|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera notranja drsna vrata priporočate?
16.4.2007 23:44:15   
Anonimen
Končno nam pridejo narest spalnico in bomo rabili dnevno sobo ločit od spalnice z drsnimi vrati. V spalnici bo edini vir svetlobe, tako da morajo biti vrata prozorna, pa trokrilna nameravava vzet. Midva nimava pojma o takih zadevah, pa me zanima, če ima kdo izkušnje in s čim ste zadovoljni? Fajn bi bilo, da vsaj malo dihtajo zvok, vem pa, da veliko ne moreva pričakovat. Kakšne so pa kaj cene?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
16.4.2007 23:46:04   
rija
Taši:

podjetje Venge in Lj...lepa, kakovostna....

http://www.venge.si/steklo.html

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
17.4.2007 7:24:45   
AnBan
Nisi napisala kakšna drsna vrata, bi rada - taka ki se čisto skrijejo v steno ali taka kjer gre ena polovica preko druge.

Mi imamo te, kjer se v steno vgradi aluminijasta kaseta in se potem vrata skrijejo v steno (http://www.quick-doo.si/kontakt.php).
Bolj znanmi so Alu Oprema iz Komna (http://www.aluminij-oprema.si/vrata.htm), ki imajo tudi te vgradne kasete.



_____________________________

[



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
17.4.2007 10:05:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnBan

Nisi napisala kakšna drsna vrata, bi rada - taka ki se čisto skrijejo v steno ali taka kjer gre ena polovica preko druge.


Taka, kjer gre eno krilo preko drugega. Nimamo možnosti vgradnje kasete v steno.

(odgovor članu AnBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
17.4.2007 13:18:51   
sazi
Mi imamo sobico od malega od dnevne sobe ločeno z drsnimi vrati venge - res so lepa, ampak za zvočno izolacijo pa res niso (in tudi nisem pričakovala - je bila to pri nas edina varianta in je tudi samo dokler se ne preselimo)

v novem domovanju bomo tudi mi potrebovali drsna vrata, ki bodo malo bolj "dihtala", pa ne vem, če jih bomo (oz. kje) našli - imamo še dovolj časa za iskanje
če kaj najdem, napišem, ampak še ne bom šla tako hitro v akcijo

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
17.4.2007 13:38:27   
kaya2007
Midva imava po stanovanju ogromno drsnih vrat-omare, koplanica po celotni dolžni, spalnica... naročila sva jih pa tukaj: http://www.drsnavrata.com/
imajo vse možne varjante, tako da si lahko zmisliš kar hočeš...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
18.4.2007 10:23:19   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Končno nam pridejo narest spalnico in bomo rabili dnevno sobo ločit od spalnice z drsnimi vrati. V spalnici bo edini vir svetlobe, tako da morajo biti vrata prozorna, pa trokrilna nameravava vzet. Midva nimava pojma o takih zadevah, pa me zanima, če ima kdo izkušnje in s čim ste zadovoljni? Fajn bi bilo, da vsaj malo dihtajo zvok, vem pa, da veliko ne moreva pričakovat. Kakšne so pa kaj cene?


Midva imava čisto isti problem! Sva se pred 2mi leti zanimala za vrta Venge, pa s bila cca. 300.000 takratnih SIT in ker sva takrat na novo opremila v 2 m celo stanovanje, je potem šel denar za kaj bolj "pomembnega".

Ampak zdaj ko pričakujeva otročka sva že razmišljala v to smer, da bi bilo potrebno spet kaj narediti v tej smeri, tako da Tašonka, če dobiš kakršno koli informacijo glede cen bi te lepo, lepo prosila zanjo. Drugače pa imava midva mere V=250 in Š=330 (glede na zgornji podatek o 300 jurčkih).

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
18.4.2007 13:14:03   
Anonimen
300 jurjev?!????!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  A so zmešani? Mater, izdelava spalnice nas bo pršla cca. 70 jurčkov (sori, jaz tudi ne znam v evrih razmišljat), sicer brez pohištva, pa da dam 4x tolk za drsna vrata? Ufffff, kaj nas čaka!user posted image  Pa sej nimam kje vzet! Imamo pa podobne mere za vrata kot ti, NinaF. Natančno ne vem.
Baje, da nam jutri začne delat, verjela bom itak šele, ko bo res začel. Vrata bova dala naknadno vgradit, ker nama tega ne bo delal isti človek kot spalnico, tako da bova kar vzela pot pod noge in šla po štacunah oz. teh firmah z drsnimi vrati in poskušala najt nekaj. Bom poročala, kako je šlo.

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
19.4.2007 12:57:02   
sazi
300.000 se res sliši veliko, ampak za 3,3m je to toliko.
Tašonka, sicer še vedno ni poceni, ampak naju so naša 1m širokavrata prišla malo manj kot 100.000.
Cena je zelo različna od vrat do vrat - predvsem od velikosti, kot je zgoraj napisano. Pa tudi ali so samo z enim polnilom, amli so v razlilčnih barvah (in vmes alu profili) ali je notri kaj stekla....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera notranja drsna vrata priporočate?
19.4.2007 23:33:20   
Anonimen
Sem včeraj mojemu povedala za tele okvirne cene, pa me je kar na realna tla postavil, da kaj sem pa jaz mislila.user posted image Ja no, jaz sem računala tam nekje do 100 jurjev max. user posted image
Sta pa danes s tem majstrom, ki nam bo delal (jutri začne, čeprav naj bi danes user posted image ) hodila po štacunah in nabavljala material in sta pogruntala, da bo on kar sam naredil ta vrata, ker se res nimava s čim preseravat, da bi nabavila vrata za 300 jurjev. Kaj češ... zaprto bomo morali met, da se bo lahko kolikor toliko normalno življenje odvijalo v dnevni, ko bosta otroka spala, samo žal bo Venge na vrsti v življenju po sedmici na lotu.user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?