|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 13:04:29   
polona2
Meni steklene niso všeč. Mi imamo Ikeino kovinsko, v kombinaciji z leseno, tukaj na linku si lahko pogledaš izbiro miz;

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/range/10368/10703?pageNumber=0

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 15:12:40   
Anonimen
mi imamo stekleno, na kateri se lahko tudi divje seksa bajdovej user posted image .

Pucam jo z ajaksom po vsakem kusilu in s papirnato brisačo.

V hiši bomo pa definitivno imeli leseno, veliko za 12 osebuser posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 15:15:01   
suzanamai
Res zanimiva zadeva, glede na to, da se sama ukvarjam s steklo. Malo sem presenetila samo sebe, ko sem ugotovila, da to je pa dejansko edina stvari, ki je ne bi imela v steklu. Mogoče kot mali vložek v leseni mizi, kaj več pa ne. Pa imam povsod kamor se obrneš steklo, ravno študiram, kako bi izgledala steklena bana.
No pa da še razložim zakaj ne. Prstni odtisi niso problem, saj se steklo enostavno čisti, lahko pa se ga tudi tako obdela, da ni občutljivo na prstne odtise. Preverjeno imam v dn. sobi stekleno klubsko mizico, ki jo obrišem največ dvakrat na teden, pa še to zaradi občutka in ne videza.
Moti me hlad, ko se nasloniš pri nas pa večinoma sedimo in kramljamo ob jedilni mizi. Moti me zvok krožnikov, pa kozarcev, pribora...

Sem za lesuser posted image user posted image user posted image  in mali steklen unikatni vložek.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lesena ali steklena miza
26.9.2007 18:39:10   
Anonimen
Lesena.

(odgovor članu suzanamai)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lesena ali steklena miza
27.9.2007 10:37:03   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

No pa da še razložim zakaj ne. Prstni odtisi niso problem, saj se steklo enostavno čisti, lahko pa se ga tudi tako obdela, da ni občutljivo na prstne odtise. Preverjeno imam v dn. sobi stekleno klubsko mizico, ki jo obrišem največ dvakrat na teden, pa še to zaradi občutka in ne videza.
Moti me hlad, ko se nasloniš pri nas pa večinoma sedimo in kramljamo ob jedilni mizi. Moti me zvok krožnikov, pa kozarcev, pribora...



Isto .preprosto ne bi imela zaradi občutka hladu. Drugače so pa lepe.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lesena ali steklena miza
27.9.2007 12:54:54   
tisa80
Pri nas izdelujemo notranjo opremo in moram rečt,da nekatere stranke zelo gledajo(še posebej tiste z majhnimi otroki) na funkcionalnost mize.Nekateri hočejo stekleno, nekateri furnirano, nekateri pa iz ultrapasa in pa masive.Ja jaz ko imam sedaj majhnega otroka sem za začetek dala na mizo ultrapas(to je zelo trpežen material, iz umetne mase)tako da lahko naši malčki po mili volji tolčejo po mizi,drgnejo itd.potem ko bo pa večji bomo pa samo ploskev zamenjali za stekleno.Vidim pri strankah,da je nekaterim potem žal,če so na začetku dali steklo ali furnir ker so njihovi nadobudneži veselo pisali po mizi,tolkli,zbijali...in je bilo vse odrgnjeno.Samo bojiš se kaj ti bo spet ušpičil.Kako pa osemesečniku dopovedat da tega ne sme???Malo razmislite.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lesena ali steklena miza
28.9.2007 21:18:28   
trixi
Mi smo se pa tako navadili steklene, da niti ne razmišljamo več o leseni. Jih imamo pa tri: kuhinja samo steko in kovina, jedilnica in dnevna pa kombinacija z lesom. Meni je všeč, pa popucaš en dva tri, stelex pa cunja. 

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lesena ali steklena miza
28.9.2007 21:27:33   
MarijaPo
leseno, da lahko dec ornk po mizi uradi, kadar je treba

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lesena ali steklena miza
28.9.2007 21:30:13   
Splet.Ka
Mi imamo stekleno mizo in smo z njo zelo zadovoljni. Je pa mulček še majhen in marsikaj se lahko še spremeniuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lesena ali steklena miza
29.9.2007 17:17:11   
Annny
Steklene mize absolutne ne maram, všeč so mi moderne masivne lesene.

Lp

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lesena ali steklena miza
29.9.2007 17:28:17   
Primoza
Tukaj je ena.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lesena ali steklena miza
29.9.2007 17:34:27   
Annny
No, najbrž sem izbirčna, ampak na tej mizi mi niso všeč noge 'na korenček' user posted image  Zgoraj široke, spodaj pa se vedno bolj ožajo.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lesena ali steklena miza
1.10.2007 0:49:08   
Annny
Moja miza mora biti taka user posted image :

user posted image


user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lesena ali steklena miza
2.10.2007 23:14:34   
tofsi
Imeli smo leseno mizo,večinoma pokrito z prtom- bila je super.V novi kuhinji smo kupili inox okvir -noge in mat steklo kaljeno za ploščo.Moti me zvok. Sliši se močno vsak kozarec ali krožnik, ki ga otroka prestavita,ropot pribora, deluje hladno. Nekaj časa sem kar špricalain brisala. Sedaj imam na mizi sete. Potem pa je umazan set in še prsti po steklu. Najraje bi dala čez prt pa ta drsi.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lesena ali steklena miza
3.10.2007 23:11:58   
sneška_
Imam stekleno mizo in res več je ne menjam za nič.Po vsakemu kosilu pobrišem z čistilom za steklo pa imam mir. ne bo več v moji hiši lesena miza.user posted image  Sigurno da zarečenega kruha se največ pojeuser posted image     

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lesena ali steklena miza
8.10.2007 13:59:18   
Geja
IZVIRNO SPOROČILO: rija

lesena pa gor steklo...

na stekleni ne moreš divje seksat user posted image user posted image user posted image



Piškotka~  definitvno lesena k ste bl divji user posted image user posted image user posted image user posted image

Geja

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Lesena ali steklena miza
8.10.2007 14:10:21   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Moja miza mora biti taka user posted image :

user posted image


user posted image  


Tud naša je takšna sam mal svetlejši les, pa bolj debele noge. user posted image  Pa mere -  krasne 220-100.
Sam se selimo, pa nam ne gre not user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Lesena ali steklena miza
9.10.2007 12:39:20   
Annny
Je, to pa zna biti problem..te mize so res bolj velike, težke.
Ampak meni dajejo občutek domačnostiuser posted image  Saj veš..sediš za domačo mizo in pred tabo krožnik goveje juhiceuser posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Lesena ali steklena miza
9.10.2007 13:09:24   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Je, to pa zna biti problem..te mize so res bolj velike, težke.
Ampak meni dajejo občutek domačnostiuser posted image  Saj veš..sediš za domačo mizo in pred tabo krožnik goveje juhiceuser posted image user posted image



user posted image  se že tolk solz spustila zarad te mize user posted image  user posted image  user posted image  zdaj pa si spet na pravo tipko prtisnila user posted image  user posted image  user posted image
Pa komaj eno leto je stara user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Lesena ali steklena miza
9.10.2007 19:07:36   
Annny
Ojoj boga boga, saj bo boljše!user posted image
Kaj pa, če bi jo dala mizarju, da malo spremeni dimenzije, mogoče bi potem šlo...user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?