|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   WC školjka
2.5.2007 14:48:20   
tinkatonka
Smo obdelale že skoraj vse "prostore", ploščice, stole, mize, kavče, okna, vrata,…., zdaj pa bi prosila še kak nasvet ob nakupu WC školjke.user posted image user posted image

Ja prov ste prebrale, kupujem WC školjko in ob poplavi vseh različnih modelov me skor na rit vrže, da se moram zdaj med vsemi modeli odločit. OK oblika je čisto moja izbira okusa, pa viseča mora bit, ampak o vseh teh premazih proti prijemanju, za svetlikajočo se školjko, pa jaz pojma nimam, prodajalci v trgovinah bi ti pa tko in tko najraje najdražjo prodal, ki ti malodane še rit umije, ko opraviš potrebo. user posted image

Torej, na kaj ste pazile in bile pozorne, ko ste kupovale WC školjko???? Pa seveda kje ste "šopingirale"? Pa kakšne vse premaze mora imet, da je "vedno čista"??? user posted image

Edino kar jaz vem o WC školjkah je, da želim
- belo
- visečo
- ne preveč "glomazno"

hvala vam za vaše nasvete


Lp Tina 




_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: WC školjka
2.5.2007 14:56:38   
ana b
Mi imamo tako iz Bauhausa za 10000 sit (je bila še v sit kupljena).

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: WC školjka
2.5.2007 17:23:44   
rija
meni so ful lepe od catalano, imamo tudi sami dve....in smo zadovoljni


samo cena je malce drugačna od bauhausa....user posted image

www.catalano.it



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: WC školjka
2.5.2007 19:46:36   
ana b
Za "posrat" je tud tista za 10 ksit dobra. Ni gor listka s ceno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: WC školjka
2.5.2007 20:29:35   
rija
hja....saj maš prav....za posrat....user posted image



< Sporočilo je popravil rija -- 2.5.2007 20:30:35 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: WC školjka
2.5.2007 20:38:25   
Anonimen
js sem nabavla eno za mal več k 30 k sit od dolomita serija zelig.
sem pa včas skrete tut prodajala in sam tok ti povem da se drek na vsako prime pa nej bo namazana s čimer hoče. spucat jo boš mogla tko al tko

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: WC školjka
2.5.2007 20:41:07   
rija
lara že ve....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: WC školjka
2.5.2007 20:43:54   
Anonimen
hehe ja vem :P
edin a veš kaj poglej..pod robom jo pošlatej če je glazirana keramika povsod, pa v sifonu. ka kae tapocenkarske tut pod robom niso zglazirane in tam se ti pa res pol svinjarija nabere

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: WC školjka
2.5.2007 20:50:25   
rija
ja, tele od catalano so...user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: WC školjka
2.5.2007 20:53:46   
Seven*
Mi imamo od Dolomite Clodia tip. Ne vem, menda so dobre. Pa niso bile glih poceni.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: WC školjka
3.5.2007 7:15:18   
mika
mi imamo sanitarno keramiko Hatria, sem pozabila kateri program je. školjka, bide in wc so okrogle oblike. tudi jaz sem gledala na to, da ni glomazno, ker imamo to kopalnico majhno. mislim, da je školjka stala 42.000,sit.

catalano je imel podoben dizajn, ampak nama je Hatria bila bolj všeč.

smo pa v Merkurju kupili neko čip varianto..12.000sit.. za začasni wc v zgornji kopalnici.

< Sporočilo je popravil mika -- 3.5.2007 7:17:47 >

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: WC školjka
3.5.2007 13:41:15   
honey
Mi smo pa kupili WC školjko v trgovini Gracia v Logatcu (sicer ne vem, iz kje si), ker so bili najbolj ugodni ponudniki. Mislim pa, da je od Catalana in je prišla skupaj z WC desko mislim da nekje okrog 20.000 starih SIT. Če to bolj točno zanima, mi piši na ZS, pa ti sporočim točne podatke.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: WC školjka
3.5.2007 17:32:58   
kaya2007
Midva sva kupila alessi wc http://www.alessi.com/ilbagnoalessi/, je zaradi dizajna malo dražji, pa še tisti pokrov ima, ki se sam počasi zapre...sem pa gledala na obliko, to o premazih prvič slišim user posted image  in je še prekmalu, da bi imela izkušnje s čiščenjem user posted image  upam, da se nisem zafrknila.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: WC školjka
3.5.2007 17:37:26   
rija
kaja alessi je itak zakonuser posted image user posted image

jaz sem gla gledala že pred 5 leti, ko je ta kolekcija ven prišla...še posebej so mi bili všeč umivalniki....

koliko si pa dala za sekretuser posted image  ker umivalnik je bil ca 500 eur.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: WC školjka
3.5.2007 18:30:02   
kaya2007
joj ne vem, se mi zdi da okoli 700 pa še pokrov...sem istočasno kupila še umivalnik, pipo in ploščice, tko da raje nisem gledala user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?