|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera družabna igra?
19.11.2007 9:02:29   
mojsoncek
Meni se dopade Twister, da se zraven smeha se malo razgibas user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katera družabna igra?
23.12.2013 16:31:12   
Patricija32
catan, človek ne jezi se, potem mikado, ki ga obožujem :) pa full radi sestavljamo puzzle, sploh kakšne 3D, nazadnje smo tale stolp iz Pise sestavili par dni nazaj, ker smo jih dobili za darilo in so sedaj na okras v dnevni sobi (dokler jih ne podremo) :)

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katera družabna igra?
23.12.2013 18:17:30   
patrino
Pri nas radi igramo Monopoly , Enko, Tic tac buum, ...Bi pa tole temo izkoristila in vprašala, če je mogoče kdo kje pri nas videl Lego šah. Pri nas je največji zagizen šahist in po drugi strani "zasvojenec" z Lego kockami. Že kar nekaj časa si zato želi takšen šah, vendar ga pri nas še nisem uspela nikjer videti. V tujini ga imajo- sem videla na spletu, tu pri nas pa bolj slabo.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katera družabna igra?
23.12.2013 18:45:29   
asyka
Če ni predaleč bi jaz mogoče pogledala v Avstriji, priznam da me glede družabnih iger tam še niso razočarali :) (pa še malo cenejše so...)

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katera družabna igra?
23.12.2013 18:48:45   
Izabelina
kaj pa če ga kr po ebayu naročiš?

http://www.ebay.com/bhp/lego-chess

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katera družabna igra?
23.12.2013 19:41:53   
patrino
Ja verjetno bomo najhitreje prišli do njega , če ga bomo tako ali drugače nabavili v tujini.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katera družabna igra?
10.1.2014 12:02:34   
StrawberrY
Mi smo pod smrekico dobili Reaction. Hudo dobra igra. Se tako nasmejiš zraven.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katera družabna igra?
3.6.2014 15:32:56   
Patricija32
Pri nas doma so očitno tele igrice že zgodovina. Včasih smo se vsaj enkrat tedensko igrali in zabavali, samo sedaj so v ospredju sestavljanke. Nam počasi že prostora zmankuje. Ker je vnema tko zelo velika je bilo potrebno kupiti nekaj na zalogo. Pa še malce učenja je vmes, saj smo dobili preko kataloga želja v Tušu tematske sestavljanke, vsaka stvar, ki jo je potrebno sestaviti predstavlja simbol ene države, kar je super. Pa še s Tuš klub kartico so cene teh sestavljank res smešno nizke. Se splača...

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katera družabna igra?
3.6.2014 15:47:59   
pipapopa
Sicer je tema že stara, ampak mogoče vseeno kateremu pride prav. Dobi se tudi Človek ne jezi se, katerega lahko igrajo poljubno št. igralcev, ker se igralna plošča spremeni : http://www.malcki-palcki.si/index.php/igracke/dru/duzabna-igra-clovek-ne-jezi-se-lesen-magnetni.html

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?