|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
5.5.2009 14:01:20   
totimato
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

Ojla!
Najprej hvala vsem za odgovore, moram priznat da res ni šlo drugače kot da se sama spremenim!

Torej (žal) sem morala marsikatero stvar požret po domače povedano,... večkrat bit tiho, na lepši način kaj povedat, pa se je res zasukalo v mojo (najino) korist.

Ni bilo druge, kot da se JAZ približam njemu, sej pol je bila itak v sekundi akcijauser posted image  samo sem pa morala jaz prva naredit ta korak.
In vsakič ko se mi zahoče seksa ga naredim in sploh ni problema, nič se ne pritužujeuser posted image

tako da jaz sem našla rešitev v tem, da sem morala najprej sama pri sebi spremenit obnašanje pa se malo ''ponižat'' če sem se prav izrazila.


Me res veseli.

Uspešen zakon je tisti, kjer ženska spozna, da so moški otroci in se temu primerno obnaša.
user posted image

Lep dan še naprej!

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
5.6.2009 16:08:59   
januk
Punce, žal je vedno več takih problemov. Po sebi sklepam. Včasih sem tako utrujen, da se mi preprosto ne da.

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
5.6.2009 16:33:02   
Primoza
No, utrujenost je povezana tudi s pomanjkanjem fizične aktivnosti, med katero spada tudi omenjeno. Pasivno počivanje je vir dodatne utrujenosti.

Zanimivost omenjene debate, ki sem jo opazil mimogrede je silno redka frekvenca odgovorov, povprečno par na leto - naključje? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu januk)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
28.6.2009 22:03:44   
totimato

Zanimivost omenjene debate, ki sem jo opazil mimogrede je silno redka frekvenca odgovorov, povprečno par na leto - naključje? user posted image user posted image user posted image


Bolj bi rekel, da je logično, saj se nahajamo na pretežno "ženskem" forumu. Koliko nas je očkotov sem zaidemo občasno. Če malo pogledamo ostale teme v "moškem" delu: ženska postavi vprašanje in dobi večino odgovorov s strani drugih žensk.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
16.10.2009 7:08:29   
stajerc1
Totimato car!

Ene stvari so dejstvo. Svojčas sva imela z gospo super odnos. Glede vsega. Ko je bil otrok star leto dni je vse skupaj šlo nekam. Glede seksa je tak, je pri nama tudi propadlo, ampak to je pri vsem skupaj še najmanj boleče. Sicer pa, v službi imam stres, naši objekti so vredni po 750000 EUR, na pravi dan morajo iz hiše, pa do tu je še vse ok. Če jo objamem 20x bo v povprečju 17x sitno nekaj zamomljala da ima delo, pa naj jo pustim, potem jo pač neham objemat ker je brezveze. Če jo čakam da pride s popoldanskega šihta in se po prihodu najprej obesi na to, da so nekje v kopalnici 3 nepobrisane kapljice grem pač spat preden pride. Če grem službeno nekam za 3 dni in namesto želje, da fajn zrihtam dobim servirano, da me bodo kufri čakali ko pridem nazaj me pač mine do vsega. Če seksava (no, zadnje 6 mesecev ne več) pa jo hočem celo pojest, ker je še vedno seksi baba mi naklada o herpesu ki ga lahko dobim od tega... No, sem čuden če se raje odpovemuser posted image ???

Lep pozdrav!

(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
16.10.2009 21:55:46   
fionca
IZVIRNO SPOROČILO: stajerc1

Totimato car!

Ene stvari so dejstvo. Svojčas sva imela z gospo super odnos. Glede vsega. Ko je bil otrok star leto dni je vse skupaj šlo nekam. Glede seksa je tak, je pri nama tudi propadlo, ampak to je pri vsem skupaj še najmanj boleče. Sicer pa, v službi imam stres, naši objekti so vredni po 750000 EUR, na pravi dan morajo iz hiše, pa do tu je še vse ok. Če jo objamem 20x bo v povprečju 17x sitno nekaj zamomljala da ima delo, pa naj jo pustim, potem jo pač neham objemat ker je brezveze. Če jo čakam da pride s popoldanskega šihta in se po prihodu najprej obesi na to, da so nekje v kopalnici 3 nepobrisane kapljice grem pač spat preden pride. Če grem službeno nekam za 3 dni in namesto želje, da fajn zrihtam dobim servirano, da me bodo kufri čakali ko pridem nazaj me pač mine do vsega. Če seksava (no, zadnje 6 mesecev ne več) pa jo hočem celo pojest, ker je še vedno seksi baba mi naklada o herpesu ki ga lahko dobim od tega... No, sem čuden če se raje odpovemuser posted image ???

Lep pozdrav!

