|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrata
7.7.2007 14:50:22   
Strawberrie Cherrie
Iščem notranja vrata. Tolk da so sicer preprosta, vendar vseeno nekaj posebnega. Pa da so ugodna user posted image user posted image ... mogoče v sivi ali celo granitno modri barvi???

Če katera ve, kje jih imajo ugodno ??? Pa če imajo kje cenike na netu? Jaz res ne vem, ali je to taka tajna, da folk ne daje cenike na net! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrata
7.7.2007 14:53:01   
Geja
LIP Bled pa LIKO Vrhnika...vem da jih imajo... kaj več pa žal ne vem...

lp,
Geja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrata
7.7.2007 15:08:03   
Strawberrie Cherrie
Hm... da bi dala za v kuhinjo takšna vrata: http://www.simer.si/images/notranja_vrata/10%202xxl.jpg -> itak potrebujem mal svetlobe na hodniku??????

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrata
7.7.2007 15:13:50   
Strawberrie Cherrie
Zelo so mi všeč strani - cenik je v delu, cenik je v obdelavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrata
7.7.2007 22:06:02   
pikapolona2
simer je zelo lep...tudi kvaliteten...cenika pa pomoje nimajo na netu...ker vem da so zeloooo dragi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrata
8.7.2007 11:26:51   
Strawberrie Cherrie
Pikapolona, ja kakšna je pa razlika, v tem, če so dragi al pa poceni -> če so mi vrata lepa, če se mi zdi cena primerna, se mi bo to zdelo in v trgovini in na netu. user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma, jaz sem že čisto besna. Sem naprosila mamo, da si bo naslednji teden vzela 2dni dopusta, da bo imela malega celi dan, da lahko greva z dragim mal počekirat te zadeve. JAO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrata
8.7.2007 23:39:46   
trixi
Cenikov ni na netu zato, ker so to praktično unikatni izdelki, je vse delano na mero, potem je odvisno kakšne ročaje imaš gor, pa pante itd. Cene takih vrat so od minimalno 500 eurov navzgor. Ti moraš najt izvajalca, ki te zadeve dela, potem daš povpraševanje in on ti mora izdelat ponudbo. Kar se pa tiče barve - v aluminiju skoraj ni barve da je ni mogoče dobit, še preveč jih je. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?