|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 0:00:14   
rija
user posted image user posted image user posted image  Caffee sorry, malce te kopiram...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image





ajde, hitro debata o spalnicah.....

< Sporočilo je popravil rija -- 17.2.2007 0:06:12 >


_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 0:05:43   
Anonimen
Zato, k se mi zadnje case ne da pospravljat user posted image user posted image user posted image

Heh, jst mam all in one .. kadar je lepo pospravljeno je prav super moja soba. No ja, tut razmetani nic ne manjka .. user posted image  

Mam pa ze cist u glavi, kako bo zgledala moja SPALNICA, k bom velika .. (no, starejsa, velika ne bom nikol user posted image )

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 0:09:49   
rija
evo ena zame....user posted image

user posted image


moja pa je podobna tejle user posted image

user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 0:23:30   
Anonimen
Moja je pa taka (se mi ne da druge slike zdele uploadad, postla je desno spodej ...):
user posted image

Mela bi pa tako:
eh.. nimam fotke na tem compu .. eno iz Ikee skratka. V svetlem lesu, visjo postlo, 200x160 (jst bi sicer sirso, ampak je user posted image  imel ideje o 200x140.. ja najbrz), svetle omare .. kak dober bel/bez tepih user posted image , cist navadno otrosko postlco iz Ikee .. eno ogledalo .. ma tako lepo, u glavnem user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 1:30:29   
lelaval
Ker v njej samo spiva, obiski nimajo kaj iskat notri, ker je to inimen prostor, s katerim se ne hvalisamo. user posted image   Tisto drugo pa počneva v temi. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 10:19:55   
Mavrična zvezdica
Mislim, da nas večina izbira opremo - tako spalnic kot tudi kopalnic in vsega ostalega - glede na prostorsko danost - za večino zgornjih spalnic potrebujemo dokaj velike sobe, tega pa večina nima. Sploh je zame na prvem mestu funkcionalnost. Seveda je pomembna tudi estetskost, a kaj ti bo to, če je pa neuporabno.

Sama sem s svojim stanovanjem zelo zadovoljna, pa ni ultra moderno, bi bil pa seveda drugačen, če bi bili prostori večji.

Pa še to: Kar se smatra za 'moderno' je ponavadi za veliko ljudi tudi finančno prevelik zalogaj.

Lp

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 14:25:21   
Anonimen
Joj, rija, kako si drzneš?!user posted image user posted image   Pa a si sploh predstavljaš kolk hudiča je to za čistit...ojej, ojej ojej...pa ko otroci skačejo po postelji vse zasvinajo, strgajo, v glavnem naredijo celo štalouser posted image user posted image In nazadnje, zakaj hudiča bi pa imeli tako velike in lepe spalnice, saj jih nimamo za razkazovat!?user posted image Mi smo oh in sploh zadovoljni s tem kar imamo. Kaj bi se nekaj preseravali....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image (zdej pa dost zbadanja)

Opažam rija, da imava kar podoben okus. Sem ravno danes premišljevala o tebi in tvojem domu - imaš verjetno (vsaj zame) ful lepo user posted image

Jz osebno ne bi imela preveč veliko spalnico, ker bi me bilo strah (nevemkaka fobijauser posted image ) Vsekakor pa tako, da bi iz spalnega prostora šel v VEEEELIKO garderobno omaro, skozi garderobno omaro pa v čudovito kopalnico.

Za razliko od ostalih prostorov, ki bi bili izjemno svetli z največ dnevne svetlobe kar je možno, bi bila spalnica malce zatemnjena in s temnejšimi barvami opreme. Obvezno pa z oknom skozi katerega posije jutranje sonce direktno na posteljo user posted image .

Zadnjič sem v reviji Delo videla kako ima zanimiv prehod iz (mislim da user posted image )  spalnice v kopalnico nek avstralec, ki ima stanovanje tukaj v Slo - V bistvu sta pri njem spalnica in kopalnica v enem prostoru. Sicer ima stanovanje opremljeno stilsko, kar mi ni všeč, ampak ta ideja s spalnico/kopalnico mi je bila pa všeč.

Iz slikc sta mi pa najbolj všeč zadnja in predzadnja spalnica, le da bi ju zmanjšalauser posted image .

