|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Selitev
1.10.2004 12:14:36   
LANA S
Najprej pozdrav vsem na forumu. Tukaj sem čisto frišna...:miska:
Z možem imava 9 letno hčerko 9nebesa, ki je precej občutljiv otrok. Trenutno še živimo pri mojh starših, v roku enega leta pa načrtujemo selitev v novo hišo. Ta je od sedanjega doma oddaljena le 1 km. Hčerka je zelo navezana na moje starše in skrbi me kako bo prenesla selitev. Razmišljam kaj bi bilo bolje, da se selimo med počitnicami, ali v jeseni ??? Šola predstavlja dodaten stres zato bi bilo mogoče bolje med počitnicami, ko bi tako ali tako hodila v varstvo k noni. Ali ima kdo podobne izkušnje s tem in kaj mi lahko svetujete ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Selitev
1.10.2004 20:02:42   
TARA in MAJ
Izkušenj rsvno nimam vam pa da bi bilo to tudi pri nas zelo težko je pa vrjetno boljše če se selite med počitnicami sicer pa niste veliko oddaljeni im vaša pikica tudi ni ravno majhna tako da bo kmalu lahko sama odšla do babice. No ne bom pametovala preveč ker ne vem kako je če si v tem ti pa seveda želim vse najbolje tebi da ti uspe in pikici da bi se vživela v novo okolje.;)

(odgovor članu LANA S)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Selitev
3.10.2004 21:20:14   
frutka_
Moj Filip še je sicer premajhen je pa moja prijateljica imela podoben problem.
Ko še je bila hiša v "grobem" stanju so veliko hodili tja, mali je "pomagal", izbral si je barve za sobico pa igračke je počasi nosil tja... v glavnem, ko so se preselili je bilo malo joka in je spraševal kdaj gremo "domov" onadva pa sta mu mirno razložila, da je zdaj njihv novi domek tukaj, kjer ima svojo lepo sobici, ki si jo je uredil...pa ni bilo več nobenega problema.

Predlagam ti, da jo čimbolj poskusita vključevati v dela, ki potekajo (kolikor je pač mogoče) naj se veseli priprav in nikakor tega problema ne omenjajta pred hčerko, ker vajin strah nehote prenašata nanjo. Gotovo bo razumela saj je že kar "velika" punca.

Obilno selitvenih užitkov, ki jih mimogrede doživljam pravkar tudi sama!

(odgovor članu LANA S)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Selitev
5.10.2004 11:25:00   
Anonimen

Ni je stvari, ki bi jo odrasel lazje prenesel od otroka. Vsaj psihicne ne..

Kar brez panike. Lahko se selite jeseni,. pomladi.. pozimi.. ali pa poleti.. Cist vseeno je. Samo da se preselite..
In dvomim, da ima 9 mesecnik ze lastnost, navezanosti.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu LANA S)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Selitev
5.10.2004 11:27:45   
Anonimen

Uff sem, slabo prebral. 9 letno hcer imate. Ja v teh letih, pa je ze mozno, da se ustvari navezanost. Bi bilo fajn raje delati na tem, da bi imela rada babice in dedke.. ne pa da je navezana.. Ker cez 10 let bo navezana na partnerja.. in to je nujno posedovanje.. in to so nujno prepiri in potem se ziher zgodi varanje iz ene ali pa druge strani. Potem pa pade ena zgodba na ringarajo in ko jim poves vzroke.. seveda vse zanikajo.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu LANA S)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Selitev
7.10.2004 13:22:38   
LANA S
Se kar strinjam glede navezanosti. Samo malo težko je narediti razkorak med navezanostjo in imeti rad. Imaš kak predlog ? :zmeden:

(odgovor članu LANA S)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Selitev
7.10.2004 14:42:56   
Anonimen


Ja, ce nekaj potrebujes, si navezan.. in to potem tudi posedujes in to je potem suzenjstvo.
Ce nakej imas rad.. potem si srecen ob njegovi sreci.. in nimas potrebe, da je ob tebi.

Kako narediti razkorak? Preprosto... saj ga ze delamo.. ZIVETI in se uciti skozi lekcije v zivljenju.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu LANA S)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?