|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bikini 2007
11.1.2007 11:12:34   
MatMaj
Ma, saj to ni tako slabo. No, bomo videli, kaj še bo. Upam, da bo šlo. Držim pesti... Za vse.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: bikini 2007
11.1.2007 11:41:10   
AnBan
Se pridružujem tudi jaz. Moj cilj od 6-10 kg minusa kolkr bo pač šlo. Se že ta teden malo privajam in poskušam jest ločeno, pa veliko sadja ter se privajam na kavo brez sladkorja. Še največ težav mi dela voda. S tako težavo pijemuser posted image user posted image , ko bi vsaj lahko radensko, to bi brez problema tudi 3 litre na dan, ampak navadna mi pa res ne gre po grlu. Se pa ziher ne bom vsak dan oglašala sem gor, vas bom samo prečekirala.

_____________________________

[



(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: bikini 2007
11.1.2007 12:34:09   
Eviii
poleti 2007 bodo BIKINKE s ponosom nosle:

1. eviii (-10 kg)
2. aljahanzel
3. total
4. x_srečka_x (-15 kg)
5. muza
6. miška (-5 kg)
7. Romana26
8. Taja27
9. Kami (sicer že začela, ma pravi, da bo še enkrat; -5 kg)
10. zmajči25
11. trixi
12. janca (že začela; -15kg)
13. ezi
14. eviii-n možek (ja, sm ga skori prepričala ; on pa ne bo nosu bikink, ampak sexy boxerce).
15. marcela (-8 kg)
16. stuhica (-10-15 kg)
17. Ptica
18. muza (-10 kg)
19. MatMaj (-5-10 kg)
20. marty5 (-10 kg)
21. AnBan (-6-10 kg)

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: bikini 2007
11.1.2007 12:56:35   
Eviii
v torek (16. januarja) sledi škrobni dan. pravila so ista kot za proteinski dan, le med kosilom in večerjo je dovoljeno 3 ure razmaka.

kosilo za torek (pripravite si še polovično porcijo za večerjo):
SEGEDINOVA JUHA
potrebujemo:
40 dag kislega zelja
3 krompirji
1 žlička olja
1 manjša čebula
1 žlica sladke rdeče paprike
1 žlica ajvarja
1 strok česna
ščepec kumine
lovorjev list
sol, nekaj poprovih zrn
7 deci jušne zelenjavne osnove
1 kos kruha
pripravimo:
nasekljano čebulo prepražite na olju. dodajte strt česen, ajvar, rdečo papriko, kumino, lovorjev list in poper. prelijte z jušno osnovo. ko zavre, dodajte kislo zelje in na kocke narezan krompir. vse dušite do mehkega. solite. zraven pojejte kos kruha. 


_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: bikini 2007
11.1.2007 13:28:20   
Eviii
v sredo (17. januarja) bomo imele ogljikovo-hidratni dan.

kosilo za sredo:
PICA
potrebujemo:
25 dag moke (pol bele, pol črne ali pirine)
1,5 dag kvasa
pol žlice sladkorja
ščepec soli
mlačna voda
4 žlice paradižnikove mezge
1 žlička olivnega olja
pripravimo:
mlačni vodi dodajte sladkor in kvas. ko kvas naraste, ga dodajte rahlo osoljeni moki in umesite testo. testo naj počiva pol ure. nato ga tanko razvaljajte. namažite z olivnim oljem in paradižnikovo mezgo (lahko izberete 2 narezana paradižnika, pest šampinjonov in potresete z origanom). pecite 20 minut na 200 stopinj. testo za pico lahko kupite.
večerja za sredo:
1 kos torte ali 3 kepice sladoleda in 1 rebro temne čokolade.

< Sporočilo je popravil Eviii -- 11.1.2007 13:30:45 >


_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: bikini 2007
11.1.2007 23:10:03   
Kami
Čao, bajsike! user posted image
Odhajam na dopust za 1 teden, tako da me prav zanima, kako bo uspel štart 15.1.! Držim pesti!

