|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se katera pridruži meni??
9.8.2007 9:34:37   
tejčica
Za zajtrk sem že pojedla dva jabolka, kasneje pa si bom privoščila še lubenico za malico. Kosilo bodo makarončki z drobtinicami, zvečer pa se bom sladkala z Milko s kremo in piškotom.user posted image  

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Se katera pridruži meni??
9.8.2007 9:40:07   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78

večerja: nikol ne vem kaj naj večerjam na ta dan, ker mi glih ne paše riž ali krompir, jaz bi kaj lažjega, pa spet ne glih sadja user posted image  Pojma nimam


Tudi meni delajo večerje na OH dan največkrat problem. Običajno jem kakšno solato s koruzo ali pa krompirjevo solato, ampak ta je malo težka za zvečer. Včeraj se mi sploh ni dalo nič delat, tako da sem bila brez večerje.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Se katera pridruži meni??
10.8.2007 8:13:44   
tejčica
Saaaaaaaaadjeeeeeeeee!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Se katera pridruži meni??
10.8.2007 14:56:29   
Barči78
zajtrk: banana + slivov sok ( upam, da se mi prebava izboljša, mi je kar nekaj zablokirala)
kosilo: makaroni z gobovo, paradižnikovo omako + paradižnikova solata
večerja: čokolada za lešniki (veliiika)

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Se katera pridruži meni??
11.8.2007 13:48:43   
Barči78
Skoz nekaj meljem, sem glih kar pojedla 4 slive, še ne čist zrele user posted image , to bo fino, upam, eno nektarino, slivov sok, nekaj lešnikov, kavica brez sladkorja, pa na pultu me melona prosi naj jo že razrežem, pa se mi ne ljubi.user posted image  Bom jo pa, sam zdele je tak ljubi mir, ker otročki spančkajo, da bi kar še jaz.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Se katera pridruži meni??
19.8.2007 9:15:13   
tejčica
Kakšno zatišje je tukaj. Večina vas dopustuje user posted image , jaz pa sem za par dni obležala.user posted image  V četrtek me je v posteljo položila viroza, danes pa sem končno spet na nogah. Te dni dieta ni bila ravno po regelcih, sem jedla kar mi je pasalo oz. kar je moj želodec sploh prenesel. Saj količinsko je bilo vsega skupaj bore malo, ampak nisem pa šla po dnevih. Danes sem spet na starih tirih in po redu imam B dan. Idealno za nedeljo.user posted image

Za kosilo bo goveja juhica, čevapčiči in paradižnikova solata, za večerjo pa najbrž kakšen navaden jogurt.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Se katera pridruži meni??
20.8.2007 19:59:12   
malecka_mateja
evo mene nazaj!

morem povedat daa je moja dioeta na morju šl apo zlu!ampak ni bilo zelo hudo!ampak sedaj spet nadaljujem!jutri začnem z beljakovnskim!
žal ni šlo!upam da se neboste preveč jezile!
jedla sem res kadarkoli in kar koli nmno skoraj pa sempridela dve kg tako da ni prehudo!

ampak sedaj spet v nove boje!
upam da sem še vedno vašauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Se katera pridruži meni??
21.8.2007 9:13:08   
tejčica
Mateja, WB!user posted image  Naša itak da si.user posted image Tiste dve dopustniške kilce boš pa takoj nazaj dol sklatla. Saj tudi meni dieta zadnje dni ni šla ravno dobro. Najprej bolezen, sedaj se pa dva dni kar ne morem v red spravit. Pa kile se nikamor ne premaknejo. V pon imam 2. vodni dan, pa v tem drugem mesecu sploh še ni minusa.user posted image user posted image  Bo že, jaz vztrajam naprej.

Danes imam Oh, pa še nimam pojma kaj bom jedla.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Se katera pridruži meni??
22.8.2007 13:15:59   
Barči78
No, hvala bogu je dopustov konec, ker žal tudi sama nisem bila najbolj pridna na zadnjem dopustu. SIcer po dnevih sem se vsaj pri kosilo držala, edino sadni dnevi so mi ušli iz rok, za zajtrk mal bureka, za večerjo sladoled user posted image , prov žalostna sem bla sama sebe pa vseh okrog mene, ker so me očitno zavajali, a ne. Tko, da se kriza tud doma še ni zaključila, ker sem očitno preutrujena in sem uničila kar nekaj čokolade, ja, prov ji je, kaj pa dela dren v omari. user posted image  
V glavnem, nisem se upala stehtat do danes. Pol pa res začudenje, tehtnica mi je pokazala še - 300 g od zadnjega VODNEGA dneva, se pravi - 1,2 kg od dneva po vodnem. Skupaj - 13,6 kg. SPet sem motivirana, grem dalje, probala bom bit pridna, čeprav danes je že bla čokolada na jedilniku, za kosilo bom pa v pečic mal zapekla tisto česnovo štručko, pa solata.

Večerja bo pa mogoče sladoled, čokolada ne bo.


