|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (So)udeležba fanta pri prenovi
28.2.2007 12:29:04   
lasek
Moja vprašanja so pravzaprav čisto enostavna. Po drugi strani pa ne tako zelo.

Najprej pa malo opisa stanja;
S fantom, ki je pet let mlajši od mene (28 let ima) sva skupaj šele dober mesec. Moram povedat, da se stvari razvijajo z astronomsko brzino in da se pogovarjava tudi že o temah kot so otroci, družina, poroka itd. Vsega si želi in pravi, da z mano in seveda jaz z njim. In jaz mu verjamem. Ker je zaupanja vreden in izredno pošten, odprt in ljubeč. Strašno ga imam rada.

Se pa vzporedno odpira še eno poglavje. Stanujem v hiši, ki je potrebna temeljite obnove. Tega projekta se v glavi lotevam že več let. In še preden sem spoznala njega, sem se odločila, da ga letos izpeljem. In sedaj moja mini težavica oz. vprašanje!

Ali je primerno po tako kratkem času partnerja vprašat, če je pripravljen sodelovati pri projektu (ker načeloma je že izrazil voljo, da bi se preselil k meni)?

In če ja, ali naj ga vprašam kako je pripravljen sodelovat; tudi finančno ali samo pri organizaciji dela in obrtnikov?

Svetujte mi malo, kako naj se obrnem v dani situaciji. Imam kar tremo spraševat takšne stvari. Bom zelo zelo hvaležna.

Pozdravček vsem in vselim se vseh mnenj.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
28.2.2007 12:53:14   
tinkamiška
Lasekuser posted image

Moj začetek je bil podoben, le da nisem stanovala v hiši. Moj mož, takrat fant, je 2 leti mlajši od mene in ravno tako se je po mesecu preselil k meni. Sva se pa oba obnašala, kot da sva že celo življenje skupaj. Po pol leta sva se preselila v drugo stanovanje in po dveh letih v tretje(ker sva bila ves čas podnajemnika) Sva se vmes poročila, dve leti kasneje spočela dete in pred kratkim kupila majhno hiško, ki je sedaj najin dom. Jst sem se samo prepustila toku, čeprav te dajejo dvomi, ampak, če ne poskusiš ne moreš vedeti ali je prav ali neuser posted image

Kaj bi ti rada povedala, če čutiš, da bi ga rada vključila in če se ti zdi, da bi mu bilo to v veselje, zakaj pa ne?user posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lasek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
28.2.2007 13:00:14   
Anonimen
Jaz vaju čisto štekam, da resno mislita, saj sta dovolj stara, da vesta, kaj hočeta.

Vendar pa vseeno na tvojem mestu od njega nikakor ne bi pričakovala niti želela kakšnega finančnega vložka v prenovo. Kar se organizacije del in dela samega tiče super, da lahko kaj pomaga, ostalo pa niti slučajno ne.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
28.2.2007 13:55:10   
bamby




Meni se pa zdi, da po enem mesecu ne moreš še vedet, ali je pravi ali ne. Iz začetka je več ali manj vsaka ljubezen naj naj. Največkrat vidiš same pluse, minusov pa ne.

Lahko pa mu omeniš svoj namen in mu poveč tako, kot si nam, da si se letos nameravala lotiti obnove hiše. Verjetno bo sam ponudil pomoč, tako organizacijsko kot finančno, če misli resno s tabo.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
28.2.2007 13:59:23   
Naja31
Glede na to, da sta se že pogovarjala o zelo resnih vprašanjih, potem ga po mojem mnenju tudi to lahko vprašaš.
Sicer bi pa jaz  na tvojem mestu, če bi imel dovolj denarja, sama financirala obnovo. In potem bi bila hiška v celoti moja. Nikoli se ne ve, čez nekaj let, če gresta narazen (kar ne pravim, da bosta) imaš vse račune čiste.

Drugo je če sama nimaš dovolj sredstev, potem rabiš še nekoga.  


Glede tega, da sta šele 1 mesec skupaj, pa ti najbolje veš. K moji prijateljici se je njen zdaj že mož preselil po treh tednih.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 28.2.2007 14:00:54 >

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
28.2.2007 14:09:12   
Anonimen
Midva sva tudi že po dveh mesecih stanovala skupaj. Pa se po treh poročila, na najino prvo obletnico je bil najin sin star 1 leto in tri tedne user posted image

Popolnoma podpiram. Se pa strinjam z napisanim. nekih hudih finančnih vložkov ne pričakuj od njega. Ne,da ti ne bi želel pomagat, ampak začnita recimo s tvojimi prihranki...itak bo minilo pol leta...pol bo pa tudi on kupil kakšen stol ali posteljo user posted image
Ni pa treba že hiše na njega napisat user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
1.3.2007 8:31:55   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: bamby





Meni se pa zdi, da po enem mesecu ne moreš še vedet, ali je pravi ali ne. Iz začetka je več ali manj vsaka ljubezen naj naj. Največkrat vidiš same pluse, minusov pa ne.

Lahko pa mu omeniš svoj namen in mu poveč tako, kot si nam, da si se letos nameravala lotiti obnove hiše. Verjetno bo sam ponudil pomoč, tako organizacijsko kot finančno, če misli resno s tabo.





zakaj pa ne, jaz sem vedela da je pravi preden sva začela, torej ko sva bila samo sodelavca.
Da pa ni pravi, pa se lahko v bistvu izkaže tudi po 20 letihuser posted image
tak, da mislim da je tudi starost dovolj visoka, da ljudje več niso otročji in vedo kaj hočejo v življenju

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
1.3.2007 11:27:43   
bamby




Moyca, jaz se čisto strinjam s tvojo trditvijo. Sem pa napisala to glede na prakso (kakor tudi ti).

Lasek se bo pa itak sama odločila, kako bo najboljše, ker ga bolj pozna.



(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
1.3.2007 11:38:52   
natalia
Vendar pa vseeno na tvojem mestu od njega nikakor ne bi pričakovala niti želela kakšnega finančnega vložka v prenovo. Kar se organizacije del in dela samega tiče super, da lahko kaj pomaga, ostalo pa niti slučajno ne.


se strinjam.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: (So)udeležba fanta pri prenovi
3.3.2007 20:55:24   
triša
Jaz, ti pa svetujem da te zadeve uredi sama. To nima nobene veze z ljubeznijo, ostaneta skupaj ali ne. Midva sve zečela živeti skupaj po enem tednu, sva skupaj že nekaj let imava otroka. In imava vsak svojo plačo in vsak svoj denar.

Dokler nisi 10000% da sta za skupaj, se take stvari, ne mešajo.
Sicer pa se odloči sama. Jaz zase vem kako bi se.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?