|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavalni ribnik
3.10.2007 8:53:43   
mika
jaz bi namesto klasičnega bazena imela plavalni ribnik.
če ga ima katera, naj prosim napiše kako je zadovoljna. tudi okvirna cena me zanima
http://www.svilene-linije.si/images/plavalni_ribnik.jpg
http://kilk.com/pond/

http://www.gardenandhearth.com/Backyard-Ponds/Natural-Swimming-Pond.htm

http://www.misti.si/ruth/2007/08/voda-moja-velika-ljubezen.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plavalni ribnik
3.10.2007 18:48:19   
Annny
Jaz sicer še nisem slišala za plavalni ribnik.
Če bi se pri nas odločili za kaj podobnega, bi verjetno naredili ločeno ribnik in bazen...ribnik je ponavadi za okras, v njem imaš različno rastlinje, ribe itd, pa ponavadi tudi ni toliko globok..
Občutek imam, da bi bilo bolje ločenouser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 8:35:44   
Anonimen
ne nimam ga še niti ga nam mela. nekak mi ne potegne. sem že gledala neke variante k je bazen pol pa zravn ja zasajene rastline ki naj bi kao čistle vodo. sam ka pa vem. še v naravi ne maram plavat v jezerih, mam raje klorirane, modre, bazene :) sploh če bi pa dejansko mela še ribe not me pa res nima da bi plavala med ribami in algami in ...ah ne vem :(

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 10:51:45   
mika
če bi pa dejansko mela še ribe not me pa res nima da bi plavala med ribami in algami in ...ah ne vem :(


uh, rib tud jaz ne bi mela notuser posted image , alg pa ni, ker bi naj te rastline čistile vodo, da se alge ne bi pojavljale. menda mora bit točno določeno št. razlistin, ne preveč in ne premalo.

Anny, za plavalni ribnik sem prvič slišala pred kratkim, zato sprašujem, če ga katera ima. men je ful všeč, ker se bolj vklopi v okolje kot klasični bazen. men so nasplošno bolj všeč naravne zadeve, kot 'umetne'.

sicer, pa je za bazen še čas, moramo prej druge zadeve uredit, tako da to pride v poštev mogoče čez kakšni dve leti....sej veste denar ima največjo vlogouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 11:17:56   
mišk
Sej drugač ful dobr zgleda in vse, ampak jst bi bla nonstop, ko bi plavala paranoična, da ni v ali ob vodi kaka belouška, žaba ali polž.user posted image  Pri bazenu mi je dobr to, ker je tako "pregleden" in prec vidiš, če je kje kaka zalega ali svinjarija. Sploh pri nas k je fuuuuuul rdečih polžev povsod (ki se meni na smrt gnusijo),si kej tazga ne predstavljam.
Drugače so pa ti ribniki res lepi.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 11:30:18   
mika
da ni v ali ob vodi kaka belouška, žaba ali polž.


ojojuser posted image , še malo pa si bom premislilauser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 11:42:46   
Nika v službi
Ja, na pogled izgleda ful dobro, romantično.... ampak plavala pa ne bi noter. Potem imam raje bazen, razloge ste že naštele.

Tudi jaz nisem vedela, da take zadeve sploh obstajajo...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 12:05:19   
Anonimen
UUU mene je ornk streslo, ko sem pomislila, da bi mogla tu notri plavat, pri meni je zadosti, da me samo kaka koreninica od rože oplazi ali dotakne, pa sem že zuni z mislijo, da je kača, brrrrr, ne hvala. Je pa izredno lepo videt, ni kaj user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 17:40:20   
KIKI****
Garantiram ti da če ne prej kot prvo pomlad (po prvi zimi) bi imel anotri polno žab in kdo bi to čistil? verjetno nihče ker potem bi to nastala mlaka in bi smrdelo, ker bi bila postana voda. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 20:18:13   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: mika

da ni v ali ob vodi kaka belouška, žaba ali polž.


ojojuser posted image , še malo pa si bom premislilauser posted image


O hudouser posted image user posted image user posted image

Ne, resno, izgleda zelo lepo, ampak plavala pa ne vem če bi not..user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 20:21:32   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Garantiram ti da če ne prej kot prvo pomlad (po prvi zimi) bi imel anotri polno žab in kdo bi to čistil? verjetno nihče ker potem bi to nastala mlaka in bi smrdelo, ker bi bila postana voda. user posted image


Ponavadi iz bazenov čez zimo vodo odstranimouser posted image in pokrijemo s ponjavo. No, tko delajo tisti, ki imajo bazene ali pač plavalne ribnike. Voda se pa čisti preko filtrov.

Drugače pa je meni zadeva všečuser posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plavalni ribnik
4.10.2007 21:09:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

IZVIRNO SPOROČILO: mika

da ni v ali ob vodi kaka belouška, žaba ali polž.


ojojuser posted image , še malo pa si bom premislilauser posted image


O hudouser posted image user posted image user posted image

Ne, resno, izgleda zelo lepo, ampak plavala pa ne vem če bi not..user posted image


Tudi jaz ne.....user posted image  Bi dobila malo paranoje...user posted image .

Izgled je pa super user posted image  user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?