|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dovolj imam ....
30.8.2004 11:30:54   
mili
.... po tolikem času in pri vseh simptomih za nosečnost grem na WC in poglej rjavkast izcedek. Super!! Kar ne morem verjet kakšno srečo imam. Ali mi res ni usojeno imeti otroka? Mislim, da sem danes zadnjič na tem forumu. Malce se bom odklopila in posvetila kakšni drugi stvari.
Ker mi gre že kar na jok, ko iz meseca v mesec dobim to prekleto :hudicek:.
Potem pa greva z mojim na sprehod in vidiva očka in mamico pijana tako da komaj stojita zraven pa sinček, ves umazan, premražen in dobro če ne tudi lačen.
In kje je tle pravica? Kje je Bog, ki nam pomaga oz. komu pokloni otroka?
Zopet sem razočarana in jezna ob enem najraje bi stekla ven in na ves glas vpila in jokala. Toda v službi ravno ne morem, komaj čakam da pridem dam. Joj kako bo moj dragi zopet razočaran.........

No punce držite se in upam, da vam bo uspelo, da se vam ne bo treba tako dolgo boriti, da bi dobile svoje sončke.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dovolj imam ....
30.8.2004 11:53:59   
bambi
Ej Mili, prav je da si jezna, besna, da jočeš, kričiš..... to olajša dušo.... Tudi jaz sem se že milijon krat vprašala zakaj je meni Bog vzel otroka, zakaj mi sedaj ne da druge :duda:, zakaj že 8. mesec razočaranje..... Amapk vedno obstaja nek zato, le verjet moraš in volja je tista, ki te bo vodila naprej in naprej in naprej...... do željenega cilja. Verjemi, da bo tudi za nas posijalo sonce, mogoče pa so ravno zaradi tega dobre in slabe mame.... tiste ki vedo, kaj pomeni otrok in tiste, ki ga dobijo z levo roko..... Me bomo zagotovo najboljše mamice!!!!

Bambi

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dovolj imam ....
30.8.2004 11:54:12   
Urša76
mili,
jaz sem danes tako žalostna za vse vas, ki vam ta mesec ni uspelo.
sem totalno panična, ko berem...tako kot ti pišeš: "pri vseh simptomih za nosečnost"...zdaj pa tudi jaz ne verjamem več, da bova z mojim zagledala :modri:...
bi bilo kar "too good to be true".
po drugi strani pa...nikoli ne veš...

bom držala fige za nasl. mesec
Urša

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dovolj imam ....
30.8.2004 12:15:38   
Anonimen
NIKAR NE SMEŠ OBUPAT NAPREJ;POJDI NAPREJ PONOVNO IN SPET PONOVNO!!!!!!!

(odgovor članu mili)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dovolj imam ....
30.8.2004 12:32:54   
Mijavček
Mili, tudi jaz čisto razumem!

Bodi jezna! Bolje zate, da si jezna, kot žalostna !

tudi jaz se danes že cel dan borim s solzami:(( in jezo:grrr: in razočaranjem:( in ne vem kaj še vse. Še najboj mi je pa hudo, ko pogledam mojega fanta, in ko vidim, da me ne more potolažit, ker je tudi njemu ful hudo in tudi sam rabi tolažbo.

Ampak se ne bomo predale! A je tako? Ne damo se !

Mijavček

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dovolj imam ....
30.8.2004 13:34:15   
Maša26
a pa si sigurna, da je M? Nočem dajat lažnega upanja, ampak rjavkast izcedek še ne pomeni, da nisi noseča.

Sicer te pa razumem, imam ravno M :zmeden:

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dovolj imam ....
30.8.2004 13:55:22   
manja11
Draga Mili,

ne obupaj nad RR, napisala si nekaj kar občuti vsak mesec čisto vsaka od nas:(:grrr:; Ampak meni je ravno ta forum pomagal, da padec v "podn" ni tako boleč, ko pride :hudicek: in da grem z novim upanjem v nove boje. Je pa res ena velika težava, sama lažje prebolim, ko pa je treba obvestiti moža, je pa sila zoprno.

Jaz osebno še vedno verjamem, da bo za vsako od nas slej ko prej prišel ta čas, čas za eno malo pikico.

Drži se in ne bodi sama v razočaranjih, raje jo deli z nami...

Na nova :sloncek: in na + reultate!!!

:miska:

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dovolj imam ....
30.8.2004 18:13:23   
Drejči
:(:(:(:(
želim, da za vse, ki se borite čimprej posije sonček...
:rozica:

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dovolj imam ....
30.8.2004 20:10:32   
neni
Punce nikar obupat, to je tek na dolge proge, ene tečemo tudi maraton, samo cilj je pa vedno bližje.
Pa na :modri:
lp Neni

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dovolj imam ....
30.8.2004 21:25:16   
Anitka
PUNCE NIKAR OBUPAT!!!Saj vem, lahko je govoriti. Tudi jaz sem še pred dobrim tednom potrebovala vašo tolažbo in vzpodbudo ob pobiranju s tal zaradi preklete M. Prav je, da besnimo, jokamo, stokamo, preklinjamo.... morda je tudi prav, da se za par dni odklopimo od RR-je, a jaz se moram vedno znova vrniti sem, kjer toplina kar izžareva, kjer te sotrpinke kar "porinejo" naprej s svojo toplino, dobroto in razumevajočim srcem. Za vsakim dežjem posije sonce in kmalu bo sonce kar žarelo tudi v naših srcih in naših življenjih. Prišle bomo do željenega cilja, ene prej druge kasneje, a uspelo nam bo.

Vaša Anitka:metulj:

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dovolj imam ....
31.8.2004 9:49:51   
ninca
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

:(

:hudicek:

:grrr:

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dovolj imam ....
31.8.2004 21:03:56   
lutka
mili in ostale,nikar ne obupujte!!!!!!!!!!
VEm kaj prestajate ,saj sem bila tudi jaz v takšni situaciji.Pred desetmi leti mi je rekel moj G da se naj sprijaznim s tem da ne morem imeti otrok.Lahko si mislite,da se mi je začel podirati svet.Če ne bi imela takšnega moža,kot ga imam bi obupala za vedno.A poglej ga zlomka po šestih letih sem zanosila:duda: in veste kaj mi je rekel G "DRAGA MOJA TUDI ČUDEŽI SE DOGAJAJO!:angel:.Rodila sem deklic in če boste dobro pogledale sliko boste videle da esm pred tremi meseci rodila še dva čudeža:duda::duda: in to kar naenkrat.Tako da imava z možem po 13letih skupnega življenja tri pikice.To sem vam napisala zato,ker sem tudi sama hotela vreči puško v koruzo in fanta zapustita a je bil preveč trmast in vztrajen da bi mi to uspelo.:bravo:
Zato visoko dvignite glavo nasmeh na usta in počakajte na VAŠE ČUDEŽE :metulj::metulj:
lp

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dovolj imam ....
1.9.2004 12:50:13   
bambi
O Suzi, to je pa tako lepa slikica, da ti prav zavidam.... Tudi jaz se trudim in verjamem oz. vem, da bom enkrat tudi jaz srečna mamica..... Zelo bi bila vesela, če bi imela dvojčka, tako kot ti.... :sloncek::sloncek:

LP BAmbi

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dovolj imam ....
2.9.2004 8:36:47   
lutka
hvala bambi,držim pesti:duda::duda:
lp

(odgovor članu mili)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?