|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba
22.8.2007 22:11:23   
popi
Zanima me če slučajno katera čaka na odločbo.Tisto z zavoda za šolstvo za otroka v oš,za otroka s posebnimi potrebami.
Ker mi imamo vlogo vloženo že od marca pa se še zdaj ni nič premaknilo.Vem potrpežljivost pa to.Ampak nazadnje sploh še komisija ni bila oblikovana,Mogoče katera kaj ve?
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba
22.8.2007 22:17:47   
digi
Ja to zna trajat. Ko sem ajz dala vlogo je trajalo nekje 4 mesece ali celo pet- ne spomnim se več....
No, ampak pokliči pa boš videla kaj bodo rekli....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba
23.8.2007 6:05:20   
purple
Pri nas je trajalo dneva, ko smo oddali vlogo, pa do dneva, ko smo dobili odločbo, skoraj celo šolsko leto.Obiskali smo veliko strokonjakov, delali razne teste....

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločba
23.8.2007 22:43:12   
super lolo
Jaz sem na odločbo čakala ob novembra do marca-postopek je vodil Zavod za šolstvo v Ljubljani. Je pa rpecej odvisno od komisije, ker na Zavodu so pri meni še kar hitro naredili, komisija je pa mečkala s tisto odločbo. user posted image
Srečno!



_____________________________

Cogito ergo sum!

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba
29.8.2007 9:15:59   
MINEJA
Komisija poleti ne dela.

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu super lolo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločba
29.8.2007 10:56:27   
Miška2006
Sporočam ti, da smo tudi mi dali zahtevek za to odločbo, vendar so nam povedali, da komisije še niso sestavljene po novem pravilniku in da bo to še trajalo preden začnejo z delom. V glavnem cel postopek (od vloge do pridobitve odločbe) naj bi trajal cca. 6 mesecev (lahko več, lahko manj).

Kdaj bodo komisije začele delat se še ne ve točno!

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločba
29.8.2007 10:57:17   
Anonimen
Jaz sem vlogo za podaljšanje oddala junija in še čakam na odgovor.

(odgovor članu Miška2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločba
29.8.2007 11:19:07   
Anonimen
mi smo bili hitro na vrsti. Odličbo sva oddala maja 2005 (opravli vse teste), konec julija 2006  smo imeli odločbo z začetkom septembra 2006.

Čez je imel pa CSD Domžale.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odločba
30.8.2007 14:08:37   
nejcko
Ravno danes smo v šoli govorili tudi o tem. Res je, da bo na odločbe potrebno še nekaj časa počakati, do takrat pa naj bi bile veljavne stare odločbe. Vsaj na naši šoli je tako. Žal pa za tiste, ki čakajo na prvo odločbo, do izdaje le-te ni predvidena nobena pomoč in je le od posameznih učiteljev odvisno, ali bodo otrokove težave upoštevali ali ne.

Lahko vam pa povem, da bodo kriterije za izdajanje odločb zelo poostrili, znižale naj bi se tudi ure dodatne pomoči. Razmere se slabšajo in država varčuje na vaših/naših otrocih.

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?