|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmajček
13.9.2007 21:34:01   
gumbek
zanima me če se ga da kupiti v prosti prodaji in  kakšen se vam zdi ?

_____________________________


Firbec sem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmajček
13.9.2007 21:36:30   
Veverička
ne, se ne da. Ne vem, kako zgleda, ker še čakamo svoj brezplačni izvod...user posted image

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmajček
13.9.2007 21:39:36   
muki1
Samo po naročilu ga dobiš. Meni je - kolikor sem ga listala super. Poučen, lepe slikice, naloge z nalepkami - to moja starejša obožuje. Sem že na tem, da bi odpovedala Cicido, pa naročila Zmajčka, ampak najraje bi kar oba...je vedno veliko pričakovanje, če je poštar prinesel Cicidoja..... user posted image , pa na nekatere junake smo že malo čustveno vezani, pa en tak spešl sistem branja imave....... ( poiščeve, če sta Mimi in Kuku, pa potem gledave kdo je narisal risbice na zadnji strani...)eh, kje so tisti časi, ko smo imeli samo en in edini Ciciban, pa smo bili vsi zadovoljni

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmajček
13.9.2007 21:41:04   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Veverička

ne, se ne da. Ne vem, kako zgleda, ker še čakamo svoj brezplačni izvod...user posted image


a se ga da nažicat user posted image  ?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmajček
13.9.2007 21:44:05   
gumbek
se odločam med zmajčkom in cicido-jem, stara sta 5 let kaj mi priporočate?



_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmajček
13.9.2007 22:01:45   
Veverička
ja, valjda! Jaz vse izkoristim, kar se le da! Saj, če bi se dal kupit, bi ga z veseljem (že zato, ker je v tej št. CD zraven).
Prilagam link, da boste lahko še ve malo žicale (nisem faušnauser posted image ):

http://www.zmajcek.net/component/option,com_frontpage/Itemid,1/

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmajček
13.9.2007 22:14:40   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: gumbek

se odločam med zmajčkom in cicido-jem, stara sta 5 let kaj mi priporočate?




Za pet let bi jaz skoraj že Ciciban. Sem ga včeraj kupila naši triinpolletnici, pa ji je več kot polovica že zanimiva.
Sicer pa, če sta v vrtcu, a niso dobili brezplačen izvod Cicidoja? Pri nas so vsi dobili Cicido, ga pa imave že naročenega, tak da imamo v bistvu zdaj 2, če želiš ti enega pošljem, pa da vidite. Po Zmajčku pa listam v knjižnjici. Pa še revija Pikapolonica je zelo zanimiva. Ima veliko poučnih nalog za take male( iskanje razlik, iščejo skrite predmete na sliki, vrisujejo manjkajoče predmete... je bolj tak delovni zvezek, ima manj zgodbic kot recimo Cicido, mi je pa všeč, da ima rdečo nit vsak mesec eno žival in  potem ta žival nastopa v vseh zgodbah ( medved, lisica, hrček, jazbec...vsak mesec drug).


Saj pravim....preveč je vsega user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zmajček
13.9.2007 22:18:44   
gumbek
v vrtcu smo dobl samo za plesne pa tečaj angleščine pa to kakšnih brezplačnih revij pa še nikoli.



_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zmajček
13.9.2007 22:21:33   
Gina
Meni sta oba fajn, tako zmajček, kot cicido. Zmajček ima več nalepk, pa praktičnih reči za reševat, cicido ima pa več lepih slik, pesmi, čtiva. Zmajčka ima naša naročenega od 4. leta, zdaj jih ima pa 9., pa ga najprej ona prebere, malo reši, preden ga ta mali dobi. Cicido se je pa zelo popravil, ker pred par leti se mi je zdel bolj razvlečeno dolgočasen, zdaj pa že dve leti menim obratno, da je fajn. Spremenili so ga kar precej.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zmajček
13.9.2007 22:26:09   
muki1
Meni v Cicidoju nekak ne sedejo te ljudske zgodbice. Se mi zdi, da otroci še tak ne razumejo teh sporočil...ali pač user posted image  Predvsem te, ki ne izvirajo iz naših krajev ( Lepotica breza, pa ona, ko je v školjčni lupini bila deklica, Kako je mravljica Rusica premagala mujo karotovo user posted image  ali nekaj takega....) Gina, kaj praviš?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zmajček
13.9.2007 23:14:42   
SILVA
Mi čakamo na brezplačen izvod že dva tednauser posted image

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zmajček
14.9.2007 8:35:21   
Ivi33
Našim malim sem naročila zmajčka. Prvi - brezplačni izvod smo dobili v 3 dneh.
Precej časa sem kupovala cicido, ki je v prosti prodaji. Ampak notri je kar precej reklam,
ki otroke "bombardirajo" že tako na vsakem koraku.
Zmajček me je prepričal, ker ima reklame le na 2 straneh.

_____________________________

Življenje je lepo ...

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zmajček
14.9.2007 13:13:22   
lila114
Mi pa mamo naročen BIM BAM. Pa je tudi super. Zraven je zmeraj cd z igricami pobarvankami kaj poučnega za starše, nemščina in angleščina. Tudi kakšne recepte majo not, pa nalepke za naloge in podobno. Naročnik smo že tretje leto pa še bomo kar naprej.

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?