Sem pa na novo pridna že od 3.1., tako da javim rezultate (vagam se vsak ponedeljek, tako da jih še dolgo ne bo user posted image ).
Kar se kuhanja tiče, jaz zelo malo kompliciram. Tud olja ne odmerjam po žličkah in ga dajem malo (kot vedno). Jaz samo malo prilagodim kosilo, da meni paše na moj dan. Sicer pa mi tako jemo bolj malo mesa, tako da ni nobenega hudega šoka za familijo. Zrezke pa pečem, ko imam sadni dan.
Če vam je hudo na sadni dan, pomagajo kaki oreški. Pa v vodo (prej pripravite) namočeno suho sadje (fige, slive, marelice). Pravijo sicer, da je to ful kalorično, ampak boljš mal več kalorij, kot da zaradi trpljenja prekinete dieto. Vsaj po mojem mnenju. Kot sem že Bonnie rekla: prvih nekaj sadnih dni je najtežjih. Pol pa res sploh ni panike. Pa jaz si kake čaje kuham tisti dan, da imam občutek, da je nekaj toplega v vampku. Men je ob vseh teh "grehih" vseeno uspelo 8kg dol snet. Mi je pa ta način prehranjevanja res ratal nekaj čist enostavnega in običajnega tako da iskreno upam, da bo še kaka dol padla.
No, skratka fajn štartite! Mi bomo pa tako bolj regrat nabiral kot pa smučal v Kranjski gori....
user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: bikini 2007
13.1.2007 13:46:18   
*alja*
Moj cilj je zgubiti 6 - 8 kilogramov, upam da mi bo uspelo, se vidimo v ponedeljek!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: bikini 2007
13.1.2007 20:10:45   
janca
No, drage dame za mano je prvih deset dni diete. Nisem si mogla pomagat in sem se stehtala. Sem mislila, da bom lahko počakala en mesec. Rezultat zadovoljiv. Minus dve kili. Če bo šlo tako naprej bom zelo vesela. V enem mesecu približno šest kil. user posted image user posted image user posted image
Itak pa jest nič kaj ne kompliciram, se pa strogo držim ločevanja. Popijem pa tko približno liter in pol vode. Tako da punce pogumno.user posted image

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: bikini 2007
13.1.2007 22:49:51   
taja27
čau punce,

se vam pridružujem, kot je napisala že Eviii. sem namreč ena izmed Februarčic 2006. moj cilj je - 12 kg, še bolje - 15kg. visoka sem 168 in imam user posted image  68 kg, no sem mela pred smučanjem. se jutri zjutraj zvagam, na tešče. danes smo prišli domov in si ne upam na vago. ko sem se poročila sem imela 51 kg, zdej pa sem pravi zalitek.

sem brala debato o tem, kaj je za koga 'debelo' in mislim, da je čist odvisno od perspektive iz katere gledaš. zame je 68 kg nagravžno velik, glede na kile, ki sem jih imela. pa se nisem zredila od 'poroke', ampak od vseh tablet, pa špik, pa operacij ... da smo dobil našo sončico. me možek vsak dan, ko težim, kok sm debela, tolaži in pravi ''poglej si tamalo, vsaj veš, zakaj si taka'. ja, ampak jst nisem zadovolna s sabo. Ava mora met zadovolno mamico!!!

kot vas večina (predvidevam, ker imam kr neki takih prjatlc, kot sm sama) se tud jst bolj pogovarjam, kot da bi zares kej nardila, da bi blo drugač. v glavi se imam za takšno, kot sem bila, srečanje z ogledalom pa mi govori drugo zgodbo. tako da, Eviii jst te bom ful rabla. za podporo, motivacijo, tolažbo in upam, da ti bom vse lahko tudi sama vračala. in rabla vas bom vse, ki se boste borile za čudovit bikini 2007.

