|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 53 54 [55]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jovo na novo
11.11.2007 23:08:56   
prolet
Evo še mene, jutri začnem. Upam, da bo sedaj ista volja kot je bila prejšnjič (-15kg).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Jovo na novo
12.11.2007 9:36:24   
smrka
Oj prolet, dobrodosla!
Ostale ki so ble tle so mal zahinavle, se basejo verjetno s hrano, ampak jes se kr vstrajam, ceprav tud jest se ker dan nabasem... ampak danes bo sadni dan.... cilj sem mela - 20 kg.... shujsala sem jih ze 6... tko da... se ene -15 pa bom dobra.

Drz se!
smrka

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Jovo na novo
12.11.2007 22:21:03   
prolet
evo preživela prvi danuser posted image
smrka kako je šlo s sadnim?  upam da brez problema. Imela sem mal problemov ker je moj prnesu ene fuuuuuuuul hude piškote. Sem kr pihala od jeze.user posted image sem pol na eks spila pol litra vode pa enga pržgala pa je blouser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Jovo na novo
13.11.2007 8:10:33   
smrka
Super prolet, le tko naprej! Jest sem zahinavla sadni dan.. sem za kosilo pojedla sendvic, zvecer sem pa spagete pa skledo solate. Se bom danes v red spravla, ker sem zdaj pa jezna nase. Danes si bom spekla na mesni dan, 2 jajca pa zraven spinaca.... za zvecer isto. Vmes bom pa kak jabuk zgrizla.



(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Jovo na novo
13.11.2007 13:56:02   
Adelina
Ojla!
Jaz še tudi vztrajam, do konca diete je še slabih 3 tedne. Po eni strani pravim, kako bo to hitro, po drugi strani se mi je pa začelo vlečt. Saj vem, da bi blo dobr še tud potem mal pazi, sam vseen vsaj ne bo tista formalna dieta. Sicer pa, ko sem v prejšnjih rundah hujšala, se pol tud nisem ne vem kako redila, kile mi ostanejo od nosečnosti. Čeprav dojim, mi ne gre nič dol brez diete (v bistvu mi je šlo po porodu še gor), tako da sem kar mogla spet dieto speljat; no še malo mi manjka.
Imam pa danes škrobni dan, dol mi je šlo do sedaj 15-16kil, če mi gre v teh treh tednih še kake 2-3 kile, bom kar zadovoljna, čeprav bom na spomlad verjetno še eno dieto vžgala, sam še ne vem katero, k pol jih pa že nam mela več tko preveč.
No lepo se imejte, pa čim manj grešite tiste ki še vztrajate!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Jovo na novo
15.11.2007 19:26:51   
MalaPika07
Razen smrke, Adeline in prolete hujša še katera ali ste vse obupale?

Meni gre super. Cilj mi je bil  izgubiti 17 kilogramov, do zdaj sem jih izgubila 12,5. Jutri se bom stehtala in upam, da bo vaga kazala blizu 13, ker nisem že tri tedne nič grešila... pa se mi lušta tisoč stvari.

Mi je pa že prav številka 38. user posted image user posted image  Sem ful vesela.

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Jovo na novo
15.11.2007 22:38:07   
Lucija8
Ojla!
Jaz se še trudim. Sicer sta bila vmes ena dva rojstna dneva, drugače se pa kar držim. Samo meni ne gre nikamor, izgubila sem dobra 2kg...user posted image
Se pa zavedam, če bi normalno jedla, bi se sigurno zredila. Pač se moram paziti. Način življenjauser posted image .
LP

(odgovor članu MalaPika07)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Jovo na novo
16.11.2007 15:45:26   
Adelina
No, se je končno katera javila na tej temi. Je blo res čist mrtvo tukej gor. Ja, očitno je res večina obupala in nas je ostala le še peščica hujšaric. Bomo pa sam me vitke po svetu hodile, zato upam da ne obupate še ve.
Jaz imam danes "mesni" dan in še dobrih 14 dni do konca. Danes sem dobila tudi knjižico od Rine za nadaljnih 90 dni, pa nisem nič kaj preveč navdušena. Itak približno vem, kaj se sme kombinirati, tako da se mi recepti ne zdijo nič kaj posebni-mogoče samo v tolko, da lahko na primer jedi obogatiš s kakšno žlico smetane ali kakšne druge sestavine, ki sicer ne spada v ta obrok. Ma, saj sploh ne vem, zakaj sem jo naročila, ker se tudi za dieto ne držim teh receptom, mogoče ponucam kakšnega. No ja bom že preživela, škoditi mi ne more, draga pa tudi ni tako zelo.

No, pa lep hujšarski pozdrav vsem!

(odgovor članu Lucija8)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Jovo na novo
20.11.2007 11:13:35   
smrka
danes mam skrobni dan, tko da je na jedilniku fizol pa skleda solate mmmmmmmm sem ze lacna 

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Jovo na novo
2.12.2007 21:43:50   
prolet
priznam, zabluzila na celi črti tole dieto, no ja vsaj dve kile sta šle dol. Trenutno še iščem nekje pod mizo svojo voljouser posted image aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Jovo na novo
29.12.2007 21:22:36   
smrka
PUNCEEE GREMO JOVO NA NOVOOOO???? Po novem letu....... kva pravteeeeeee?????

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Jovo na novo
29.12.2007 21:24:07   
Anonimen
Bomo zmogle? Bomo, ja!

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Jovo na novo
29.12.2007 21:24:56   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Jovo na novo
29.12.2007 21:31:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti se pa samo še smeješ.
Saj je prav tako. Prideš k nam al boš samo navijala? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Jovo na novo
29.12.2007 21:32:13   
Anonimen
Grem na beljakovinsko, ker ločevalne ne morem več.Mi je presedla.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Jovo na novo
29.12.2007 21:33:09   
Anonimen
Ma sploh ni panike. Važno, da je družba.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Jovo na novo
30.12.2007 14:29:33   
kai1
hojla

jaz grem po novem letu na montignjakovo prehrano.

Saj bomo zmogle, a ne???!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 53 54 [55]
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 53 54 [55]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?