|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5-dnevni tabor; doma majhen otrok
3.1.2007 19:00:54   
Katrin
Pozdravljene, predvsem učiteljice!

Zanima me vaše mnenje oziroma izkušnje: bi šle z razredom na 5-dnevni tabor, medtem ko imate doma 22 mesečno deklico? Jaz malo kolebam in se nagibam k temu, da bi se taboru izognila. Kako ste/bi ravnale ve v taki situaciji?

Hvala za odgovore.

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
3.1.2007 19:11:38   
tt79
Ja, js bi šla. Imam sicer zelo OK partnerja, ki vem da bi teh pet dni ful vredu skrbel za user posted image , zato vem da nebi imela nobenih skrbi. Sicer pa se mora otrok navadit na samostojnost, ne.user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
3.1.2007 19:13:16   
Urša
Ojla!
Jaz grem čez 10 dni na 5-dnevni tabor in imam doma 13 mesečnega user posted image  in 2,5-letnico. Nimam kaj, bo že nekako. Taveliko bomo dali k mojim staršem, moj bo pa že poskrbel za našega malčka...mi bo pa ful hudo, se že psihično pripravljam...user posted image user posted image user posted image  Ah, veliko smo dali skoz, bomo pa še to, a ne?
Sicer pa je po zakonu, da ti ni obvezno it vkolikor je otrok mlajši od 2h let.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
3.1.2007 19:34:25   
al1*
odvisno. Jaz sem šla na maturantski izlet, ko je bil star tri leta. Ni bilo nobenega problema (še najhuje je bilo meni). Ampak če bi se še enkrat odločala, ne bi šla.

_____________________________

lp


(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
3.1.2007 19:36:11   
polona2
Midva greva oba maja za tri tedne na dopust, brez otroka. Pet dni se meni ne zdi ne vem kakšna kriza, je pa res, da ne vem, kako si dosedaj navajala otroka na svojo odsotnost. Pri nas s tem nimamo težav in jo imam v varstvu pri mojih ali njegovih starših brez težav. Naju sploh ne pogreša.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
3.1.2007 21:46:10   
sjug
Hojla! Imam kolegico, ki je šla za ves teden na tabor pa je možu prepustila skrb za tri nadobudneže, in sicer 5,5 let, 4,5 let in 2,5 leti. Kar pestro, kaj? Saj se morajo tudi naše močnejše polovice malo opogumit in nabrat izkušnje z varstvom. Pa še to, očka treh nadobudnežev je poleg vrtca seveda sam skrbel zanje, ker so babice in dedki zelo slabo in nedosegljivi.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
4.1.2007 12:06:16   
kepa*
Tudi jaz sem razredničarka 5. razredu, ki gre konec januarja na 5-dnevni tabor. In če bom imela možnost odločanja, ne bom šla. Trenutno sem sicer še v bolniški, takrat pa bom že v službi.
Ne vem, teh taborov bo še ogromno, malček je pa samo enkrat tako mali. Pa ne rečem, da ga ne pustim kdaj kje drugje v varstvu. Velikokrat tudi prespi pri babici in dedku, a za 5 dni ga pa še ne bi pustila. Tako je moje mnenje.
Da bi ga pa za 3 tedne prepustila nekomu drugemu in šla na potovanje, kot pravi polona2, ni šans! 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
4.1.2007 17:42:49   
polona2
No, vidiš, kako smo si različni. Ta dopust bo bolj adrenalinski in backpackerski, zato je nesmiselno, da bi šel otrok zraven. Če bi šla za 3 tedne v hotel na polpenzion ali kaj podobnega, bi seveda šli vsi trije, kot vedno.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
4.1.2007 20:34:04   
kepa*
Verjamem, sam me zanima, če ti ne bo dolgčas 3 tedne brez otroka?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
5.1.2007 21:41:36   
Katrin
Hvala vsem za mnenje in odgovore user posted image

Odločila sem se, da letos na tabor vseeno še ne grem. Se mi zdi najina pikica vseeno še premajhna za 5-dnevno mamino odsotnost.
lp,katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
7.1.2007 19:47:36   
Anonimen
Moj je bil star 23 mesecev, ko sem šla za 5 dni z učenci v šolo v naravi.
Pa me je bilo kar malce strah. user posted image  No, na koncu se je izkazalo, da je mami bolj pogrešala malega, kot on njo user posted image .

Jaz sem si uredila tako, da sta me mož in sine prišla tretji dan obiskat (še bini nas je vidla user posted image )... skupaj smo preživeli kakih 5-6 ur. Tisti čas sem imela res čist frej - so drugi popazili na moje učence.

Tistih 5 dni je zelo hitro minilo in ni bilo res nikakršnih težav.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 5-dnevni tabor; doma majhen otrok
7.1.2007 20:17:58   
Anonimen
  No, na koncu se je izkazalo, da je mami bolj pogrešala malega, kot on njo user posted image


Pri nas tudi zgleda tako nekako user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?