Torej eni živiti v zvezi s polno mero denarja in nič sexa... Žalostno, ker vemo, da denar ni vse... Ampak  sam od sexa, pa če je še bilo tako super in glede na prebrano(bil)  kar pogosto, se pa od tega tud ne da živet, če pa ostalo ne štima - nespoštovanje, nezainteresiranost za pomoč pri gospodinjstvu, pri vzgoji otroka...
Jaz mojega bivšega zelo pogrešam, kar se tiče sexa. Bom rekla, da je znal biti odličen ljubimec, a kaj ko je bil neodgovoren in so se marsikje najina mnenja zelo križala.
Me pa najbolj boli to, da si ga še vedno želim, kot na začetku zaljubljenosti pred sedmimi leti in pol. Na žalost pa je odšel za vedno, ker sem baje jaz kriva za vse njegove probleme, čeprav se je vedno zapiral v svoj svet in delal po svoje.


(odgovor članu stajerc1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
21.2.2010 14:00:57   
vednosam
Evo jaz sem brez! In to po sedem mesecev,včasih še več,kajti dela v francoski letalski družbi in se vidiva redko. Sem glih napisal na drug forum na ringaraja problem,žalost,pa še niti nisem poskusil prevarat,medtem ko že vedno več razmišljam o tem,morda sem nesramen ampak resnično. Tako je ,pa ne da bi direkt s seksom hotel se potolažit,morda le pogovor bi zadostoval,kaj vem sem pa res obupan.

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
21.2.2010 14:07:36   
baguSka
mislim ce si tok obupan in ce si zelis drugam, pol pac pejdi drugam, ker je vec kot ocitno, da ob sebi potrebujes vec kot to, kar ti daje sedanja partnerka!!!

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
21.2.2010 14:18:22   
vednosam
sem ti odgovoril na drugem forumupartnerski odnosi al kako ze
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mislim ce si tok obupan in ce si zelis drugam, pol pac pejdi drugam, ker je vec kot ocitno, da ob sebi potrebujes vec kot to, kar ti daje sedanja partnerka!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
4.5.2010 10:33:26   
zvezdan
No ne vem ali je ta tema še aktualna ampak bom vseeno napisala. Tudi midva sva brezuser posted image že več kot 5 mesecev. Začetek najine veze je bil polnuser posted image - po 8x na dan sigurno kakšno leto user posted image . Sedaj pa mrtvilo...nič. Oba dobro izgledava. Kregava se poredko. Ves čas so prisotni objemčki poljubčki in nežne besede. Pozoren je do mene ampak enostavno mu ni več do sexa. Vedno so izgovori, joj ne dane, bova jutri, vem da morava to popraviti...Tudi ko sem parkrat nadela nase sexi perilo je sicer bil za akcijo vendar brez pravega zaključka...če me razumete. No verjetno bo že res da je sex posledica problemov, ki se kopičijo. Midva sva izgubila otročka pred letom, ki sva si ga oba zelloooo želela. ne vem naj po ve kakšen moški ali je mogoča taka travma...mogoče strah pred ponovno izgubo. Jaz si želim naprej. Želim novo bitje kljub strahu. Ne vem kako naprej ampak zdi se mi izredno dolga doba brez sexa in tudi dolga doba od žalostnega trenutka. Kako naprej?

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Očki:brez sexa več kot pol leta?!
6.10.2010 13:06:38   
lija30
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

No ne vem ali je ta tema še aktualna ampak bom vseeno napisala. Tudi midva sva brezuser posted image že več kot 5 mesecev. Začetek najine veze je bil polnuser posted image - po 8x na dan sigurno kakšno leto user posted image . Sedaj pa mrtvilo...nič. Oba dobro izgledava. Kregava se poredko. Ves čas so prisotni objemčki poljubčki in nežne besede. Pozoren je do mene ampak enostavno mu ni več do sexa. Vedno so izgovori, joj ne dane, bova jutri, vem da morava to popraviti...Tudi ko sem parkrat nadela nase sexi perilo je sicer bil za akcijo vendar brez pravega zaključka...če me razumete. No verjetno bo že res da je sex posledica problemov, ki se kopičijo. Midva sva izgubila otročka pred letom, ki sva si ga oba zelloooo želela. ne vem naj po ve kakšen moški ali je mogoča taka travma...mogoče strah pred ponovno izgubo. Jaz si želim naprej. Želim novo bitje kljub strahu. Ne vem kako naprej ampak zdi se mi izredno dolga doba brez sexa in tudi dolga doba od žalostnega trenutka. Kako naprej?


tudi midva sva pol leta nazaj izgubila otročičkauser posted image Na začetku sem bilajaz ful potrta, žalostna.Tudi mene je bilo strah user posted image , vendar semu nisem odpovedala.Vedela sem,da mora tudi to bit, drugače zveza začne propadati.Na začetku me je bilo groza, mojemu nikakor nisem dovolila,da bi končal v meni, ampak na koncu sem se prijaznila,da nama je zgleda bilo tako usojeno,da tisti otročiček  ni preživel.Ko sem si to izbila iz glave je bilo lažje,in poglej kar naekrat ni bilo več menstruacije in ponoven plusek.

Tako,da mislim,da  je potreben pogovr, potrpežjivost in razumevanje!Kajti user posted image je res nekaj lepega kar se dogaja med dvema!user posted image


(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?