|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
13.9.2007 1:12:14   
peronija
Mene pa zanima, če imaš lahko steklo pri štedilniku na plin, ker se baje odsvetuje in naj bi bilo primerno samo za steklokeramične plošče. Ali ima katera steklo in plinski štedillnik?
lp p

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
13.9.2007 12:07:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: peronija

Mene pa zanima, če imaš lahko steklo pri štedilniku na plin, ker se baje odsvetuje in naj bi bilo primerno samo za steklokeramične plošče. Ali ima katera steklo in plinski štedillnik?
lp p

kamot ga maš lohk, sam pol bi js res dala kaljeno steklo. tko k mam pa indukcijo ki nič ne greje imam pa kar navadno šipo

(odgovor članu peronija)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
14.9.2007 15:42:33   
suzanamai
Mene pa zanima, če imaš lahko steklo pri štedilniku na plin, ker se baje odsvetuje in naj bi bilo primerno samo za steklokeramične plošče.


Brez težave ampak obvezno kaljeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
17.9.2007 12:32:27   
georgeslo
Mene pa zanima kako se zadeva montira? Direktno na steno ali ali obstajajo kakšni "nosilci"?

In ali je po vaših izkušnjah vredno dati več denarja in vzeti kaljeno steklo ali ste z navadnim steklom tudi zadovoljni?

Če je kdo iz Lj ali okolice in ima steklo, bi mi zelo prav prišlo, če bi mi povedali kdo vam je delal steklene obloge.

Hvala

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
18.9.2007 8:41:27   
suzanamai
Steklo se ponavadi lepi direktno na steno, lahko tudi čez obstoječe ploščice, na željo stranke pa pride tudi v okvir ali na nosilce. Ce želiš več info me kontaktiraj na zs. Steklo naj bo kaljeno.

(odgovor članu georgeslo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
18.9.2007 9:07:43   
mojsoncek
Mi imamo steklo v aluminijastem profila in ta je fiksiran na steno. Imamo pa malo bolj debelo (8mm) navadno steklo, po "nasvetu" steklarja.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
18.9.2007 10:51:22   
Alisa
Ja jaz se tud zanimam za to steklo. Kako se mu reče in kje bi lahko dobila več informacij. Jaz bi ga imela čez celo kuhinjo, tam ko imamo ponavadi ploščice. Kakšna je cena?
Hvala.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
20.9.2007 0:53:13   
Annny
Alisa, lahko daš navadno steklo (s kako fototapeto oz. potiskano...ali samo navadno steklo čez pobarvano steno) ALI pa kaljeno steklo. Kaljeno steklo je precej drago in po moje ni ne vem kakšne potrebe, da kupuješ ravno tega. Neki steklar mi je omenil ceno ca 200 €/m2, če pa kupuješ to steklo skupaj s kuhinjo (od proizvajalca kuhinj, če ga ponuja), je praviloma vsaj še enkrat dražje. Zadnjič sem govorila z nekom, ki ima salon Dan Küchen in mi je povedal, da pri njih m2 tega stekla stane skoraj 500 € (vendar ti gor namontirajo še npr. razna držala za papirnate brisače, da obesiš kake zajemalke ipd...)

Lp

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Odvisnost od drog
urska85

Ali podpirate metadonske programe zdravljenja odvisnosti od drog?

Da (36%)

Ne (64%)


Število vseh glasov: 427

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!