< Sporočilo je popravil caffee -- 17.2.2007 14:28:00 >

(odgovor članu Mavrična zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 15:30:27   
Anonimen
Mah nič, noče slike nalepit. Pol pa nič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 16:00:39   
Anonimen
Zato k nismo hotl dost denarja v opremo zmetat k se bomo itak selil v hiško enkratuser posted image , in bomo tam opreml tako kot si želimouser posted image .
Sicer je pa moja spalnica men čist všeč. Sam veeeeeečjo omaro bi rabl.user posted image

Bi mi blo škoda dat miljonski znesek sam za spalnico pol pa čez par let pustit vse tukaj. S sabo pa ne mislim starga pohištva vlačit.

Ko bo pa hiška bo pa spalnica majhna z podobno pojstlo in nočnimi kot so na sliki iz spalnice se bo šlo v garderobno sobo in kopalnico.user posted image

Za prvo stanovanje je pa tud to kar mamo super.user posted image Se je mudil z opremljanjem, da sva bla čimprej na svojem.user posted image

Mamo še čas drage stvari kupvat smo še mladi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 17:40:13   
Strawberrie Cherrie
Najina je v nastajanju, pa men ne bo grda, ker mi bo lepauser posted image user posted image user posted image
To je pa moj stil (ja, sej vem, skup zbite deske, pa mal zažgane, pa črvi jih že najdejaouser posted image )

http://www.ikea.com/ms/de_AT/rooms_ideas/roomsettings_camp/bedroom.html

Pa spodaj narisana dokaj vse, verjetno bi kakšen tepih spustila itd - v glavnem mi je pa takšen stil všeč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 17:50:49   
Anonimen
Ne boš verjela London_Paris, meni je pa všeč.Res brez heca.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 18:07:16   
muki1
Ej, pa kaj vam je s temi grdimi? Jaz sem vesela, da jo sploh imam....koliko ljudi se stiska v malih stanovanjih in jim je dnevna soba hkrati tudi spalnica.

Pa dva takšna lepa črvička smo uspeli v naši spalnici naredit user posted image . Pa je meni tudi grda.....pa vseeno je moja. Pa v njej spi moj mož in moja deca, pa je takoj najlepša na svetu - zame user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 17.2.2007 18:08:13 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 18:37:44   
bumerang
No, meni je moja spalnica eden od najlepših prostorov v hiši v katerem še zdaj po petih letih ne bi spremenila ničesar. Se pozna, da je bil eden zadnjih opremljenih prostorov in da sem imela že precej izkušenj.
Sliko pohištva, ki mi je bilo všeč, sem strgala z revije (okvirna cena 8 milijonov lir), mizar mi je identično naredil za 320 jurjev.

Kar se pa prilimanih slik tiče... žal, spet groza. Prva čisto neokusna, pri drugi in zadnji mi je pohištvo všeč, kar me moti je skrajna nepraktičnost širokega roba ogrodja postelje (bi se verjetno 10x na dan zbodla v rob, pa pod ritjo imaš trdo, ko lezeš s postelje), pri zadnji je obup tisti prazen prostor za vzglavjem, ki bi mi zagotovo dal občutek nestabilnosti, nevarnosti.
Druga pa izgleda kot mrliška vežica. Tako kot tudi okolje tretje...

Spalnice ne bi nikoli povezovala s kopalnico. Pravzaprav je načrt hiše bil tak ampak sem to takoj spremenila. Ob ideji, da bi bila spalnica in kopalnica kar en prostor, me pa kar zmrazi.

Edino, s čemer bi povezala spalnico, bi bil tropski vrt oz. neke vrste notranji atrij. Bi pa za take ideje hiša morala biti še 1x večja...

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 18:59:29   
kofetek2010
ej rija, kje pa je tista najina "nobl" spalnica? user posted image  


a ne upaš fotke prlepit? user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
17.2.2007 19:02:44   
rija
ne user posted image user posted image user posted image  ne upam....

daj jo ti....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj imate tako grde spalnice?
18.2.2007 22:25:21   
Anonimen
jes rija to mi deli!
komi čakam da lohk svojo bajto opremim :)

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?