|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 16:05:06   
žarnica
Noseča naj bi bila 7-8- tednov ( po mojih izračunih), PP imam v ponedeljek. Prvič se mi do 5 meseca skoraj ni poznal trebuh, sedaj pa že?user posted image Lahko zaprem samo še ene hlače.

je to možno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 16:17:06   
kofetek2010
jap, kar sprijazni se user posted image  

meni se prvič tud ni videl tja do 7 meseca, drugič pa sem že pri 2 mesecih nosila nosečniške kavbojke user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 16:27:24   
žarnica
ti to resno?user posted image
uh,ker prej sem tudi imela trebuh (ampak ne nosečniškiuser posted image -mi je še od prve preveč ostalo), sedaj pa je že prav lepo zaobljen.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 16:48:58   
tulip
Meni se je že pri prvem takoj poznalo, no, sicer sem opazila le jaz, ko sem kar kmalu imela odprt gumb na hlačah, ko sem sedela...

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 18:47:09   
Anonimen
Jaz imam pa še vedno le špehuser posted image

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 19:23:18   
Anonimen
Sem v 9 tednu pa me ta najbolj široke hlače tiščijo okoli pasu...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 19:32:31   
cuma
user posted image  Kaj pa če je samo od slabše prebave in napihnjenosti? No, če je od tega, potem bi se moral občasno spihniti, to pa samo ti veš user posted image !

Meni se v prvi nosečnosti ni kaj dosti videlo do 8-9 meseca, sedaj pa je še zgodaj (torej se nič ne vidi)...bomo videli, pravijo, da je v drugo trebuh večji user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 20:48:35   
filipina
joj, kak vam zavidam. Otroci o največji sončeki. Mi tudi delamo na tem, da bi sinek dobil družbo, pa kar nekam ne gre. Ko sem z sedmimi meseci nosečnosti prišla na sprejem v bilnico, me je sestra vprašala kaj delam tam. NIČ se mi ni poznalo. Škoda.Pa saj vesta, upanje ostaja.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
27.1.2007 21:13:26   
telebajsek**
Joj pa sem mislila da se sam jaz redim in vidim da je res da se v drugo bolj pozna trebuh.
Sem v 26 tednu nosečnosti in je res bolj ogromen kot prvič. V prvi nosečnosti se mi je pokazal šele v 9. mesecu oziroma se mi je videlo,res pa je da sem debelejše postave(90+)
Sploh se ne bom obremenjevala več s tem itak bomo hujšali po porodu sto na uro.

Sonosečke lepo okrogle bušije vam želim.

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
29.1.2007 8:10:10   
Pikica pokica
Ja, pomojem je čisto možno.
Sama sem v 9. tednu in prav tako ne morem skoraj nobenih hlač več zapreti. V prvi user posted image  pa se mi trebuh skoraj ni poznal do 5. meseca. Tako kot tebi.
verjetno so mišice malo manj napete in prej popustijo, tako da je trebušček prej opazen.
Ampak jaz imam problem, ker imam zdaj 5 kg manj kot pred 1.user posted image  in so mi vse nosečniške hlače, ki sem jih prej nosila, veliko prevelike - ogromne.
Tako bom morala žal vse na novo nabavit user posted image .

Nič, lep pozdravček!!

(odgovor članu telebajsek**)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je možno,da se mi že vidi trebušček?
29.1.2007 13:09:43   
severnica77
Jaz pa mislim, da se še ne more videti. To je še takšna mala pikica, maternica še tudi ni nič kaj razširjena.

Bo pa kmalu, boš videla, ko si več ne moreš zavezati čevljev user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?