|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tenerifi z majhnim otrokom
13.12.2006 23:14:08   
Dipsi
Konec decembra planiramo dopust, zanimiva varianta se nam zdijo Tenerifi. Otroka sta stara 2 in 4 leta. Zanima me, kaj menite o izbiri lokacije in majhnih otrokih. Je bil že kdo na Tenerifih konec decembra - kakšno je vreme, res kar precej piha?

Hvala za vaša mnenja.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tenerifi z majhnim otrokom
13.12.2006 23:28:53   
BLAŽIKA
Glede na to da so Kanarski-Tenerifi ob Atlantiku zna kar fajn pihat. Jaz sem bila tam konec februarja in je zeloo pihalo, temperatura pa je bila čez dan tam nekje 20 stopinj in malo več.

(odgovor članu Dipsi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tenerifi z majhnim otrokom
14.12.2006 10:16:21   
al1*
Mi gremo na Tenerife konec februarja. Če se boste odločili za počitnice tam, se priporočam za kakšne informacijo po vrnitvi.

Sicer pa je baje decembra res precej vetrovno.


_____________________________

lp


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tenerifi z majhnim otrokom
15.12.2006 14:54:47   
skokica01
Ojla,
tule je en link ravno o počitnicah na Tenerifih:
http://soncek-lucia.blogspot.com/2006/11/potovanje-na-kanarski-otok-tenerif.html 
Meni se zdi to super destinacija za male otroke. Veliko boljše kot kakšen Egipt, kjer se večina folka zastrupi s hrano.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tenerifi z majhnim otrokom
23.2.2007 0:52:47   
Annny
Super za otroke, predvsem pa zelo blizuuser posted image

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tenerifi z majhnim otrokom
27.2.2007 13:30:55   
2ursae
z možem sva bila tam, ko še nisva imela otrok, ampak komaj čakava, da mal zrastejo in definitivno gremo - tolk je zelenja in super zrak, pa že kar vidim tamaladva, kolk bosta navdušena nad Loro Parkom user posted image user posted image user posted image user posted image . Takrat sva bila v enem blazno prijetnem hotelu, sva imela prostorno sobco, zunaj teraso in vse je bilo v zelenju in cvetju user posted image . nepozabno. Bila sva aprila, je sicer mal pihal, pa za kopat tud ni bilo, ker je bilo okol 20 stopinj pa tud kakšen oblačen dan sva imela.

res priporočam

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tenerifi z majhnim otrokom
27.2.2007 18:33:20   
soncka
No, mi pa gremo v sobotouser posted image , če bo pikec ozdraveluser posted image ; trenutno ga namreč daje viroza al nekaj takega.

seveda komaj čakamo, pa tudi malo treme je. Mali ima dobro leto, prvič bomo leteli skupaj.

Če ima katera še ak dober nasvet, mogoče v zvezi s tem, kaj vzet na letalo - novi zakon pa to... (smo dobili samo navodila v nemščini, ki jih ne razumem), potem se sevad priporočam.

LPuser posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tenerifi z majhnim otrokom
11.3.2007 21:05:46   
soncka
Oj

sporočam, da smo nazaj s Tenerifa. Bilo je super. Mali je užival, midva pa tudi. Leteli smo iz Salzburga, 4,5 ure od tega je dve prespal (v obe smeri).  Tam smo 5 dni rentali avto in delali enodnevne izlete. Otok čudovit, zanimiv, z res veliko stvarmi za videt in počet (Loro park, vulkan oz. najvišji vrh Španije Pico el Teide, gledanje delfinov, kitov, aquapark, junglepark, plaže za gradove v pesku... in še bi se našlo). Skratka za vsak dan nekaj, pa še za enkrat it in oddelat vse, kar tokrat nismo uspeli.
Skratka, priporočam:)))

LP, S


(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?