|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SS?
1.7.2007 13:44:38   
Whatever
Pozdravljene!

Pred dobrim mesecem sem začela jemati kontr. tabletke. Začela sem jih jemati prej,kot je napisano v navodilih, ker mi je M zamujala že 14 dni in sem bila že zaskrbljena. Zdaj naj bi imela 4 dnevno pavzo. Takrat sem imela izredno močne bolečine v rodilih, naslednji dan pa sem opazila na vložku ''mesnato'' ....stvar. Veliko pribl. kvadratni decimeter. Bilo je tudi veliko več krvi,kot naj bi bilo v prvih dneh M. Tudi bolečin od tistega dneva nisem imela več. Bi to lahko bil SS zaradi jemanja kontr. tabletk?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SS?
1.7.2007 15:38:04   
Anonimen
Najverjetneje so bile samo grudice strjene krvi. Jaz sem jih imela skoraj pri vaski M. Najprej so se te grudice pojavile, potem se je pa vlilo kot iz škafa.


Drugače pa zanimiv nik imaš - jaz sem kakšna 2 meseca nazaj ta nik dala izbrisati, ker sem bila prej to jaz user posted image

(odgovor članu Whatever)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SS?
1.7.2007 18:59:52   
Whatever
Vem kaj so grudice strjene krvi. Ampak to RES ni bilo to. Bilo je nekako...mesnato. neznam drugače opisati. In veliko večje,da bi lahko bila grudica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SS?
1.7.2007 19:23:28   
Anonimen
ne vem meni tut pri menstruaciji celi kosi vn letijo ,taki sluzasti,blek,pomojem je to k jajčece razpade,a k se una stena lušči,ne vem me nikoli ni biologija nekej full zanimala,sam mam podobne izkušnje..

(odgovor članu Whatever)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SS?
1.7.2007 21:10:53   
BaByGiRl
Škoda k si to 'mesnato' stvar vrgla. Tako stvar je zelo dobro odnesti h ginekologu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?