|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelenjava in sadje pri 4,5 mesecih
19.10.2004 17:41:39   
mala Zala
Ali ve prekuhavate sadje (npr hruške, jabolka,...) preden jih ponudite dojenčku?

Pa še to: do kdaj naj bi že otrok pil prilagojeno mleko?

LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zelenjava in sadje pri 4,5 mesecih
19.10.2004 17:47:59   
Anonimen
Jaz sem ji na začetku sadje prekuhavala, vendar ne prav dolgo, mogoče kak mesec. Ko ga ne boš več prekuhavala ji ga daj najprej za poskusit dopoldan, če bo imela kaj težav s trebuščkom.
Otrokom do 1. leta odsvetujejo vse agrume in jagode.
Hruška je znana po tem, da napenja, zato bodi z njo previdna.
Banana pa zapira in je tudi bolje, da jo ne poje preveč naenkrat.

lp

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zelenjava in sadje pri 4,5 mesecih
19.10.2004 17:50:19   
Anonimen
Aja, prilagojeno mleko naj bi pil do enega leta.
(Jaz ji sicer dajem navadnega od nekje šestega meseca, ker prilagojenega ni hotla piti. Sva bili pa na testih za alergijo na kravje mleko in je bil izvid negativen, pa sem ji ga zato začela dajat!)

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zelenjava in sadje pri 4,5 mesecih
19.10.2004 18:26:37   
kimi
Ko začneš je najbolje prekuhati, ker imajo otroci občutljiv želodček na sveže sadje.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zelenjava in sadje pri 4,5 mesecih
19.10.2004 20:38:48   
mami Lea
Mi smo za vsako vrsto sadja in zelenjave najprej probali (mu dali en obrok) in če je blo vse v redu smo s tem nadaljevali. Prekuhavala sem samo 14 dni potem sem pa pričela dajati kar surovo sadje. Vsekakor je v tem primeru palični mešalnik zakon:bravo:.
Moram rečt, da se moj mladiček zmrduje nad jabolki in banano , pa sploh tudi nad drugim sadjem ima pa zato zelo rad mlečne kašice in zalanjavo.
Mu kupim zmrznjeni zelenjavni miks in ga skuham, spasiram, pa je.
Jabolka sm mu pričela mešati v Hipp-ovo mlečno kašico in sedaj vse poje.
Sploh je pa, ko je bil star 4 mesece vse pojedel tudi po 2,5dl sedaj se pa že nekaj zmrduje. pri svojih 5,5 mesecih ima že 3 obroke + moje mleko.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zelenjava in sadje pri 4,5 mesecih
20.10.2004 9:51:27   
mala Zala
Punce, hvala in lp!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zelenjava in sadje pri 4,5 mesecih
25.10.2004 21:25:00   
Katjuša & Daša
Malce pozno z odgovorom ampak vseeno. Meni je pediatrinja rekla sadje nič kuhat, ker grejo vsi vitamini ven. In lahko začnemo papat pri 5 mesecu.

lp
Katjuša

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?