Mateja: tisti dve kilci sta pa najbrž voda, k si jo pila user posted image , bo šlo hitro dol, pa WB.

Tejčica: samo da si se pozdravila, zdej gremo pa skupaj dalje. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Se katera pridruži meni??
24.8.2007 22:19:18   
tejčica
A kle še kera hujša. Men ne ratuje najboljš oz. mi sploh nič več ne ratuje. Res sem čist zabluzla.user posted image  Heeeeeelp!!!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Se katera pridruži meni??
26.8.2007 16:35:15   
lukec
Bom kar tule postavila vprašanje. Diete se držim že tri tedne in rezultat je -5kg z malo goljufanja za rojstni dan. Zanima pa me, kam spadajo gobe? V receptih so vedno skupaj z OH, mene pa zanima če se štejejo k zelenjavi in jih lahko pripravim tudi z beljakovinami (meso, jajca).

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Se katera pridruži meni??
27.8.2007 8:00:48   
tejčica
Lukec, user posted image  za izgubljene kile. Za gobice pa ne vem če se štejejo med zelenjavo ali samo OH. Jaz jih jem edino z makaroni na OH dan, jih drugače niti ne pogrešam. Upam da ti bo katera druga dala bolj točen odgovor.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Se katera pridruži meni??
27.8.2007 8:07:20   
tejčica
Kot sem že par dni nazaj pisala, mi zadnji teden dieta ni uspevala. Nekaj sem se vmes matrala da bi vsaj kakšen očiščevalni sadni dan naredila in potem nadaljevala naprej, pa ni bilo iz tega nič. Danes je po redu na vrsti moj 2. vodni dan in ga tudi nameravam speljat. Upam da mi bo potem dieta spet zalaufala.

Kaj pa ostale, a še hujšate?

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Se katera pridruži meni??
27.8.2007 12:15:22   
Barči78
Joj Tejčica, plis ne obupat, ker tudi sama nisem najbolj pridna in rabim punce ob sebi. Vsak dan pojem ta velko čokolada, kako naj se ji uprem? Kile niso šle nazaj gor, kljub temu, da grešim, očitno nas je tale dopust vse malo obrnil. Jaz verjamem, da bomo lahko šle dalje, če smo že do sem prišle.
Ša uspešen vodni dan!

Jaz imam danes sadnega, pa sem že čokolado jedla user posted image , sama sebe sem že žalostna, NE BOM VEČ!!!!!!!!


Lukec: user posted image  za - kilce. Kar se pa gob tiče, pomojem jih lahko brez problema pripraviš npr. za jajčki na B dan, pa na Š dan daš med rižoto.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Se katera pridruži meni??
27.8.2007 22:01:25   
lukec
Super. Že komaj čakam, da prinesemo kakšno marelo...mmmmm..al pa jurčke z jajčki. Uf, zdej sem pa lačna. Hvala in čim več minus kil želim.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Se katera pridruži meni??
28.8.2007 11:57:36   
malecka_mateja
jaz sem tudi čisto zabluzla ampak sem vsen zgubila 0.5 kg!
vendar jem smao kosilo in ločujem po obrokih potem pa samo še sadje in voda in mi je boljše ker imam prebavo sedaj ful vredu pa še kg grejo dol!pa še laje zdržim!
tako da sem trudim!amapk zdaj smo meli krst...pa ni bilo možno!tako da zjutraj pojem sadje kosilo normalno oz ločujem potem pa še adje in mi je ok!pa dosti pijem!jaz bom še nekaj časa na tem da prebavo do konca nazaj dobim potem pa spet nadaljujem!
punce upam da nam bo uspelo!ma jaz bi mogla čez 9 dni zaključit z dieto po reglicah amapk user posted image user posted image user posted image ma sej bo!sam da kilce ne grejo gor!

gobe jaz jem pri vsakem dnevo jih štejem med zelenjavo oz piše da so nevtralne!user posted image

no sej bo sam da vročina in dopusti do konca minejopotem pa bo spet po starih tirih!upamo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Se katera pridruži meni??
29.8.2007 18:52:55   
tejčica
O mojem vodnem dnevu in dnevih ki so temu sledili raje ne bi. Se vedno bolj nagibam k temu, da na novo štartam s skupino ki z dieto začne 1.9. ker drugače z mano ne bo več nič! Sem jezna sama nase!user posted image

Barči, Mateja, kaj vidve sta kaj bolj pridne?

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Se katera pridruži meni??
30.8.2007 8:11:40   
malecka_mateja
ne!
in tudi jaz mislim da bom začela z skupino 1.9!
barči pa ti???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Se katera pridruži meni??
30.8.2007 8:47:23   
tejčica
 Imam sedaj malo manj slabe vesti!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Se katera pridruži meni??
30.8.2007 9:49:37   
malecka_mateja
sem se že pofočkala pri skupini jovo na novo!tako da v nedeljo začnemo!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 295
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?