|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Presrečna...
31.1.2007 10:24:48   
KIKI****
...user posted image ker je z našo Klaro in njenim srčkom zaenkrat vse o.k. in imava kontrolo čez dve leti, (če se bo) ko se lahko vidi da je napaka napredovala ali ne. Upam da bo ostala na tej stopnji in da operacije ne bova nikoli imeli. Zaklopka sicer še vedno pušča vendar je to pri zdravju ne ovira. Zdaj čakamo le še izvide iz PEK Lj zaradi alergije na antibiotik, da se odpravimo na testiranje.

VSEM MAMICAM, ki imate otročka s posebnimi potrebami (danes sem prebrala veliko zgodb) želim, da ostanete močne in občudujem vas, resnično, kako se borite in zdržite ob vsem tem, ker mene je takrat skoraj pobralo, ko so mi povedali za Klaro da ima aritmijo zelo kritično, padel ji je kisik v krvi, ASD, odprt botalov vod in povrhu še mitralno insuficienco. Sedaj je skoraj vse v redu.

Želim vam moči in voljeuser posted image user posted image user posted image user posted image  ZA VSE!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Presrečna...
31.1.2007 12:30:12   
Dejča
Želim vam vse dobro!!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Presrečna...
31.1.2007 12:37:25   
Anonimen
Super novička!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Presrečna...
31.1.2007 16:04:32   
muki1
Me zelo veseli user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Presrečna...
31.1.2007 21:02:13   
Polly
BRAVOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Presrečna...
31.1.2007 21:17:05   
Pingvinčica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi jaz sem vesela za vas. 

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Presrečna...
31.1.2007 21:18:37   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image user posted image Super novička.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Presrečna...
1.2.2007 12:44:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Presrečna...
1.2.2007 21:42:54   
Anonimen
Super novička! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Presrečna...
2.2.2007 12:18:06   
Lusa
Samo z dvignjeno glavo naprej!Bravo mali sončekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Presrečna...
5.2.2007 10:42:53   
elizabeta p
Super. To je pa res dobra novica.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Presrečna...
5.2.2007 22:01:59   
NIN@
super in vse naj naj v prihodnjeuser posted image

lp
nin@

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Presrečna...
3.3.2007 20:36:41   
tananejka
Tudi mene zelo veseli, da je s tvojo pikico vse v reduuser posted image user posted image

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?