|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolečine v jajčnikih
29.3.2007 11:48:57   
renata nana
tudi jaz prej nisem imela nikoli bolečin v jajčnikih sedaj pa jih imam že tri mesece. nevem kaj je to.

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bolečine v jajčnikih
29.3.2007 14:37:46   
meggie
Tudi jaz pred časom nisem imela bolečin v jajčnikih, zadnjih 5 mesecev pa vsak mesec. Pričnejo se z ovulacijo in trajajo vse to 2 dneva menstruacije in glede na to, da imam kratke cikle na 25 ali 26 dni, imam občutek, kot da me cel čas spremlja ta bolečina. Ginekologinja mi je rekla, da v kolikor se bolečina pojavi med ovulacijo in preneha med menstruacijo ni nič narobe. Smo pač postale bolj občutljive in občutimo vse spremembe, ki se dogajajo v našem telesu... Verjemite da dobro vem kako zoprna je ta bolečina toliko dni v mesecu... Ta mesec se mi sicer zdi da je bolečina nekoliko drugačna in s tem dobivam upanje da nama je morda uspelo, po drugi strani pa je lahko samo predmenstrualna bolečina...

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bolečine v jajčnikih
23.8.2012 22:26:48   
hope1
zdravo!
vidim da nisem edina tukaj z tako zgodbo.
mene tudi bolijo jajčniki približno že 1teden user posted image
sicer delamo nauser posted image zadnjo M. sem imela 12.7
ali je možno da sem user posted image ? ali naj grem po test ali raje k G.?
za odgovora se vam zahvaljujem že naprejuser posted image
upam da bo kaj izuser posted image ker si močno želima user posted image user posted image
lp!prosim odpišite mi!

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bolečine v jajčnikih
26.2.2016 11:40:57   
Anonimen
Pozdravljeni,
Imam en problem oz. bolj vprasanje, prosim da mi pomagate.
Menstruacijo bi morala dobito tocno pred 1 tedenom. Od te pa imam bolecine v spodnjem predeli trebuha in obcasno v krizu.(nikoli prej nisem mela takih bolecin).
Poleg tega nimam nobenih znakov da bi bila noseca..(jutranja slabost,pogosta hoja na wc, itd.)
V sredo sem tudi naredila test nosecnosti(clear blue), vendar ne z prvim jutranjim urinom in pred tem sem spila kar dosti tekocine, toda test je biu negativen.
Po branju ma spletu nisem zasledila nic podobnega moji tezavi, zato upam da mi bpste lahko tako pomagale. user posted image

(odgovor članu Muca Copatarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?