|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavese
10.8.2007 13:15:37   
tinkatonka
Sicer bo še nekaj časa minilo do takrat, ko bom obešala zavese, ampak vseeno me zanima kje ste jih kupovale.

Ste dale šivat ali ste že kupile narejene? Pa za karnise med tud zanima kje ste jih kupovale? So tiste iz Ikee dobre??? Vem da v Obiju šivajo zavese zastonj če kupiš tam blago. Se je katera tega posluževala???

Jaz bi rada imela zavese  bele barve s kakšnim vzorcem notri, lahko barvnim, ampak ne preveč izstopajočim. Barvastih zaves ne bi rada imela, ker bo to že tako majhne prostore samo še pomanjšalo in potemnilo.

Vglavnem čimveč info glede zaves prosim.


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavese
10.8.2007 13:18:56   
Anonimen
Jaz sem jih kupla oz. mi jih je tašča v eni lokalni trgovinici, skor zastonj. So bele z črticami. Garnise sem kupila v mercator pohištvo. Šivat sem jih dala pa eni šivilji. Vse skupaj me je za 20m zaves do tal prišlo z materialom in delom 40.000bivših sit. Garnise pa ne vem kolk so bile.
Meni sploh zavese ne sedejo, sam k sm dobila glih podarjeneuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavese
10.8.2007 14:08:03   
aluš
Jaz sem jih pred 10 leti dala narediti v  Velani v  Lj., kjer sem kupila tudi blago. Imam bele zavese, in sicer v spalnici navadne, v kuhinji s čipko, v otroški z motivom na spodnjem delu zavese. Sem zelo zadovoljna. Perem jih 1x letno (lahko bi jih 2x, ampak niso tako očitno umazane - ne vlečejo prahu nase). So pa še danes ko nove. Lepe bele, lepo stjojijo, se ne trgajo, muckajo ipd. Tako, da sedaj ko sem se končno odločila da jih dam še v dnevno (takrat še ni bila izdelana), bom šla zopet v Velano. Res je najbrž kar precej dražje kot kake easy variante, samo je pa na dolgi rok. Odvisno, kako dolgo jih misliš imet oz. kako pogosto menjat. Sem pa že tedaj (pred 10-timi leti) dala  okrog 100.000 sit za 3 normala okna, tri dvojna okna in dvoje balkonske vrata

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavese
10.8.2007 14:14:50   
tinkamiška
kupila v ikei, tudi karnise, je kr velika izbira. v spalnici imam pa neke vrste roloje, tudi kupila v ikei. za izino sobo bom pa sama zašila...

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavese
10.8.2007 14:26:58   
muška
Zakvačkala sama user posted image

Zdaj pa sem se jih naveličala in z dragim misliva na lesene žaluzije, ali kakšen rolo v naravnih materilaih in toplih tonih. Sicer pa se mi zdi da zavese nekak izginjajo iz stanovanj

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavese
10.8.2007 15:07:34   
Anonimen
če kupiš v OBIJU blago za zavese, ti jih tudi ZASTONJ zašijejo.... preverjeno!! v kranju je čakalna doba do oktobra - so babe navalile...user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?