|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že spet nič...
4.9.2004 13:27:46   
Jessy
Jah....pred desetimi dnevi smo bile na forumu punce, v upanju, da tiste :hudicek: ne bo. Pa je le prišla in to ravno na morju (prvi dan). OBUP! To je bil tretji poiskus in vem, da niti ni veliko, pa vseeno ne morem mimo misli, ki se sprašujejo, kaj če sem tudi jaz neplodna...
V istem trenutku pa si rečem, da naj neham paničarit, dokler ne bo vsaj eno leto poskušanja naokoli.

Bomo poskusili tokrat narediti kaj več...:) Še dobro, da vsa je na tem forumu toliko, ki znate človeku dati novega zagona!

Lep sobotni dan vam želim! :sloncek::sloncek::sloncek:

Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Že spet nič...
4.9.2004 13:37:51   
tinkamiška
Jessy,

danes jih je pa bolj malo tu gor, verjetno si je večina vzela čas zase.

Ja, vem da je zoprno, ko dobiš to M:hudicek:, ampak ni kej, je treba it naprej. Sama sem v pričakovanju, kaj bo pokazalo 11.9., takrat namreč ne pričakujem packe.
Sem mislila, da bom v ponedeljek delala test, pa se bom potrudila počakat do 13.9. in upam, da bo kaj pokazalo.

Držim pesti, da boš kmalu javila lepo novičko!

Tinka.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Že spet nič...
4.9.2004 13:51:35   
Jessy
Tinkamiška, tudi jaz srčno upam, da se bo kmalu kaj pojavilo v mojem trebuščku, hkrati pa držim pesti, da bo 13.9. na tvojem CB-ju + ali :modri:!!!


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Že spet nič...
4.9.2004 14:01:52   
Anonimen
:love::love:Jessy:nikoli ne obupaj poskušaj,enkrat mora uspeti:love::love::love:Boš videla kako se boš se smejala:love::love:

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Že spet nič...
4.9.2004 14:45:32   
Anitka
Hej Jessy!

Nikar še obupat. Saj veš kako pravimo punce na našem forumu- upanje umre zadnje. Bomo držali pestke:miska::miska::miska: da tudi vama kmalu uspe pričakati:roza:

Anitka:metulj:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Že spet nič...
4.9.2004 15:06:59   
cat
Zdravo Jessy,
ne obupaj, tudi meni se dogaja isto. In mislim, da več, ko nas je lažje prebrodimo tu skupaj. Vem, da bomo enkrat premagale to :hudicek: in je ne bomo "videle" mesecev. Sama tudi poskušam že tretjič oz. grem v četrti boj, če temu lahko tako rečem. Včasih imam tudi jaz pomisleke, da sem neplodna, ampak potem si rečem, da vse pride ob svojem času, tudi :duda:.
Lep vikend!
cat

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Že spet nič...
4.9.2004 15:10:52   
ninca
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

OJEJJJJJJJ :hudicek::hudicek::hudicek:

NE OBUPAT... SAM TO LAHK REČEM ;)

S :sloncek: R :sloncek: E :sloncek: Č :sloncek: N :sloncek: O :sloncek:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Že spet nič...
4.9.2004 15:14:41   
puncica
Jessy najslabše je če obupaš, res da te vsak tak dan ko pride ta :hudicek: vrže s tira, a treba je vstrajat in vstrajat naprej. Pa seveda pozitivno razmišljat, pa je kar bolje, no vsaj pri men je blo tako, res da smo poskušal le 4 mesece a potem je ratal in sred priprav na poroko:bravo:, to pomeni takratk, ko sem imela najmanj časa za razmišljat o dojenčku, saj je bilo kup drugih stvari za uredit.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Že spet nič...
4.9.2004 19:05:19   
Jessy
Joj, punce, zares ste zlate! Toliko energije nam dajete in novih zagonov.

Saj ne morem reci, da me je :hudicek: vrgla s tira, vendar mi res ni bilo prijetno. Pa si vsakič rečem, no, pa drugič, vendar ti vseeno po glavi hitijo "neumne" misli.

Malce sem upala, da mi bo uspelo v mesecu avgustu, saj sva bila veliko na dopustu, potem pa sem imela še kup drugih stvari in nisem imela časa misliti na pikico, torej sem odklopila vse misli, pa vseeno ni uspelo...

Jah, no....bomo pa še poskušali.... upam, da mi še ta mesec uspe, ker ne bi rada rojevala v hudi vročini tja v juliju ali avgustu ;)...če pa bo treba, pa bomo tudi to storili - z veseljem.

Hvala vam!!!!

Jessy

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Že spet nič...
4.9.2004 19:52:28   
belma
LEP POZDRAV!!!! TUDI JAZ SEM ŽE OB 8 ZJUTRAJ NAREDILA TEST V UPANJU,DA BOOOOOOOO!!!!
PA NI BILO!!!!:zmeden:
ENKRAT PA BOOOOOOO IN TO UPAJ TUDI TI!!!!
TAKRAT,KO BOŠ NAJMANJ PRIČAKOVALA!!!!
SE ŽE VESELIM SKUPAJ Z TABO!!!!


PAPAPA

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




IZBIRA IMEN
retacek

Izberite naljubšo ime za fantka

RENE (16%)

MATIC (39%)

JAKA (28%)

MARKO (17%)


Število vseh glasov: 668

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!