zgrešeno razdeljevanje majčk na cilju, kjer je postala neznosna gneča, ki ni bila prijetna za nikogar!

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: očkov tek
6.10.2006 12:27:13   
moder
Mi smo tudi bili na očkovem teku. Čakanje na cilju nas je popolnoma ubilo. Naša enoletnica je jokala na ramenih, pa v rokah, malo jo je potolažil piškot. Mogoče bi bilo bolje, če bi uvedli kategorije po starosti oz. tekače, pešce, vozičkarje. In da bi majice na začetku razdelili, ne na koncu. Smo se celo pot domov pritoževali nad slabo organizacijo. Ati je bil blazno ponosen na svoj prispevek in kar naprej nosi majico. Pikici pa jo tudi takrat oblečem, da sta usklajena, sploh če gresta kam skupaj.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: očkov tek
8.10.2006 1:56:43   
Win1
Ja, se strinjam z vami. Prišli smo za to da pokažemo da tudi očki nismi kar tako, ampak za voziček res ni bila proga primerna, za udeležbo preozka no razdeljevanje majic pa počasno. Ampak vseeno pa lahko rečem, da smo uživali cela družinica. Hja, da se bo pa vsak čas ulilo je pa tudi kazal, ampak smo tudi vreme pregnal z svojo voljo. Upam, da bodo drugo leto malo drugače organizirali. Stricu za mikrofonom pa je bilo itak samo do tega da bi našel čim prej lastnika telefona, oziroma da ga nebi našel v najkrajšem možnem času

(odgovor članu moder)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?