|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 10:33:04   
AnBan
Mi smo 4je in imamo trenutno urejeno podstrešno stanovanje pri moževih starših - vsega skupaj je max. 35 m2.

Zidamo in čakamo, da ne bomo tako na tesnem, zdaj pa smo veseli da smo a svoje.

_____________________________

[



(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 14:33:53   
Balonchy
Midva sva 2 na 145m2 (hiša)...
Defenitivno preveč placa - čiščenje pospravljanje,...

Ampak se trudiva, da bova ta prostor kmalu napolnila! user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 21:53:40   
katjandraž
Mi smo pa 4 na 51m2 in se kar fino stiskamo. Sploh, ker sva otroka čist preveč razvadila in nimamo več kam igrač dajatuser posted image . Drugače pa iščemo nov, večji domek in mogoče sem ga danes celo našlauser posted image . Bomo videli v naslednjih tednih. Pa tudi ni prav velika tale "mogoče naša bodoča" vrstna hiška, 92m2 v treh etažah in atrij ter garažni prostor. Ampak če nam uspe, bomo presrečni!!!user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 22:16:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

mene pa zanima kam daste vso robo v tako malih stanovanjih?


Težko maš res pospravljeno.user posted image Pa probaš imet čim manj navlake. In k sreči imamo klet, ki je pa raje ne vprašaj, kako nabasana.user posted image Glih, da še not stopiš. Zaj glih delamo čistko - podarjamo in prodajamo robo, ki je ne rabimo več. Pa probamo čimveč sproti stran zabrisat, kar je za stran.

IZVIRNO SPOROČILO: *ajetam*
no, sej do takrat boste pa že ziher šli na večje...

To pa malo dvomim, razen če res na lotu zadaneva.user posted image Imava še 12 let ubijalskega stanovanjskega kredita za odplačevat in je skoraj nemogoče kaj našparat, kaj konkretnega kar nemogoče. Raje delam plane in prostorske rešitve za tukaj in se mogoče, upam, pustim kaj prijetno presenetit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mini stanovanja
28.6.2007 12:11:54   
tintin
35 kvadratov, jeseni bomo  trije.
O večjem ne razmišljava, ker ni denarja - še to stanovanje je najeto.
in gre kar ok, pač nimaš tolko krame in bolje izkoriščaš prostor.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mini stanovanja
28.6.2007 12:57:30   
*ajetam*
ja, jest sem pa zmerila in očitno moj uč laže user posted image
imava cca 30m2 verjetno kaknega manj prej kot enega več ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mini stanovanja
28.6.2007 23:35:39   
anckabancka
Mi se tudi stiskamo. Z dvema otrokoma smo na 37 kvadratih. Torej štirje. Pa še mansarda je.

Kam dati vso kramo: user posted image
Zasedli smo celo klet od moževih staršev, pa garažo. Pa pri mojih starših imam cele kupe sezonskih oblačil,  premajhnih cunj od otrok...

Ful kriza, res. Stanovanje je pa že izak zapolnjeno do zadnjega kotička. Se bo nujno treba selit, ja.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mini stanovanja
30.6.2007 1:53:36   
* Mateja *
Mi se od mene iz hiše selimo v stanovanje, približno 70 kvadratov in se mi zdi, da bo taka kriza, že zdej čistim doma, da ne bomo niti vse krame s sabo vleki in itak bo pol doma ostalo, ker imamo premalo omar za vse dat noter. Smo pa trije!

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mini stanovanja
30.6.2007 10:10:25   
ursi
Mi smo trije na 46 m2. In čedalje bolj mi gre vse na živce - posoda, k mi leti iz omar, pa cunje, k so po vseh mogočih in nemogočih prostorih. Ja saj če bi nekdo bral tole, k ima še manj kvadratov, bi rekel, da se preseravam,ampak jaz sem se po 28 - letih bivanja v hiši preselila v stanovanje brez balkona. user posted image  Mene v bistvu najbolj ubija to, da nimam zunanjega prostora, k bi se lahko dol usedla in imela mir. Upam, da se kdaj še v tem življenju selim nazaj v hišo.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mini stanovanja
1.7.2007 13:20:01   
*ajetam*
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

Mi smo trije na 46 m2. In čedalje bolj mi gre vse na živce - posoda, k mi leti iz omar, pa cunje, k so po vseh mogočih in nemogočih prostorih. Ja saj če bi nekdo bral tole, k ima še manj kvadratov, bi rekel, da se preseravam,ampak jaz sem se po 28 - letih bivanja v hiši preselila v stanovanje brez balkona. user posted image  Mene v bistvu najbolj ubija to, da nimam zunanjega prostora, k bi se lahko dol usedla in imela mir. Upam, da se kdaj še v tem življenju selim nazaj v hišo.

jaz te popolnoma razumem.
ok midva sva res na manjšem kot vi samo sva še sama za enkrat. in vem. tudi meni gre včasih prekleto na živce vse. isto mi posoda leti ven iz omar (sva v pripravi na delanja nove kuhinje ker tole je že nemogoče.) in vse visi vsepovsod...
komaj čakam da končava šolo ker imava 2 škatle šolskih stvari user posted image da jih lahko zabrišem v smeti...
sej počasi bo....
vsak mesec se nekaj novega spremeni in je malo več prostora..
počasi mi bo teh par kvadratov že ogromno..
japajade user posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: mini stanovanja
1.7.2007 14:29:16   
lefairyon
mi smo pa v kletnem stanovanju, velikem 36m2 s kletjo vred...nimamo balkonaoz. terasice, ker je stanovanje pod nivojem zemlje cca. 1 meter...tako da okenska polica pride 20 cm nad tlemi...pa upamo da se enkrat preselimo...sicer ne še tako kamli pa vendar...smo pa trije...in ja...je gužvauser posted image če štejem vse igrače od miška in velike igrače od lubita...user posted image

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mini stanovanja
1.7.2007 15:42:59   
lutka
Najprej smo bili trije na 28 m2 in je bila kar kriza. Če sva bila dva v kuhinji je bila že gužva. Potem sva se preselila v 58m2 veliko stanovanje in smo imeli full placa. No čez dve leti pa nas je bilo že 5 user posted image user posted image , pa je bilo stanovanje spet premajhno. Bolj ko sem pospravljala bolj je bilo nastavljeno user posted image .

zdaj smo pa v hiški pri mojih starših imamo 200m2 in se mi zdi zelo veliko, ampak se ne pritužujem user posted image user posted image user posted image


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: mini stanovanja
2.7.2007 2:01:06   
pearl
Tudi mi trije smo na malo več kot 30-ih kvadratih. Ker je stanovanje ful funkcionalno, ima mini kabinet, kjer vsi trije spimo in imamo pohištvo do milimitra odmerjeno. Dnevna soba pa je kar komot, pa tudi kuhinjo imamo, ločeno od dnevne sobe. Skratka imamo vse, kar imajo veliki. Svojo bivšo sobo pri mojih pa pridno polnim z odvečno kramo, ki se nabere v stanovanju.

Načelo, ki se ga skušam držati je: "Eno stvar prinesi, drugo odnesi in krame v stanovanju zagotovo ne bo".

Upam, da se nam bo drugo leto le uspelo preseliti v našo hiško, ki je še v izgradni. Bova pa iz 32 nategnila okrog 180 kvadratov in bi jih z veliko željo zapolnila z otroki, sam leta nas že malo preganjajo user posted image .

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Plenička
Ines_L

Kdaj ste žačele odvajati svoje malčke od pleničke?

pred 1. letom (13%)

med 12. in 18, mesecem (21%)

po 18 mesecu (66%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!