|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediater
6.9.2007 17:11:31   
soncek.djukelica
Rada bi si izbrala pediatra za moja dva sončka, še preden rodim!
A mi lahko koga svetujete, menda so nekateri izredno zasedeni in je težko priti do njih! Lahko so iz Ljubljane ali okolice!

Hvala!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pediater
6.9.2007 17:59:03   
anči13
olja!
tudi jst se zanimam za pediatra in sicer v kranju. hvala

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediater
6.9.2007 20:01:32   
d_princess
Živjo!

Naša pediatrinja je Darja Mikec, dr. med., spec. pediatrije, je privat na koncesijo, ordinacijo ima na Gogalovi 3a v Ljubljani (za Bežigradom blizu Bratuševe ploščadi oz. OŠ, ki je tam v bližini). Telefon v ordinaciji je 01/568-48-90, delavnik pa:

pon, sre: 8:00-12:00 in 16:30-19:00
tor, čet: 9:00-15:30
pet: 9:00-15:00

Ima tudi dežurstvo organizirano ob sobotah od 8:00-12:00, je pa ene par zdravnic, ki nadomeščajo.

Smo zelo zadovoljni, je zelo "na easy", nikoli ne komplicira, vse razloži, kar jo vprašaš. Poznam še kar nekaj dvojčkov, ki hodijo k njej. Tudi sestra je vedno prijazna. Baje vzamejo vsak mesec nekaj otrok, ampak samo novorojenčke. Pokliči, pomoje ti ne bo žal.

Lp, Mateja

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediater
7.9.2007 10:51:34   
soncek.djukelica
hvala za tale info!
Sem že poklicala, in se dogovorila,da ko pridem ven iz porodnišnice naj jih pokličem!Je pa malce rekla, da imajo gužvo, me je pa kljub temu vzela v obzir!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu d_princess)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pediater
8.9.2007 21:40:07   
guppy
Mi smo za naša dva dobili pediatrinjo dr. Kalinšek v ZD Moste. Prvi obisk je bil super, zelo navdušeni smo šli domov, ker sta tako zdravnica kot sestra dva prava sončka. En mesec nazaj so še jemali nove paciente, je pa omenila, da je že to bolj "z rezervo". Poskusi.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?