|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna!
31.10.2004 12:53:38   
Neža81
Pozdravljene!

Evo, od zdaj naprej pa se vam bom še jaz pridružila ne samo med tednom ampak tudi med vikendi. So mi doma popravli mrežo in mi internet spet deluje.

Danes sem žalostna, mogoče z razlogom mogoče brez. Že cel teden vam pišem, da (NE)morem M :hudicek: dobiti v sredo 3.11.2004, pa sem že danes naredila ROMED in je bila samo ena črtica:((:((:((. Upam, sem test naredila še prehitro in da bo končen rezultat drugačen. Baje bi mi pa jutri že lahko pokazal pravilno, ker je jutri 2 dni do M. Imam pa zelo slab občutek :zmeden:, saj so se mi že izpustili mozolji. Ponavadi se mi izpustijo en teden pred M in tak je tudi zdaj bilo. :((

Malo sem se vam potožila. Kako ste pa kaj ostale?

LP, Neža :(:(:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žalostna!
31.10.2004 13:20:47   
naja78
NEŽI 81!

ne smeš bit slabe volje,ker ti to nič ne bo pomagalo.res ne,samo negativno bo vplivalo nate.

da ti povem,jaz sem naredila test 12 dni preden moram dobit M.PA KAJ,bil je neg. in vem da tudi pomoje bo tudi tik preden dobim .ampak sem rekla da ga ne grem delat iz principa.

veš kaj mislim,me punce bi se mogle na RR pogovarjat kej druzga ne pa o :duda:,da malo pozabimo na to.razen seveda če ma kera kako vpašanje.mogle bi it vsaj 1x na mesec na kafe,da malo popričamo,...itd.jaz sem res za,ker to nikamor ne pelje ker se zadnje čase,leto in mesece vse preveč ubadamo z :duda:.

pa saj ga boš i imela neža in lanči in jaz in cat in ostale samo čas je ta ki se nam grozno vleče.

a sem te kej potolažla.dajmo punca nameh na usta tudi če pride ta zoprna rdeča češpla.pa še kej piši.naja 78

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žalostna!
31.10.2004 13:24:23   
cat
Pozdravljena Neža81,
ne bodi žalostna:(, ampak upaj do konca:). Saj poznaš tisto: Upanje umre zadnje! In dokler nisi dobila tiste :hudicek: imaš še vse možnost. Veš da so si znaki za :nosecka: in :hudicek: precej podobni, pa tudi mozoljčke baje dobijo tiste, ki zanosijo. Ravnovesje hormonov se ti pač malo poruši oz. spremeni.
Verjetno še nimaš dovolj nosečniškega hormona, tako da probaj počakat in še enktrat naredi test ko ti M dejansko zaostane!
Jaz je tudi ne pričakujem tam nekje okoli 10. oz.11.11., pa sem si rekla da se sploh ne bom obremenjevala. Drugače pa midva delava na :duda: od junija letos, pa ni še nič. Tako, da glavo pokonci :bravo::sloncek: in boš videla, da ti bo slej ko prej uspelo!
:muca:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žalostna!
31.10.2004 14:24:37   
Anitka
Hoj NEŽIKA!

Ne bit žalostna no. Veš dokler ni M je meraj upanje. Saj ni nujno, da bi ti test danes že zagotovo lahko pokazal dve črtici. Jaz ti priporočam, da počakaš, da ti M zamuja vsaj kak dan in šele takrat ponoviš test. Ena moja prijateljica je bila že več kot en mesec noseča, pa je bil test tudi po zaostali M negativen. Vse je odvisno od nosečniškega hormona, ki pa ni nujno, da je že pred nepričakovano M tako pivišan, da bi ti lahko bil test pozitiven

Daj nasmeh na obraz pa dobro voljo nase, počakaj še tja do 3.ali 4.11. in držim pesti, da nas takrat razveseliš z :modri::duda::roza:

Pa pa,
Anitka:metulj:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žalostna!
31.10.2004 14:55:09   
tinkamiška
Ja Neža!!
Ne bit zdej žalostna. Mogoče, si ga res nardila prehitro, če pa ni ratalo pa ne smeš bit tak fejst razočarana. Sej vem, da je to težko, ampak boš vidla, da bo vse vredu.
Držim pesti za tebe!! Fejst, fejst!

Tinka

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žalostna!
31.10.2004 15:09:49   
Maša26
Neža ne bit žalostna :kuza::kuza::kuza:!

Test si naredila prehitro, to je jasno. Seveda te pa dobro razumem, jaz sem ga tudi ene dva meseca nazaj čisto prehitro. Pa ne samo enega. Imela sem jih par v predalu in se delala močno, da jih ne bom do ne vem kdaj in se izogibala predala ko hudič križa.. Potem me je pa enkrat ena taka histerija popadla in sem naredila vse naenkrat, Romed, dva MiniBc in potem še CB pol pa :((:((:((!

Ne še obupat, pa tudi če ne bo ta mesec.. :duda: že ve, kdaj bo pravi čas!

