|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 15:54:38   
bamby




A veš sunqueen, da si prav zaželiš več prostora, če se stiskaš na dobrih 40 kvadratih ali manj. Pogrešaš večji prostor, da lahko zadihaš, a se lahko prosto giblješ, ne da se zadevaš ob vsak vogal....

Po svoje imaš pa prav. 100-120m2, bi bilo čisto dovolj. Če je pa hiša podkletena, se pa kvadratura prav hitro poveča.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 16:02:21   
Anonimen
Če je pa hiša podkletena, se pa kvadratura prav hitro poveča.


In zakaj rabiš klet?  Za cel tkoris kleti?

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 16:17:00   
soncece24
Zakaj rabiš več kot 120 kvadratov?
a) da imaš več za pucat user posted image user posted image
b) da lahko imaš malo več otrok user posted image user posted image
c) da se imaš kam skrit pred otroci oz. pred tečnim dedcem user posted image user posted image
d) da imaš kam skrit vse nespeglane cote in podobno navlako user posted image user posted image
e) da imaš dovolj prostora za tistih najmanj 50 parov čevljev, ki jih vsaka ženska nujno potrebuje user posted image user posted image

Pa še kaj bi se našlo ... aja, glavni razlog je pa seveda favšija od sosedov user posted image user posted image

Logično, da je 120 kvadratov že lepo, ampak a se splača hišo gradit za tako malo kvadraturo user posted image Pa meni je ful lepo, če so veliki prostori, na 120 pa lahko z vsemi prostori, ki jih potrebuješ natlačiš samo mini-sobice.

Pikec: če bi bila štajerka, bi vedela, za kaj rabiš klet: valda za vinček user posted image user posted image mi imamo posebej vinsko klet zunaj hiše - polno seveda user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil soncece24 -- 12.3.2007 16:18:04 >


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 16:19:37   
Seven*
Sonece ima prav, sicer je pa nasa hiska po kvadraturi med manjsimi. Ni podkletena, je mansardna, pa nekako ni nekega prostora odvec. Vse je namensko narejeno in cisto nic razkosno veliko. Mogoce si je tezko predstavljat, ampak 200 m2 za bajto res ni tako veliko, ti lahko pikec pove, ker veliko tud hodniki zasedejo in stopnisca.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 16:30:29   
Anonimen
ddddddddd sanjšajn user posted image user posted image user posted image user posted image

Itak da mamo tud mi hrame, sam v bajti...ne vem no. Ni lih to vinska klet.

Je pa res da je  (če je na ravnem) klet daleč najdražji del hiše....in za kaj ga zgradimo? Da mamo noter vso odvečno šaro ter avto - v najdražjem delu hišeuser posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 16:33:17   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

ddddddddd sanjšajn user posted image user posted image user posted image user posted image

Itak da mamo tud mi hrame, sam v bajti...ne vem no. Ni lih to vinska klet.

Je pa res da je  (če je na ravnem) klet daleč najdražji del hiše....in za kaj ga zgradimo? Da mamo noter vso odvečno šaro ter avto - v najdražjem delu hišeuser posted image


Tocno zato je nimamo.. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 19:46:52   
kaj@
seven super,bi se lahko reklo sanjska hiša,lepo prosim LARA ko bo vaša narejena za kakšno slikico,ker sploh ne vem kaj ti je všečuser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nasa bajta..
13.3.2007 4:36:26   
snorlax
Meni je hiška všeč. Se mi zdi, da je naša podobna po notranji razporeditvi, kolikor sem videla.

Tudi mi imamo zgoraj modro kopalnico in kad, spodaj pa JE naša RJAVE BARVE.user posted image user posted image user posted image Čeprav je vaša marelična.

Drugače ste pa to na hitro zrihtali. Sploh nisem vedela, da imate v planu hiško. Je pa res, da sem malo časa tu gor. Zelo zelo malo časa.

Čimprejšnjo vselitev in prijetno bivanje v novi hiški.



(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nasa bajta..
13.3.2007 8:32:17   
Afnica
Seven, mene pa zanima koliko vas je stal dvojni umivalnik? Vidim, da je narejen doma in zelo lep. Pač kupili ste 2 umivalnika, ploščice in ste sezidali? In kakšen je bil strošek? Ker mi2 ravno izbirava kopalnico in so ti dvojni umivalniki, oziroma bloki z dvojnim umivalnikom precej dragi, pa še nobene osebne note nimajo. user posted image
 
Aja, pa super hiška.  user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nasa bajta..
13.3.2007 8:56:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Zakaj rabiš več kot 120 kvadratov?
a) da imaš več za pucat user posted image user posted image
b) da lahko imaš malo več otrok user posted image user posted image
c) da se imaš kam skrit pred otroci oz. pred tečnim dedcem user posted image user posted image
d) da imaš kam skrit vse nespeglane cote in podobno navlako user posted image user posted image
e) da imaš dovolj prostora za tistih najmanj 50 parov čevljev, ki jih vsaka ženska nujno potrebuje user posted image user posted image

Pa še kaj bi se našlo ... aja, glavni razlog je pa seveda favšija od sosedov user posted image user posted image

Logično, da je 120 kvadratov že lepo, ampak a se splača hišo gradit za tako malo kvadraturo user posted image Pa meni je ful lepo, če so veliki prostori, na 120 pa lahko z vsemi prostori, ki jih potrebuješ natlačiš samo mini-sobice.

Pikec: če bi bila štajerka, bi vedela, za kaj rabiš klet: valda za vinček user posted image user posted image mi imamo posebej vinsko klet zunaj hiše - polno seveda user posted image user posted image user posted image user posted image




1. ni res, da če gradiš hišo, da je pol vseen, če ima 100m2 več. Ker: ravno tako moraš potem toliko več parketa položit, toliko več zidakov oz. sten sezidat, streha je večja.
2. mi ne moremo imeti kleti, ker živimo na Barju. Pa tudi, če ne bi, je ne bi imeli. Hiška bo imela pritličje + mansardo, v kateri bosta dve sobi po 25m2 (kar je več kot preveč) in kopalnica. Spodaj pa res ne rabiš več kot kuhinjo, jedilnico z dnevno sobo in utility. No, pa wc.
3. če sešteješ....ni več kot 120.
4. čevljev imam recimo ene 6 komadov user posted image
6. že zdaj, ko imamo 80 m2, se mi ne da pucat.

7. dobre ste babnice, da imate take bajtice user posted image

Seven, kdaj bo vselitvena žurka?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nasa bajta..
13.3.2007 9:19:43   
mika
afnica, verjetno je od seven omarca pod umivalnikom zidana iz siporexa. druga možnost je iz knaufa- mi imamo strica ki obvlada delo s knaufom, zato  se  nismo odločli za siporex . je pa naša omarca konzolna-ne sega do tal, ampak 10cm višje.

< Sporočilo je popravil mika -- 13.3.2007 9:20:35 >

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nasa bajta..
14.3.2007 12:48:48   
natalia
Seven, zelo lepa hiša, ampak čiščenje oken s križci te bo pa stalo živcev user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nasa bajta..
14.3.2007 17:11:51   
Seven*
Natalia, ne bo, ker so snemljivi krizi. Se z lahkoto odstranijo. Pa se pritrjeni so tako, da gres z roko lahko pod njimi in obrises.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nasa bajta..
14.3.2007 22:06:57   
Pilar
Lepa hiška.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nasa bajta..
25.3.2007 3:44:00   
Anonimen
Sploh nisem vedla, da greste vi tut u bajto, Seven! user posted image user posted image user posted image

A je tebe tut kej groza pospravljanja, tko, kt mene? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?