|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mansarda, pohištvo in ostala navlaka
10.6.2007 21:33:04   
kalbo
Frutka, vgradnja strešnega okna je tudi poseg v zunanji izgled.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mansarda, pohištvo in ostala navlaka
10.6.2007 22:50:45   
saving

Zanima me kako se taka okna čistijo? Imate bela ali lesena strešna okna? Sprašujem za Velux.


Živel sem v mansardi s strešnimi okni, pa se sedaj v hiši nisem odločil zanje, ker pač ni bilo treba. Če ni druge variante, pa kar korajžno. Čiščenje ni problematično, če so postavljena nizko in se lahko zavrtijo okrog srednje osi. Sneg je pa hec user posted image ...

Kaj imate po tleh v kopalnicah? Ne želim imeti nobene fuge, ker so mi grozne za čistit. Ima katera granitne ploščice, marmor, tik,...


Verjetno ima večina keramiko. Po mojem je dobra izbira granitogres v rjavkastih tonih in dobra vodoodbojna fugirna masa v svetlorjavi kombinaciji. Drugače je pa varianta polaganje na stik ali pa te nove ultra-velike ploščice (1m x 1m). Pri tikovini boš imela fug še več, ne vem, če kaj profitiraš... vprašaj koga, ki ima barko user posted image . Za marmor pa ne vem, se mi pa zdi
hudo hladen - morda v povezavi s talnim gretjem?

Kako ste kupovali pohištvo za mansardo?


Visoko pohištvo (nad 1,5 m) za mansardo se da delat po meri, ni druge variante. Skoraj vedno se da, če najdeš sestav v štacuni, ki ti je všeč, odpeljat tja mizarja, mu pokazat sestav in ceno in rečt "Jaz bi to meu, pa mi omare ne pašejo... A bi vi to znal nardit za ta dnar?" In potem on miga z glavo sem in tja in te potem užge za kakih 20-30% višje in naredi vse skupaj po meri.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mansarda, pohištvo in ostala navlaka
11.6.2007 11:57:56   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Frutka, vgradnja strešnega okna je tudi poseg v zunanji izgled.


To je res, ampak strešno okno ne spreminja BISTVENO zunanjega izgleda (kot bi ga recimo določene prezidave..frčade in podobno..). Mislim, da je fora v tem.

< Sporočilo je popravil Annny -- 11.6.2007 12:04:49 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mansarda, pohištvo in ostala navlaka
11.6.2007 12:02:03   
Annny
Frutka, kar se pa čiščenja teh strešnih oken, ki so zelo visoko, tiče...

Moj stric ima dnevno z galerijo, višina stropa je torej za dve nadstropji hiše (5,5-6 m), strop ima delno steklen (kot zimski vrt).
On pravi, da čisti ta stekleni strop 1-2x letno z veliko lestvijo..pravi, da mu je eno prav zoprno opravilo...user posted image
Tako da..z vidika praktičnosti ti verjetno lastniki takšnih oken ne bi povedali nič preveč dobrega...lepo pa izgleda, to pa resuser posted image

(odgovor članu saving)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mansarda, pohištvo in ostala navlaka
14.6.2007 22:49:58   
frutka_
Hvala še enkrat za info.
Kalbo, seveda vem, da je to poseg v konstrukcijo ampak ne kazi izgleda bajte. Hiša že ima dva kukerla, ki sta nakranclana ko sto hudičev. Že samo renoviranje teh kukerlov bo stalo, kaj šele da bi enake nove delali gor. Poleg tega enostavno ni prostora na bajti za še več kukerlov.
V glavnem mi torej priporočate večje ploščice? Glede na to, da bo kopalnica manjša, cca 10kvadratov, bo to sploh imelo smisel? Oziroma kako bo to zgledalo, mala kopalnica z velikimi ploščicami?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mansarda, pohištvo in ostala navlaka
17.6.2007 13:52:41   
kalbo
V glavnem mi torej priporočate večje ploščice? Glede na to, da bo kopalnica manjša, cca 10kvadratov, bo to sploh imelo smisel? Oziroma kako bo to zgledalo, mala kopalnica z velikimi ploščicami?


Prioporočam polaganje ploščic v karo, ker to poveča prostor...vizualno seveda :)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mansarda, pohištvo in ostala navlaka
17.6.2007 14:25:09   
frutka_
user posted image Hvala kalbo!
Karo torej velja!user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?