Bodi vesela, da imaš redno M, veš kako je šele težko čakat 40 in ne vem kolk dni še.. Jaz npr. ta mesec vem, da v bistvu ne morem biti :nosecka: - sva oba bila bolna - pa imam danes 31. dan pa še nekaj časa ne bo niti :hudicek:.

MAh enkrat bomo že vse :nosecka:!

:miska::miska:


(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žalostna!
31.10.2004 15:22:18   
anajmad
Ne bit žalostna:(:(:(
Pozabi na:hudicek:,drugič pa ne prehitro delat:modri:Vem, da je hudo, boš že videla tudi zate bo en lep:duda: in bo posijal;)in ti boš ena lepa:nosecka:, ki ti bo kar naprej slabo.
lp D.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žalostna!
31.10.2004 17:55:24   
pi
Neža čisto razumem tvoje razočaranje, tudi jaz sem včeraj zjutraj delala test in je bil negativen :((. Zdaj pa nevem če mi M spet zamuja kot prejšnji mesec ali pa sem test delala prehitro. Upam, da je pri obema to drugo.
Držim pesti da se ti naslednjič pokažeta :roza:.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žalostna!
31.10.2004 19:30:07   
kimi
neža romed se dostikrat zmoti še posebej če ga delaš pred:hudicek: tako da počakaj pa potem kupi Clear blue. Mi pa držimo pesti

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žalostna!
31.10.2004 19:32:24   
ninca
nežaaaaa...ne bit :( in ne :((, ker sem potem še jaz :( in :(( s tabo!!!
jaz še vedno držim :miska::miska::miska: zate in za tvoji :modri::roza:
pošiljam ti eno :rozica: in :angel: za srečo (pa še :pujs: zraven)

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Žalostna!
1.11.2004 10:05:45   
pravljica
neža, si pogledala še enkrat ;)...jaz sem ga že v koš vrgla, pol sem šla pa še enkrat gledat pa se mi je zdelo da nekaj vidim...in sem probala še z drugim in spet nekaj meglenega (tudi tri dni pred M)...drugi dan pa s CB in to je blo to...mozoljčke sem pa tud jst dobila, kot vedno pred M...tak da...ti sam teste deli, enkrat bo ziher :roza:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Žalostna!
1.11.2004 16:52:23   
Neža81
Danes sem še bolj žalostna, ker sem naredila CB in je bila spet ena črtica, pa je še samo dva dni pred M, tak da bi po mojem danes že moglo pokazati na CB :roza:, če bi res bla jaz :nosecka:.
Zdaj sem pa res zelo žalostna ker nimam več upanja za ta mesec. :((:((:((:((:((

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Žalostna!
1.11.2004 18:48:46   
naja78
ej ne se................:)

mesec hitro mine.ti kr lepo 2-3x na teden,midva sva tudi,pa tudi vem da pr men nebo nič.pa kaj.
jaz pa testa na tvojem mestu drug mesec nebi delala zanalašč.šele ko ti zamuja.preseneti se.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Žalostna!
1.11.2004 20:54:39   
Anitka
Ah NEŽA!

Ne smeš še obupat. Kje pa piše, da mora biti test pozitiven že pred zamujanjem M. Počakaj malo, da tu bo zamujala in šele nato spet delaj test. Držim pesti, da bosta :modri::roza: ali +

Anitka:metulj:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Žalostna!
2.11.2004 7:44:36   
pupika
Ah boga Neža, jaz pa mislim dokler ne dobiš M imaš še vse možnosti, vedno probaj delat test, ko ti bo M zamujala, ker tudi če boš in bo test negativen boš po nepotrebnem žalostna, tako da še malo počakaj in boš videla.

Jaz pa vam moram povedati, da sem jaz dobila M v nedeljo, točno ob roku. Tak da jaz sem se pa res :((.

Lep dan vam želim.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Žalostna!
2.11.2004 11:46:57   
pravljica
neža, a danes si že delala? dej povej no...:miska:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Žalostna!
2.11.2004 15:46:42   
Pinja
Hojla punce!

Sem sicer srečka :nosecka:,(ne mi bit fouš), ampak tud pri nama ni šlo.
Vsak mesec v pričakovanju, živčnost, napetost, slaba volja...:( Dve leti!!! In glej ga zlomka... Prišlo je kot strela iz jasnega, takrat, ko si niti nisva želela.
Ostala sem brez službe, na vidiku je bila selitev iz dvosobnega stanovanja v garsonjero, fantova firma je slabo poslovala...res nisva bila pripravljena, odklopila sva :duda:. In kaj se zgodi? V aprilu ni M, zamuja. Si rečem, to so živci. Pa mi ni dalo miru in grem po CB. Dve črtici :bravo:, me je skor kap, mojmu sem pa povedala šele po enem tednu, ker nisem vedla kako bo reagiral :zmeden:
Zdej sva srečna v pričakovanju in urejanju garsonjere.

Sem vam samo hotla povedat, da :duda: pride takrat ko najman pričakuješ, če seveda ni zdravstvenih težav.

Moj nasvet: mal se odklopte od te misli in držim :miska: za vas.

Upam da se mi kmalu pridružite

Lp :nosecka: 32t

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?