če bomo srečne same s sabo, bojo srečni tudi drugi ob nas

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: bikini 2007
14.1.2007 7:48:44   
marcela
Tako danes me še čaka mamina 60 letnica, od jutri dalje pa dieta. Naj še jaz povem, da ta dieta nia tako huda,ker prav lačen nisi nikoli in tudi v bistvu lahko vse ješ le v pravih kombinacvijah, če le imaš dovolj motivacije in volje. Slednje bomo pa druga drugi vlivale, zato smo pa tu. Jaz sem pred petimi leti, kose je ta dieta pojavila v treh mescih shujšala 13 kg, le ko sem spet začela normalno jest sem se zredila 2 kg, potem pa sem 3 leta imela skozi 59 kg. Sem pa res razen ob nedeljah in med dopustom jedla sadje za zajtrk in me od obroki nobenih prigrizkov ne sladkih, ne slanih. Od poletja sem pa spet jedla vse kar mi je prišlo pod zobe in temu primerno mi je tudi trebuh se povečal, čeprav nisem noseča.user posted image
Ajd lepo se še danes pred dieto najejte, jutri startamo.
Tako zdaj moram it pa še darilo zavit.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: bikini 2007 - jutri štartamo!!!
14.1.2007 18:14:50   
Eviii
dan, bodoče suhice user posted image . kako ste kaj? jaz sem ravnokar zbasala še zadnji kos potice za kar neki cajta user posted image .
no, jutri pa zares. ste že v nizkem štartu? mi smo včeraj prileteli domov in zdej komaj čakam, da lahko jutri začnem novo življenje. jutri so na vrsti proteini in naša piščančja solata. pa sadja ne pozabit pojest zjutraj. pa vsaj dva litra vode v toku dneva.
mi se bomo šle tudi telovadbo. mislim, da je za začetek fajn, da lepo počasi pričnemo. kaj če bi šle enih 15 minut na kolo al pa malo teka al pa orbitrek al pa steper... kar pač imate na dosegu roke. potem pa 2 minuti raztegovanja mišic. za tem pa še 3-krat po 20 trebušnjakov. lepo počasi. ulezite se na tla, pokrčite noge v kolenih, roke na zatilje, glejte v strop in se počasi dvigajte. vdih (ko greste gor), izdih (ko greste dol)... in cel cajt glejte v strop. po vsaki seriji pol minute počitka. ko končate tri serije, se raztegnite in tako zdržite pol minute. potem pa še 3-krat dvajset (z vsako nogo) škarjic. usedite se na tla, podprite se z rokami v hrbtu (tako da ležite pod kotom 45 stopinj) in izmenično dvigajte nogi. po vsaki seriji pol minute počitka. po treh serijah raztegnite malo nogi. potem pa še malo za rito. postavite se po pasje (na vse štiri). izmenično dvigajte iztegnjeno nogo do višine riti. 3 serije po 20 (z vsako nogo). med vsako serijo pol minute počitka. na koncu se spet malo raztegnite. mislim, da bo to za prvič dovolj.

na seznamu so torej:

poleti 2007 bodo BIKINKE s ponosom nosle:

1. eviii (-10 kg)
2. aljahanzel (-6-8 kg)
3. total
4. x_srečka_x (-15 kg)
5. muza
6. miška (-5 kg)
7. Romana26
8. Taja27 (-12-15 kg)
9. Kami (sicer že začela, ma pravi, da bo še enkrat; -5 kg)
10. zmajči25
11. trixi
12. janca (že začela; -15kg)
13. ezi
14. eviii-n možek (ja, sm ga skori prepričala ; on pa ne bo nosu bikink, ampak sexy boxerce).
15. marcela (-8 kg)
16. stuhica (-10-15 kg)
17. Ptica
18. muza (-10 kg)
19. MatMaj (-5-10 kg)
20. marty5 (-10 kg)
21. AnBan (-6-10 kg)

no, jaz bom poskusla bit motivatorka. vsaj upam. se pa strinjam z vsemi. jaz sem tudi pred desetimi leti imela 20 kil manj, pa sem že mejila na anoreksijo v tistem obdobju... je pa glih zadnič reku moj mož: se še spomniš, kako sva fajn zgledala pred tremi leti in pol, ko sva se spoznala? in takrat me je res dobesedno usekalo.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: bikini 2007
14.1.2007 20:34:55   
miška
Pozdravljene!
Danes sem se še sladkala in spila 2 kozarčka refoška, od jutr naprej pa zdrava prehrana - ločevanje in obvezno VODA!!!
Držim pesti za vse nas !
Se beremo.
LP

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?