|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj nova nosečnost
21.10.2004 16:07:55   
Anonimen
Saj vem, da je bilo to vprašanje že stokrat in več obdelano-ampak vseeno.

Danes sem bila prvič po čiščenju na pregledu pri svoji G. Po čiščenju je bilo vse OK (nisem preveč krvavela, prvo M sem dobila, kot po urniku točno, nič me ni bolelo, skratka en sam bp).
Ko sva prišle na temo kdaj pa sedaj zanosit, me je pa spravila v totalno zmedo:zmeden:.
V bolnici so mi rekli vsaj 3 mesece nič, da si telo opomore, še boljš je kar 6 mesecev nič :nosecka:. OK to štekam.
Potem mi pa danes moja G razloži, da glede na to, da je z mano vse OK :bravo:, in da sem prvo M že imela, lahk kar takoj :sloncek:->:nosecka: - svašta.
Obrazložitev: maternica in nasploh rodila se itak obnovijo in normalizirajo skozi ciklus, čakanje dlje časa pa je za vsak slučaj, če je šlo prej kaj narobe.
Aja pa še O mam čez cca 2 dni (to sem itak vedela- je pa fajn če ti še UZ to pokaže).
Moj bi kot nor :sloncek::sloncek::sloncek: -> :nosecka: ampak mal cvika, češ, da je to samo eno mnenje.

Kaj pa so kaj vam G rekli? Me res zanima pliiiiis

Fajn se mejte in hvala za odgovore .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj nova nosečnost
21.10.2004 16:36:14   
Anonimen
Hoj,
Še 14 dni se ne sekirat. Pol pa le pokliči G. Joj sem ji jest dons zatežila s tem, kdaj naj bi prišla in če slučajno nisem normalna, ker mi je prišla točno:zmeden2:
Mej se pa čimprej :hudicek:
.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj nova nosečnost
21.10.2004 17:22:10   
kimi
Počakaj vsaj 3 mesece če si po abraziji, če pa nisi pa lahko takoj zanosiš. Jaz sem imela ss pa sem se odločila pol leta počakati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj nova nosečnost
21.10.2004 19:37:16   
Teya
Moja G mi je rekla 3m, da pa ni panike, če se zgodi prej. V bolnici pa so mi rekli 6!!!!:grrr:, dr. Pušenjak pravi 1 ciklus....težko, ane, se po vseh teh tok različnih mnenjih odločit in ČAKAT....
M je pa baje cool od 4-6 t po abraziji...
SREČNO!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj nova nosečnost
22.10.2004 18:13:22   
zalica
Pikec0 meni je moja G povedala isto!!!! Naredila je ultrazvok in je rekla da je vse BP. Ko sem odhajala iz ordinacije je še dodala kar veselo na delo:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj nova nosečnost
22.10.2004 19:09:05   
NINA78
Pikec, jaz sicer še nisem bila na 1. pregledu in tudi prve M še nisem dobila (abrazija 30. 9.), zato ne vem kaj mi bo G povedala. Ampak tisti dan, ko mi je dala napotnico za abrazijo mi je rekla, da počakat 1. M in potem še 3 M. Res ne vem. Bom še videla, mislim pa, da je bolje, da se počaka vsaj še 1-2 M. Odločitev pa je seveda na tvoji strani - le ti se najbolje poznaš in veš, da če se počutiš OK in je sedaj vse OK verjetno se ni nič za bat. Pa srečno. Pozdravček, Merry. ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj nova nosečnost
22.10.2004 20:35:10   
Anonimen
zalica,
da nimava slučajno iste G - meni je rekla isto na koncu:bravo:.
Zdaj se resno ukvarjam z dilemo ali naj jutri :sloncek:, ko bo O (v nedeljo). Ali naj počakava še kak mesec ali dva.
No, ja saj konec koncev lohk :sloncek::sloncek:, neglede na vse - samo malj bolj oblečeno :ups: (pa ne jaz).
No punce - veselo na delo :sloncek:
mejte se čez vikend in fajn vreme, mene ta kislca :((od vremena totalno frustrira:(:grrr:

.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj nova nosečnost
23.10.2004 10:20:34   
NIK IN MAMI
tudi meni je rekaj čez 3m,pa sem komaj čez 2 leti:(, ampak sem vseeno srečna da sem sploh lahko:modri::nosecka: l.p.:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj nova nosečnost
24.10.2004 19:36:15   
zalica
Pikec0 jaz imam dr. Pintarjevo v Leonišču...sem zelo zadovoljna z njo, ovulacijo imam čez 10 dni. Sem pa tudi sama v "dilemi" ali naj čakam ali kaj. Po eni strani si tako zelo želim otročka, po drugi strani me je pa zelo strah, da bi ponovno splavila....ampak želja po dojenčku je močnejša:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj nova nosečnost
26.10.2004 17:47:29   
Anonimen
no jaz mam še kar študentsko - očitno se gresta telepatijo ali pa je po novem to trend:zmeden:. Moja dilema pa je medtem minila :):):)
Aja, meni je povedala eno zelo zanimivo razlago, zakaj je do ss prišlo. Menda sva bila cca. 5-6 ur prepozna :sloncek: . Zato jajčece ni bilo več v kondiciji in taka ponavadi odmrejo. Me je prav fajn pomirila. Zdaj me ni nič več strah pa tudi očitam si ne več :bravo:. Bomo pa drugič meli boljši tajming:)-

Mejte se
.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?