|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že 33 dan brez
10.11.2004 9:11:03   
IZADORA
Hojla,

Pomagajte z nasveti!!!! Please!!!!

Sem ze 33 dan ciklusa in se vedno ni :hudicek:, kar me sicer zelo veseli ampak po drugi strani pa sem :zmeden:.

Sem ze 2. mesec na klomifenu in bromergonu (za znizanje prolaktina) in dr Pusenjak pravi, da ta dva ne vplivata na podaljsanje ciklusa.

CB sem pa seveda tudi ze delala in NIČ!!!!

Kaj je zdaj to? Ce bi bila noseca, bi valjda CB pokazal rezultat, a ne. Groza...........
Neposredna povezava do sporočila: 1
   že 33 dan brez
10.11.2004 9:23:28   
Neža81
Mogoče še nimaš dovolj nosečniškega hormona, a bi ti CB pokazal :modri::roza:. Mogoče da si res srečka nosečka. Jaz bi šla na pregled h G, bi rekla G da je nujno. Drugače pa čez par dni spet ponovi CB, čeprav vem da si nestrpna!

Želim ti :modri::roza:.

Neža

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   že 33 dan brez
10.11.2004 9:26:17   
anadejka
jooj izadora jest močno močno držim :miska::miska::miska::miska:,da pa le vseeno je 9nebesa.Mogoče imaš pa samo premalo noeč.hormona sej veš.Upam!!!!Po moje boš mogla potrpet še par dni,da vidiš.Čeprav veš jest sem tudi na klomifenu,pa se mi je ciklus podaljšal za 2 dni,čeprav pravijo da Klomifen ne podaljša ciklusa...meni se je.Ne vem:zmeden:.

ampak vseeno:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   že 33 dan brez
10.11.2004 9:30:16   
enci
IZADORA,
moji kolegici se je tako naredilo, da je 1 ciklus Klomifena imela daljsi in je naredila test pa ni bilo nic, v drugem ciklusu je bilo isto, pa ni hotle delati testa, ker je mislila, da bo isto kot prej ... potem ko ji je pa cca 1 teden zamujalo pa je le naredila test in sta bili :roza: ....
Predlagam, da pocakas se kake par dni .. sej vem, da je to cakanje najhujse ... ampak se izplaca, ce bosta potem res :modri::roza:
DRZIM PESTI :miska::miska::miska:!!!
lp
enci:metulj:

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   že 33 dan brez
10.11.2004 10:17:43   
pupika
Ja tako kot ostale punce pravijo, je možno da imaš premalo nosečniškega hormona, počakaj tri dni in zopet naredi test.

Želim ti :roza::modri:
:pujs:

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   že 33 dan brez
10.11.2004 12:46:32   
IZADORA
Hvala punce za vse vase prijazne odgovore.
Bom pocakala in ponovila, ker danes tudi prav nic ne kaze, da bo prisla :hudicek:.

Kako pa to, da bi lahko imela premalo nosecniskega hormona?

Javim proti koncu tedna kako in kaj.
Pozdravcki, IZA

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   že 33 dan brez
10.11.2004 19:34:18   
Anitka
Izdadora :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: da :hudicek: ne bo in da bo ponovni test kar sijal od :modri::roza: +

Anitka:metulj:

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   že 33 dan brez
16.11.2004 15:38:48   
IZADORA
Oj, punce!

35-ti dan je prisla hudicevka :hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:, tako, da gremo se v en mesec boja (po ze nestetotih).

Drzim pesti za vse ostale, ki je ne pricakujete v tem tednu :miska::miska:!
Iza

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?