|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.4.2007 20:37:54   
medika 13
Tud jaz sem user posted image . Sem testirala in se je pokazala rahla user posted image . Nato mi je to potrdila še moja zdravnica.  user posted image user posted image user posted image

Štunfek super, da sem že na ažureranem seznamu!user posted image

Andreja ČESTITKE in vse dobro ti želim.user posted image user posted image user posted image

Vsem, ki še čakate, želim da se vam čim prej prikažejo user posted image user posted image .

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.4.2007 21:13:00   
stunfek
Živjo Medika! No, pa si le prišla do neta :) Sta že povedala staršem?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.4.2007 21:17:14   
medika 13
Štunfek, ja sva že povedala. Pri meni doma včeraj, mami je od veselja kar skakala po stanovanju. Pri mojem pa danes, tudi vsi ful veseli, najbolj pa sestra od mojga, je tud user posted image .

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.4.2007 22:18:00   
SILVA
Čestitke vsem novim nosečkamuser posted image user posted image user posted image user posted image in lepo nosečnost želimuser posted image .
Ampak še kar držite pesti za aprilčice in majčice še naprej,prosimuser posted image

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
7.4.2007 22:58:49   
andreja2000
medika13  še tukaj iskrene čestitke!!

SILVA Seveda že stiskam pesti za vse in čim več user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.4.2007 0:48:04   
andre3a
tako zdaj sem končno po enem tedno prišla do računalnika in malo preverila kaj se je medtem zgodilo.Iz srca čestitke vetrnici,mediki in Andreji da ste zagledaleuser posted image  in postale user posted image .Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !Želim vam zdravo in srečno user posted image  in čuvajte svoje pikice saj je to nekaj najlepšega v življenju.Mi smo se zdaj preselili v april in že delamo s polno paro.
Pozdrav vsem in še enkrat čestitke vsem marčevskim user posted image !!!!!!!!!!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 656
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?