|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška postelja
4.1.2007 6:51:49   
žlička
Zanima me, do kdaj so vaši otroci spali v otroških posteljicah (60x120) oz. kdaj ste jih dali v mladinske postelje(z varovalom)? Kje bi lahko kupila otroško posteljico, ki se kasneje lahko spremeni v mladinsko-baje je v BC 100.000-to je info iz druge roke.user posted image  

Da ne bo pomote - se ne razmisljam o tem,da ga prestavim, ker je malcek se premejhen, samo me skrbi, da nebi padel iz posteljice, se mi zdi, da ni ravno globoka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška postelja
4.1.2007 10:42:51   
Petraa
V posteljici 140x90 spi že odkar je bil star par mesecev.Za posteljico smo dali 18 tisočakov,posteljica ima nastavljivo dno torej višine( 3x),3 letve se dajo odstraniti da kasneje sam gre ven,potem pa ko je večji se odstrani in je mladinska postelja

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška postelja
4.1.2007 12:07:34   
Dashenka
Iz posteljice 60x120 v "ta pravo", smo jo prestavili pri letu in pol.
user posted image

Postelja je trenutno skrajšana na najmanjšo dolžino, ko bo potrebno, pa jo bomo podaljšali, najprej na 160cm, potem pa še na 200cm.,

Nikoli še ni padla z nje, le enkrat čisto na začetku (še dobro, da je bilo poletje) je ponoči v spanju zlezla dol in odspala drug del noči kar na tleh.








(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška postelja
4.1.2007 16:02:17   
Baucka
V Ikei dobiš takšno posteljico, ki se kasneje sestavi v mladinsko, dimenzije 140x70. Pa v pikapolonici so jo imeli, iste dimenzije, samo zelo slaba kvaliteta. Letvice slabo zbrušene, tako da se še otrok lahko zaskali, samo je bla poceni 23.000,00 SIT.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška postelja
4.1.2007 18:58:40   
žlička
IZVIRNO SPOROČILO: Baucka

V Ikei dobiš takšno posteljico, ki se kasneje sestavi v mladinsko, dimenzije 140x70.


Ali mi lahko prosim das link te posteljice iz Ikee?


Petraa in Dashenka....povejta mi prosim kje sta kupili omenjeni posteljici, pa se za link prosim, ce obstaja.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška postelja
4.1.2007 19:02:13   
Petraa
V Rimskih toplicah( SADEKO).vsako leto imajo znižanje lasnkih modelov,se mi zdi da v februarju vedno.Povprašaj jih.Drugače pa  njihove posteljice tudi stanejo čez 40 tisočakov,imaš na voljo tudi barve,mi smo izbrali belo

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška postelja
4.1.2007 19:33:43   
Anonimen
Mi imamo tole (ampak je bila 35 tisoč)

http://www.soncek.si/si/page/detail/gitm/3802/Otrosko_mladinska_posteljica_Francesca_140_x_70_cm/-/

Gašper spi v njej od svojega 8 meseca.

Tole so pa Ikeine:

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=8&catalogId=10103&langId=-21&topcategoryId=15567&parentCats=15567*16180*16154&

< Sporočilo je popravil sibil -- 6.1.2007 20:46:21 >

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška postelja
4.1.2007 19:35:41   
Petraa
naša je poodbna kot si ti sunqueen dala link,samo da smo mi izbrali belo barvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška postelja
4.1.2007 19:37:49   
Petraa
Žlička evo ti  link do njihove strani http://www.sadeko.com/
Pa jih vprašaj kdaj bodo imeli na znižanju lanske modele postelj,lahko ji mpoveš tudi da naj ti cenik pošljejo,ampak te bo kap,ker drugače imajo res drage postelje za ****...

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška postelja
4.1.2007 21:09:42   
Dashenka
Kupili smo jo v Ikei.
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15567&catalogId=10103&storeId=8&productId=60826&langId=-21&categoryId=16182&chosenPartNumber=S99827959

Stane 110 EUR (brez penaste podloge oz. jogija).

Trenutno imamo raztegnjeno na 120cm, potem pa bomo podaljševali na 160 in 200cm.

Otroška soba ni prav velika, zato se mi zdi to optimalna varianta - da ne zapolnimo polovice sobe z mladinsko posteljo dolžine dveh metrov.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška postelja
6.1.2007 10:54:43   
polona2
A katera ve, ali ima Iles tudi kaj podobnega? Mislim na te postelje, ki se prilagajajo.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?