|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polje belih vrtnic
4.7.2007 9:09:44   
Whatever
Mi lahko katera pove kje je Polje belih vrtnic na pobreškem pokopališču v Mariboru in, če lahko tam prižgemo svečko, tudi za nerojenega otroka oz. otroka, ki ni pokopan ?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polje belih vrtnic
4.7.2007 10:34:30   
Blacky30
Pri glavnem vhodu greš ravno, predzadnja potka levo pred kapelico. Tam prižgeš svečko, nastaviš igračke. So le spominske plošče otrok, ni grobkov.

(odgovor članu Whatever)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polje belih vrtnic
4.7.2007 10:45:04   
Anonimen
Vsekakor si dobrodošla tudi ti,da prižgeš svečko za svojega še nerojenega otroka.Tudi jaz sem imela SS,in sem svojemu angelu namenila prostor tam.Da mi je lažje.Morda bo pomagalo tudi tebi.

Je pa to na tisti strani pokopališča,ko je tud pobreška cerkev vzporedno(seveda izven pokopališča) in ko so mrliške vežice.Greš po tisti poti samo naravnost,proti kapeli.Pa glej na levo stran,pa boš videla na modri tabli belo vrtnico.No,potem boš že našla pot do tja.Tam je tak zid,pa zdaj ravno cvetijo te vrtnice.Ne moreš zgrešit,ker je vse belo,pa velik igračk je tam.

In če boš šla,te prosim,da se mi javiš na ZS,da boš neki pogledala še zame,če ti bo...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polje belih vrtnic
4.7.2007 11:08:54   
Whatever
Aspirin, danes grem okoli 13. ure.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polje belih vrtnic
4.7.2007 22:28:55   
Solzice
Na polju belih vrtnic najdejo svoje mesto tudi vse družine, ki so izgubile otroke, pa jih ni na Polju. Kmalu po otvoritvi so se pojavljale tablice z imeni in letnicami otrok, ki bi bili danes stari tudi že 30 let. Za žalovanje ni nikoli prepozno in tako dobro je, če obstaja mesto, kjer lahko starši izlijem(j)o svojo žalost in kjer je dovoljeno solzam prosta pot. Vse dobro,

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

(odgovor članu Whatever)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polje belih vrtnic
6.7.2007 9:54:57   
Neža81
Jaz sem se ravno včeraj na polju belih vrtnic poslovila od svojih dveh user posted image user posted image . Pepel so potrosili v jamo, na vrh položili dve ikebani iz belih vrtnic,  midva pa sva prižgala dve svečki. Lep kratek obred. Žalostno....

(odgovor članu Solzice)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Polje belih vrtnic
6.7.2007 16:54:34   
anajmad
Iskreno sožalje Neža,res mi je hudo za tvoja otročka.Bodi mi dobro.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Polje belih vrtnic
10.7.2007 8:25:08   
Neža81
Jutro!

Včeraj, ko sem bila v Mb na poljub belih vrtnic sem ravno razmišljala:

na obeh straneh "žalnega zida (ne vem kak se naj drugaće izrazim", na katere so pritrjene ploščice z imeni so drobcene bele vrtnice. Sicer je zdaj polovica posušenih, ker jih verjetno noben uslužbenec na pokopališču ne zaliva. V enem kotu (na koncu tega zida) pa je posajenih enih 7 velikih ogromnih lepih belih vrtnic.  Ob njih so prižane svečke, položene razne stvari... pepel teh otrok je moral biti posut pred kratkim, oz nekaj mesecev nazaj. Zraven teh vrtnic imata "grobek" tudi moja dva. Zdaj me pa zanima, a bodo mojima dvema tudi posadili to  veliko lepo vrtnico? A bodo te male vrtnice odstranili in začeli za vsakega user posted image  posadili  veliko vrtnico? Mogoće ve katera kako je s tem?

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?