|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kg po porodu?????
10.7.2007 12:33:25   
mojcapr
 Pri vseh 3 nosečnosti sem dobila gor cca +12kg.
Pri prvi sem iz bolnice pršla domov 9 dan in sem imela +1 kg. Pri ostalih dvah sem v 1 mesecu prišla na enako težo - brez diete, samo trebušček pa je bil malo dalj časa. Sedaj po tretji pa sploh, no bo treba delati trebušnjake. Samo spravit se delat je pa problem, saj je dan prekratek za vse obveznosti.

(odgovor članu bygi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kg po porodu?????
8.8.2007 10:36:09   
Anonimen
Jaz sem imela 12 kg več, ko sem šla rodit...ko sem prišla domov sem jih imela 8 manj, sedaj 10 mesecev po porodu jih imam -7 kot takrat ko sem zanosila...še vedno dojim...

LP

(odgovor članu ajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kg po porodu?????
9.8.2007 8:52:25   
Afnica
Zredila se za 30kg (težja preeklampsija, nosečnost z dvojčki). 5 dni po porodu +5kg, 12. dni po porodu +0kg. 3 mesece po porodu -3kg. Mleko sem si uspešno brizgala 50 dni, nato presahnilo. Dojila nisem, ker sta bila nedonošena. Ko sta imela že malo moči, pa ni bilo več mleka. Hujšala (namerno) nisem.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kg po porodu?????
9.8.2007 16:50:45   
Anonimen
Jaz sem se zredila za 21 kg. Po porodu mi jih je ostalo še +16.
14 dni po porodu jih imam še +10. Polno dojim.

Gre veliko hitreje kot prvič, ko sem se zredila za 24, ostalo mi jih je +19, na svojo staro težo pa sem prišla šele čez cca 2 leti.

Gre pa tudi trebuh vidno stran. user posted image
Rodit sem šla z obsegom nekaj več kot 115 cm. Domov prišla z obsegom 105 cm.user posted image  

Po 14 dneh pa imam obseg "samo" še 90 cm.user posted image





(odgovor članu Afnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kg po porodu?????
10.8.2007 22:56:39   
kety99
Jaz sem se v nosečnosti zredila za +16kg, iz porodnišnice sem imela +10kg, zdaj 5tednov po porodu imam še +6 in polno dojim. Sem šla pa v bokih tako zelo narazen, da po mojem nikol več ne bom mogla mojih starih hlač oblečt user posted image . Kako mate kaj ve izkušnje? Grejo te kosti sploh še kdaj nazaj? Ravno zdaj sem si naročila leg magic v Top shopu, pa da vidmo, če kaj pomaga user posted image

< Sporočilo je popravil kety99 -- 10.8.2007 23:04:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kg po porodu?????
20.8.2007 14:48:20   
aezzy
oh, ze med nosecnostjo sem se zredila samo za 8,5 kg, sedaj sem pa suhica in jem vse zivo, tudi pozno zvecer in ne gre gor!
bi rada malce pridobila ker me kosti vcasih kar zulijo ko sedim.

(odgovor članu kety99)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kg po porodu?????
21.8.2007 18:16:25   
kaya2007
jaz jih imam še 10 preveč in se ne premaknejo nikamor user posted image  najbolj me jezi, ker nobenih kavbojk ne zvlečem nase user posted image  madona, pa vedno sem bila "presuha"!!
trebuh mi pa tudi še ni izginil! (sem 3 mesece po porodu)

če pozna kdo kakšno rešitev, se priporočam!

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kg po porodu?????
21.8.2007 19:24:46   
Anonimen
Ko sem prišla iz porodnišnice, sem imela točno dve kili manj kot pred porodom user posted image  Najbrž sem se že tam sproti redila, budala user posted image  No, potem pa po devetih mesecih sem bila na isti kilaži kot pred zanositvijo. Sem dojila, če to kaj pomeni, se mi zdi da, ker potem ko sem nehala, sem se pa spet zredila. Pa nenoseča.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
21.8.2007 20:04:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?